قالی شویی جردن

قالی شویی جردن از سال 1331 تاکنون مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده همواره سعی بر این داشته تا در تمامی مراحل دریافت سفارش، تحویل فرش از مشتری، شستشوی فرش ها و قالی ها و دیگر سفارشات و در پایان تحویل سفارشات به مشتری ها و شهروندان گرامی، بهترین کیفیت را ارائه دهد.

بعد از گذشت سالیان از این فعالیت ها، مجموعه قالی شویی جردن همواره از دستگاه های به روز و متنوعی استفاده کرده است. این کار باعث می شود تا علاوه پاکیزگی بسیار بهتر سفارشات، سلامت آنها نیز به خطر نیافتد و سفارشات بدون کوچکترین آسیبی به مشتریان گرامی تحویل داده شوند.

مراقبت از فرش دستباف
قالی شویی جردن

قالی شویی

قالی یا فرش‌های دستبافت یا ماشینی شما با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و شوینده های مناسب در قالی شویی جردن شسته شده و در نهایت خشک شده و رول شده در آدرس شما تحویل داده می‌شود.

شست شوی مبل

مبل‌های شما با استفاده از روش‌های مخصوص شسته و پاک می‌شوند. با این کار، کثیفی‌های مختلف (مانند لکه‌های چای، قهوه، رنگ و …) از روی مبل شما حذف می‌شوند و مبل شما تمیز و پاک به دوباره آماده استفاده  می شوند.

رفو و ترمیم انواع فرش

اگر فرش و تابلوفرش شما به هر دلیلی پاره شده، سوراخ شده یا در حال فرسایش است، می‌توانید از خدمات رفو و ترمیم قالی شویی جردن استفاده کنید. دیگر نگران ترمیم فرش های خود نباشید، رفو و ترمیم را به قالی شویی جردن بسپارید.

50 سال سابقه

سالها در کنار شما

شفافیت در قیمت ها

به طور کلی استفاده از “روش های امروزی” در کاهش مصرف آب و همچنین کاهش مدت زمان اجرای شستشو بسیار موثر می باشد. جنس و بافت فرش از مهمترین مواردی است که هنگام انتخاب هر یک از روش های شستشوی فرش باید نهایت دقت را در نظر گرفت.

تمامی قالیشویی های موجود در شهر می بایست تعرفه ای ثابت به مشتری ارائه دهند. تنها در امری همچون لکه گیری، ترمیم فرش و … که امری تخصصی است باید فرش مشاهده شود.

پس هر زمان که با دفتر یا کارخانه تماس برقرار کردید و شفافیتی در تعیین نرخ ثابت قالی شویی دریافت نکردید حتما در کار این مجموعه شک کنید و تحقیق بیشتری نمایید.

انتخاب یک قالی شویی مطمئن و معتبر با قیمت مناسب از جمله دغدغه های بسیاری از افراد می باشد. مخصوصا در روزهای عید نوروز که به دلیل حجم بالای درخواست ها، متاسفانه برخی از کارخانه ها کم کاری می کنند.

استفاده از تجربه افراد و پرس و جو از افراد مورد اعتماد یکی از مطمئن ترین کارهایی است که می توان در اجرای این امر انجام داد. این را بخاطر داشته باشید که یک شرکت معتبر و با کیفیت همیشه دارای یک تعرفه ثابت می باشد، راهی که قالی شویی جردن سال هاست در آن پیش قدم است.

و هیچگاه از جمله هایی مبهم در مورد تعرفه و قیمت قالیشویی و همچنین مشخص شدن نرخ بعد از مشاهده فرش مشتری استفاده نمی کنند.

پاسخ به سوالات شما

بسته به نوع کیفیت و بافت فرش انتخاب نوع شستشو متفاوت می باشد.

در مورد فرش های ماشینی بسیار بهتر است که از روش های قالیشویی مدرن استفاده کنید. زیرا استفاده از ماشین آلات مدرن قالیشویی صدمه و آسیب بسیار کمتری به بافت فرش می رساند، و می توان از فرش در سال های بیشتری استفاده نمود.

اما برای شستن فرش های دستبافت و ابریشمی توصیه می شود از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستبافت به روش سنتی، استفاده کنید تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نشود.

  • خدمات فرش ماشینی به صورت تخصصی
  • شست و شوی فرش دستباف یا ابریشم به صورت تخصصی
  • شست و شوی موکت به صورت تخصصی
  • شست شوی تابلو فرش
  • ضد بید کردن فرش ابریشم
  • ترمیم ریشه فرش
  • مبل شویی و یا شست شوی مبل
  • رفو گری
  • لکه گیری انواع فرش بسته به نوع فرش (دستبافت، ماشینی، ابریشم، موکت و تابلو فرش)

در واقع امر قالی شویی شامل لکه گیری، شستشو، غبار روبی را شامل می شود. در گذشته به دلیل وسعت خانه های قدیمی و نبود تکنولوژی و ماشین های اتوماتیک ،افراد به تنهایی قالی های خود را با آب و صابون شستشو می دادند

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی کارخانه هایی وجود دارند که فرش ها را با ماشین های مخصوص شستشو داده و آماده به مشتری تحویل می دهند.

برای قالی‌های کوچک و شخصی، در صورتی که قالی به حدی کثیف نشده باشد، می‌توانید از روش‌های خانگی برای شستشو استفاده کنید. با این حال، در صورتی که قالی خیلی کثیف شده باشد، بهتر است از خدمات قالی شویی جردن استفاده کنید تا قالی به درستی و با استفاده از مواد شوینده مناسب شستهشود.

غبارگیری مکانیکی

قالی شویی جردن

روش غبارگیری مکانیکی در کارخانجات قالی شویی و همچنین بسته به کیفیت آن ها، انجام می شود، لازم است بدانید انجام این کار در خانه، ممکن و مقدور نیست.

این موضوع را فراموش نکنید که فرش ها و قالی هایی که دارای گرد و غبار هستند پیش از شست و شو و قالی شویی بایستی حتما غبارگیری شوند، زیرا به هنگام شست شو، گرد و غبار باقی مانده در ته گره (منظور از گره یعنی محل تماس گره فرش با تار و پود)، به خوبی تمیز نشده و این اتفاق، سبب پوسیدگی فرش می شود.

به طور واضح تر می توان گفت، گرد و خاک در تماس با آب تبدیل به گل شده و در مغز و جان فرش باقی می ماند.