قالیشویی شهرک راه آهن

شهرک راه آهن یکی از قدیمی‌ترین محله‌های استان تهران می‌باشد که ممکن است ساکنین این محله به دنبال لیست بهترین قالیشویی شهرک راه آهن (Carpet cleaning in the railway town) بگردند که می‌خواهیم به چند قالیشویی معتبر که از نظر کاربران که توانسته نظر تمامی آنها را جلب کند را به شما معرفی کنیم.

0 دیدگاه
Read more about the article قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی شهرک راه آهن

قالیشویی شرق تهران

شرق استان تهران یکی از قدیمی ترین مناطق این استان می‌باشد که یکی از دغدغه‌های اصلی ساکنین منطقه شرق تهران این است که بتوانند یک قالیشویی شرق (East carpet cleaning) معتبر در این محله پیدا کنند که در این صفحه می‌خواهیم درباره لیست بهترین قالیشویی شرق تهران مطالبی را به شما بگوییم.

0 دیدگاه
Read more about the article قالیشویی شرق تهران
قالیشویی شرق تهران

افزایش طول عمر فرش

فرش‌ها بر اثر استفاده در طول زمان دچار سایش و پارگی‌ می‌شوند. شما می‌توانید با رعایت راهکارهای افزایش طول عمر فرش که توسط  قالیشویی جردن که در این مطلب گفته میشود همیشه فرش تان را در وضعیتی مناسب و با طول عمر بیشتری نگه داری کنید.

0 دیدگاه
Read more about the article افزایش طول عمر فرش
افزایش طول عمر فرش

لکه گیری فرش در منزل

شستن و لکه گیری فرش در منزل از رسوم قدیمی ما ایرانی ها بوده است. در گذشته دیدن قالی های رنگارنگی که از پشت بام منازل آویزان شده بودند خبر از رسیدن فصل زیبای بهار میدادند.  اگر چه دیگر خبری از آن حال و هوا نیست و امروزه با دیدن ماشین های حمل قالی یاد آن خاطرات زنده می شود.

0 دیدگاه
Read more about the article لکه گیری فرش در منزل
لکه گیری فرش در منزل

پاک کردن لکه روغن از روی فرش

لکه روغن و چربی یکی از رایج ترین لکه هایی است که ممکن است روی فرش و موکت ایجاد شود. پاک کردن لکه روغن از روی فرش گاهی دشوار است. لکه های چربی سرسخت هستند و به سادگی از روی فرش و موکت پاک نمی شوند. برای پاک کردن آن ها نیاز به انجام راهکار های خاصی هستید.

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه روغن از روی فرش
پاک کردن لکه روغن از روی فرش

قالی ترکمن

طرح قالی ترکمن از طرح و نقوش اصیلی است که در طول قرن های متمادی به جا مانده است. قالیبافی حرفه زنان و دختران ترکمنی است. قالیبافی ترکمن ها یکی از قطب های بافندگی ایران به حساب می آید. زنان ترکمن این هنر را از نسل های پیشین به ارث میبرند. هنر قالیبافی هنری ارجمند و مهم است. این هنر کمک به اقتصاد خانواده نیز می کند.

0 دیدگاه
Read more about the article قالی ترکمن
قالی ترکمن