You are currently viewing قالیشویی بلوار ابوذر
قالی شویی بلوار ابوذر

قالیشویی بلوار ابوذر

بلوار ابوذر یکی از بلوارهای اصلی در محدوده خیابان پیروزی شرق استان تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین این بلوار پیدا کردن بهترین قالیشویی بلوار ابوذر است که در این صفحه قصد داریم به لیست بهترین قالیشویی در بلوار ابوذر اشاره کنیم تا با معروف‌ترین و قدیمی‌ترین آنها آشنا شوید.

معرفی چند قالیشویی بلوار ابوذر

در شرق استان تهران و در محله‌های شرقی این استان به عنوان مثال بلوار ابوذر که در اطراف خیابان پیروزی قرار گرفته است قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به شستشوی فرش و یا ترمیم فرش‌های مشتریان و ساکنین این منطقه‌ها می‌باشند که تمامی آنها دارای مجوزهای لازم از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشند و با داشتن مجوزهای لازم فعالیت خود را به طور کامل ادامه می‌دهند. این قالیشویی‌ها جزو بهترین قالیشویی بلوار ابوذر می‌باشند که به طور کامل به تمامی آنها اشاره خواهد شد.


شماره قالیشویی در بلوار ابوذر


لیست بهترین قالیشویی های بلوار ابوذر

در محدوده بلوار ابوذر استان تهران قالیشویی‌های بسیار زیادی قرار گرفته‌اند که تمامی آنها دارای واحدهای اصلی در این منطقه و در اطراف خیابان پیروزی می‌باشند و جزو قدیمی‌ترین و معروف‌ترین آنها است که توانسته است نظر تمامی ساکنین محله بلوار ابوذر تهران را جلب کنند و جزو بهترین قالیشویی بلوار ابوذر هم محسوب می‌شوند.همچنین قالیشویی‌هایی که به آنها اشاره خواهد شد هیچگونه شکایتی نزد اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران هم ندارند و تمامی مشتریان و ساکنین از عملکرد آنها راضی می‌باشند.

مطالب پیشنهادی: نحوه رفوگری فرش

قالی شویی بلوار ابوذر
قالی شویی بلوار ابوذر

1.بهترین قالیشویی در بلوار ابوذر، قالیشویی جردن

اولین قالیشویی که در بلوار ابوذر استان تهران دارای واحدهای شستشوی فرش است و هیچ گونه شکایتی توسط ساکنین این منطقه از خدمات خود ندارد قالیشویی مجاز جردن می‌باشد که دارای واحدهای اصلی در این منطقه است. واحدهای این قالیشویی که در بلوار ابوذر استان تهران مستقر شده‌اند از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند و به گفته ساکنین محله بلوار ابوذر این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی بلوار ابوذر محسوب می‌شود.

همچنین به گفته ساکنین بلوار ابوذر قالیشویی جردن سرعت خوبی در شستشوی فرش‌ها دارد و جزو قالی شویی بلوار ابوذر می‌باشد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌ها را به مشتریان تحویل می‌دهد.

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی جردن که جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌های استان تهران است دارای واحدهای شستشو و خدمت رسانی در تمامی مناطق شرق استان تهران به ویژه بلوار ابوذر می‌باشد که تمامی ساکنین بلوار ابوذر می‌توانند این قالیشویی معتبر را برای شستشوی فرش‌های خود انتخاب کنند. این قالیشویی معتبر تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت خود را کسب کرده است و جزو معروف‌ترین قالیشویی‌ها نزد اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران محسوب می‌شود.

قیمت قالیشویی در بلوار ابوذر

اگر شما ساکن بلوار ابوذر در منطقه شرق استان تهران هستید و اگر دنبال بهترین قالیشویی ابوذر می‌گردید پیشنهاد می‌شود هرچه سریع‌تر با واحدهای قالیشویی جردن که در محله ابوذر استان تهران هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید. این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشد و تمامی قیمت شستشوی فرش‌ها توسط این اتحادیه ثبت می‌شود و هیچ گونه نرخ شستشویی خارج از اطلاعیه دولت به مشتریان ارائه نمی‌شود که باعث شده است از این نظر جزو بهترین‌ها و مشتری پسند ترین قالیشویی بلوار ابوذر باشد.

قالی شویی بلوار ابوذر
قالی شویی بلوار ابوذر

شماره قالیشویی در بلوار ابوذر

اگر شما ساکن استان تهران و در حوالی بلوار ابوذر که در منطقه شرقی استان تهران قرار گرفته است می‌باشید و آیا در اطراف بلوار ابوذر یعنی خیابان پیروزی، افسریه، آهنگ، محلاتی، بسیج، ائمه اطهار، نبرد، بلوار زمزم، بلوار کوثر و… به دنبال بهترین “قالیشویی بلوار ابوذر” هستید پیشنهاد می‌شود با شماره‌هایی که در ابتدای این صفحه قرار گرفته است هرچه سریع‌تر تماس حاصل فرمایید تا با واحدهای شستشوی فرش در بلوار ابوذر استان تهران ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیک‌ترین واحد شستشوی فرش به محل مورد نظر شما ارسال شود.

مشاهده مجوز قالیشویی جردن

خوشبختانه اتحادیه قالیشویی تهران خدمات گسترده ای (از جمله مشاهده قالیشویی های مجاز و لیست قالیشویی های غیرمجاز) را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد. با لمس دکمه زیر می توانید جواز قالیشویی حردن را مشاهده کنید.

بلوار ابوذر تهران

بلوار ابوذر یکی از معروف‌ترین محله‌های جنوب شرق استان تهران محسوب می‌شود که در اطراف خیابان معروف پیروزی قرار گرفته است و از این خیابان معروف شروع شده و تا پایان سه راه افسریه ادامه دارد. محله ابوذر استان تهران جزو پرترددترین محله‌های این استان محسوب می‌شود که در شرق این محله بزرگراه بسیج وجود دارد و از غرب به بلوار نبرد منتهی می‌شود. این محله معروف در منطقه ۱۴ و ۱۵ شهرداری تهران قرار گرفته است و جزو معروف‌ترین محله‌های جنوب شرقی استان تهران هم محسوب می‌شود.

جمع بندی

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی ابوذر اشاره شد و متوجه شدید که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره‌هایی که جزو بهترین قالیشویی در بلوار ابوذر است تماس بگیرید و از خدمات شستشو و یا ترمیم فرش بهره ببرید. همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه درباره قالی شویی بلوار ابوذر را در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها