قالیــشویی جــردن

شماره قالیشویی

راه های ارتباطی

جهت سفارش خدمات قالیشویی، می‌توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل نموده و یا فرم ثبت سفارش را از وبسایت ما پر کنید. منتظر تماس شما هستیم.

فرم ارتباطی

اطلاعات خود را در این فرم وارد کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

ممکن است پاسخ سوالات خود را در اینجا بیابید. در این قسمت به برخی سوالات پر تکرار مشتریان پاسخ داده ایم.

بسته به نوع قالی یت فرش و وضعیت آن، مواد مختلفی برای شستشوی قالی‌ها استفاده می‌شود. به‌طور کلی، از انواع شوینده های خاص برای شستشوی قالی‌ها و فرش ها استفاده می‌شود.
برای حفظ رنگ و بافت قالی، از مواد شوینده مناسب و برای شستشو قالی استفاده می شود. همچنین، قبل از شروع به شستشو، باید اطمینان حاصل کرد که قالی خشک است و از آب سرد به جای آب گرم برای شستشو استفاده می شود.
برای خشک کردن قالی پس از شستشو، از خشک کننده‌های صنعتی، و سپس آویزان کردن آن در محیط خشک و تهویه شده استفاده می شود. ما مطمئن می شویم که قالی به طور کامل خشک شده تا از رشد قارچ و بوی نامطبوع جلوگیری کنیم.

برای تخمین هزینه خدمات قالیشویی در جردن، می‌توانید با ما تماس بگیرید و قیمت‌های را از ما بپرسید. در این راستا، عواملی مانند اندازه و نوع قالی حائز اهمیت است.

ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش اینترنتی و درخواست خدمات قالیشویی در سطح تهران می توانید از فرم وبسایت قالیشویی جردن استفاده کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت.