علت زرد شدن فرش بعد از شستن

ممکن است بعد از شستشوی فرش متوجه آن شوید که فرش شما زرد شده است و در این مواقع علت زرد شدن فرش بعد از شستن (The reason for the yellowing of the carpet after washing) را نمی‌دانید و برایتان سوال پیش آمده است که چرا این اتفاق برای فرش افتاده است. در این صفحه قصد داریم به طور کامل درباره زرداب در فرش صحبت کنیم تا اگر فرش شما دچار این اتفاق شد حتماً با روش‌های مختلف زردی فرش را از بین ببرید.

0 دیدگاه
Read more about the article علت زرد شدن فرش بعد از شستن
زرداب در فرش

انواع اندازه های قالی دستباف

فرش ها اندازه های مختلفی دارند. با توجه به نیاز های مختلف در طول تاریخ فرش بافی، انواع اندازه های قالی دستبافت به وجود آمدند. در ابن مطلب به معرفی انواع اندازه های فرش میپردازیم .

0 دیدگاه
Read more about the article انواع اندازه های قالی دستباف
انواع اندازه های قالی دستبافت

نقوش در فرش ایرانی

هنر قالیبافی یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین هنرهای ایرانی است . به علت زینت دادن خانه ها تنوع نقوش در فرش ایرانی گسترده شد. مردم ایران از گذشته‌های دور، با فرش‌هایی با طرح های مختلف برای پوشاندن سطح خانه خود استفاده می‌کردند.

0 دیدگاه
Read more about the article نقوش در فرش ایرانی
نقوش در فرش ایرانی

فرش های خودرنگ سنگسری

فرش های خودرنگ سنگسری ،فرش هایی با رنگ های طبیعی هستند.که نخ‌های آن مانند بقیه فرش‌ها رنگرزی نمی شوند. این فرش‌ها در برخی نقاط استان سمنان همچون سنگسر و شهمیرزاد و … بافته می‌شوند.

0 دیدگاه
Read more about the article فرش های خودرنگ سنگسری
فرش های خودرنگ سنگسری

مزایای قالی دستباف

اگربگوییم فرش دستبافت، هنر است و این هنر فاخر ایرانی را نباید زیر پا انداخت و باید قاب نموده و به آن مباهات کرد ،سخن به گزافه نگفتیم.در اینجا با مزایای قالی دستباف آشنا خواهیم شد.

0 دیدگاه
Read more about the article مزایای قالی دستباف
مزایای قالی دستباف