You are currently viewing قیمت قالی شویی
قیمت قالی شویی

قیمت قالی شویی

جدول لیست قیمت خدمات قالیشویی (Carpet Cleaning Services Price List) زیر نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران است که جهت رفاه حال مشتریان در وبسایت قالیشویی جردن نیز تکرار شده است. همچنین امکان دانلود PDF جدول در این صفحه قرار داده شده است.

قیمت قالیشویی انواع فرش و موکت

اگر قصد به شستشوی فرش‌های منزل خود را گرفته باشید شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت قالی شویی انواع فرش و موکت به چه صورت است و آیا قیمت ثابتی برای شستشوی فرش و یا همچنین موکت وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که قالیشویی‌های بسیار زیادی در استان تهران فعالیت می‌کنند که هر کدام تعرفه قالیشویی متفاوتی دارند و ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

قیمت قالی شویی
قیمت قالی شویی

اما بهتر است بدانید که اکثر قالیشویی‌ها مانند قالیشویی جردن زیر نظر اتحادیه قالیشویان استان تهران فعالیت می‌کند که باید از نرخ‌های اعلامی توسط این سازمان به طور کامل پیروی کند و نمی‌تواند هیچ هزینه قالیشویی اضافی از مشتریان دریافت کند. اگر می‌خواهید فرش‌ها و موکت‌های منزل خود را بشویید و اگر درباره نرخ قالیشویی و یا قیمت قالی شویی اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می‌شود به جدول نرخ قالیشویی مراجعه کنید.

قیمت قالیشویی ۱۴۰۲

یکی دیگر از سوالات متداول که معمولاً مشتریان ما از قالیشویی پرطرفدار جردن می‌پرسند این است که هزینه و قیمت شستن فرش چقدر است و با چه هزینه‌ای می‌توان به شستشوی فرش پرداخت.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که هر سال توسط اتحادیه قالیشویان استان تهران یک نرخ جدید که برای شستشوی فرش و موکت است صادر می‌شود و تمامی قالیشویان استان تهران موظف به پیروی از نرخ‌های اعلامی توسط دولت می‌باشند. در سال ۱۴۰۲ هم توسط اتحادیه قالیشویان یک لیست جدید برای قیمت شست شوی فرش منتشر شده است. شما می‌توانید “قیمت قالی شویی” را به طور کامل در همین لیست مشاهده کنید و تصمیم به ثبت سفارش شستشوی فرش خود بگیرید.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

قیمت شستن فرش

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است در هنگام بررسی قیمت قالی شویی برایتان پیش بیاید این است که چرا قیمت شستشوی فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی بیشتر است و آیا نرخ قالیشویی درست است. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که این طبیعی است که قیمت شستشوی فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی بیشتر باشد و یک دلیل بزرگ هم وجود دارد. درباره این موضوع بهتر است بدانید که فرش دستباف از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است و نسبت به فرش ماشینی حساس‌تر است که باید با توجه به استانداردهای لازم روز دنیا شسته و خشک شود.

به همین دلیل است که قیمت شستن فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی بیشتر می‌شود زیرا در هنگام شستشو از بهترین مواد شوینده برای این فرش استفاده می‌شود تا هیچ آسیبی به آن وارد نشود. شما می‌توانید آخرین نرخ قیمت شستشوی فرش دستباف را در لیست قیمت شستشوی فرش به طور کامل بررسی کنید و با شماره‌های ثبت شده برای بررسی قیمت قالی شویی تماس حاصل فرمایید.

قیمت شستشوی فرش ۱۲ متری

فرش ۱۲ متری جزو متداول‌ترین فرش‌هایی است که معمولاً در تمامی خانه‌ها وجود دارد و از عرض زیادی هم برخوردار می‌باشد که باید یک مکان مناسب برای شستشوی این فرش داشته باشید. پیشنهاد می‌شود برای شستشوی فرش ۱۲ متری منزل خود حتماً یک قالیشویی معتبر مانند قالیشویی جردن را انتخاب کنید تا بتوانید فرش ۱۲ متری منزل خود را با بالاترین کیفیت ممکن بشویید.

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت شستشوی فرش ۱۲ متری به طور دقیق چقدر است و آیا قیمت ثابتی برای شستشوی فرش وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که کارشناسان قالیشویی جردن می‌گویند که شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت قالی شویی به لیستی که برای شما تهیه شده است مراجعه کنید و از آخرین نرخ شستشوی فرش با خبر شوید. لیستی که در ابتدای این صفحه وجود دارد شامل نرخ‌های فرش شویی و موکتشویی می‌باشد  شما می‌توانید از آخرین قیمت شستشوی فرش ۱۲ متری هم با خبر شوید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت شستن فرش ۶ متری

فرش ۶ متری جزو فرش‌هایی است که معمولاً در اتاق خواب‌ها استفاده می‌شود زیرا طول و عرض کوتاهی دارد که مناسب برای استفاده در اتاق و یا آشپزخانه است. اما به گفته کارشناسان قالیشویی جردن معمولاً فرش‌های ۶ متری نسبت به فرش‌های ۱۲ متری زودتر کثیف می‌شوند که باید حداقل دو بار در سال به فکر شستشوی فرش ۶ متری باشید. اگر تصمیم بر شستشوی فرش منزل خود را گرفته باشید شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت شستشوی فرش ۶ متری به چه صورت است و در این مواقع هزینه قالیشویی چقدر است.

در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که تعرفه قالیشویی شستشوی فرش ۶ متری هر سال تغییر می‌کند که شما می‌توانید از آخرین نرخ شستشوی فرش ۶ متری که در لیستی که در قسمت اول این صفحه قرار گرفته است با خبر شوید.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

شست شوی فرش متری چند

اگر درباره قیمت قالی شویی اطلاعات کافی ندارید می‌دانید شستشوی فرش متری چند می‌باشد پیشنهاد می‌شود به گفته‌های قالیشویی جردن بپردازید. به این نکته مهم توجه کنید که برای شستن فرش شما دانستن چند نکته بسیار مهم است. اولین و مهم‌ترین نکته قبل از شستشوی فرش منزل شما این است که باید تعیین کنید فرشی که قرار است به قالیشویی بفرستید دستباف است یا ماشینی.

دلیل اصلی تعیین کردن نوع جنس فرش این است که فرش‌های دستباف جنس حساسی دارند و در هنگام شستشو باید با استفاده از دستگاه‌های جدید و با بهترین مواد شوینده تمیز شوند تا هیچ مشکلی به وجود نیاید. پس می‌توان نتیجه گرفت که قیمت شستشوی فرش دستباف نسبت به قیمت شستشوی فرش ماشینی بیشتر است. نکته بعدی که بسیار مهم می‌باشد این است که هر چقدر متراژ فرش منزل شما بیشتر باشد قیمت نهایی شستشو هم بیشتر می‌شود و هزینه قالیشویی بیشتر خواهد شد. شما می‌توانید همین حالا با مراجعه به لیستی که در ابتدای همین صفحه قرار گرفته است از آخرین قیمت قالی شویی با خبر شوید.

مطالب پیشنهادی: قالیشویی در محل

قیمت شستشوی فرش ماشینی

فرش ماشینی جزو ‌فرش هایی است که معمولاً در تمامی خانه‌ها وجود دارد زیرا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و کیفیت بسیار بالایی هم دارد. اما فرش ماشینی هم مانند فرش دستباف نیاز به شستشو دارد و حداقل باید سالی دو بار فرش ماشینی منزل خود را بشویید. اگر به ف کر شستشوی فرش ماشینی منزل خود افتاده‌اید و اگر درباره قیمت قالی شویی اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که تعرفه قالیشویی برای شستشوی فرش ماشینی بدین صورت است که می‌گوییم.

شما می‌توانید از آخرین قیمت شستشوی فرش ماشینی که در لیست قیمت شستشوی فرش آمده است با خبر شوید اما به طور کلی بهتر است بدانید که هر چقدر متراژ فرش ماشینی شما بیشتر باشد قیمت نهایی شستشوی فرش هم به مراتب بیشتر خواهد شد. علاوه بر آن قالیشویی جردن برای شستشوی فرش‌های ماشینی از بهترین مواد شوینده استفاده می‌کند که می‌توانید با خیال آسوده شستشوی فرش ماشینی را به قالیشویی جردن بسپارید.

قالیشویی متری چند

همانطور که اشاره شد زمانی که شما به دنبال تعرفه قالیشویی می‌گردید به این نکته مهم باید توجه کنید که فرشی که می‌خواهید بشویید جنسش چیست و آیا دستباف است یا ماشینی. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که نرخ شستشوی فرش هر ساله تغییر می‌کند و شما می‌توانید از آخرین نرخ سال ۱۴۰۲ برای شستشوی فرش که در همین صفحه آمده است با خبر شوید.

تمامی نرخ‌های نام برده شده در این جدول مربوط به یک متر از فرش می‌باشد که باید ضربدر متراژ فرش‌های خود کنید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل هم با قالیشویی جردن برای شستشوی فرش در تماس باشید.

قالیشویی مجاز تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و قدیمی می گردید که سال‌ها تجربه کاری در زمینه شستشوی فرش را داشته باشد پیشنهاد می‌شود با شماره‌های ثبت شده در همین وب سایت تماس حاصل فرمایید تا فرش‌های منزل شما را قالیشویی جردن بشوید‌. این قالیشویی معتبر سال‌ها تجربه کاری در زمینه شستشوی فرش را دارد و با بیش از نیم قرن تجربه می تواند فرش‌های منزل شما را با بالاترین کیفیت موجود بشوید.

از مهم ترین مزیت‌های این قالیشویی که باعث رضایت تمامی مشتریان شده است این است که از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌های خود استفاده می‌کند. هدف اصلی این مجموعه کسب رضایت تمامی مشتریان می‌باشد که شما می‌توانید شستشوی فرش‌های خود را به قالیشویی جردن بسپارید.

قیمت قالی شویی
قیمت قالی شویی

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل درباره نکات “قیمت قالی شویی” اشاره شد و همچنین یک لیست قیمت از آخرین نرخ قالیشویی برای شما در نظر گرفته شد تا بتوانید از آخرین قیمت قالیشویی با خبر شوید. علاوه بر آن امکان درج سوالات در بخش کامنت برای شما فراهم شده است تا تمامی سوالات خود را از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها