پاک کردن لکه شمع از روی فرش

معمولا پاک کردن لکه شمع از روی فرش کار بسیار راحتی است. شما می توانید با روش های خانگی این کار را انجام دهید. اما در مواردی که لکه سرسخت بود با کمک یک قالیشویی مجاز و معتبر به سادگی لکه شمع را از روی فرش پاک کنید. با استفاده از روش‌های درست می‌توانیم به‌راحتی لکه شمع را از بین ببریم. با ما همراه باشید

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه شمع از روی فرش
پاک کردن لکه شمع از روی فرش

فرایند قالیشویی

امروزه فرایند قالیشویی به شستشوی تخصصی فرش ها و قالی ها گفته می شود که توسط شرکت های قالیشویی مجاز انجام می شود. قالیشویی جردن با بیش از شصت سال تجربه در امر قالیشویی آماده انجام سفارشات همشهریان گرامی می باشد.

0 دیدگاه
Read more about the article فرایند قالیشویی
فرایند قالیشویی

براق کردن فرش

استفاده از جارو برقی اصلی ترین موردی است که می تواند به نو کردن فرش کمک کند و باعث حفظ زیبایی و براق کردن فرش می شود. باقی ماندن گرد و خاک بر روی فرش و نفوذ در الیاف فرش سبب کدر شدن رنگ فرش می‌شود. با گذشت زمان لکه به بافت و رنگ فرش آسیب می رساند.

0 دیدگاه
Read more about the article براق کردن فرش
براق کردن فرش

پاک کردن لکه لاک از روی فرش

احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگام لاک زدن، لاک روی فرش بریزد و روی فرش لکه ایجاد شود. پاک کردن لکه لاک کار دشواری به نظر می رسد اما خودتان می توانید با راهکار های ساده ای این لکه را پاک کنید. هر چه زودتر اقدام به پاک کردن لکه ی لاک کنید، لکه ساده تر پاک می شود.

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه لاک از روی فرش
پاک کردن لکه لاک از روی فرش

لکه برداری از روی فرش

برای لکه برداری از روی فرش ابتدا قسمت هایی از لکه را که قابل برداشتن هستند بردارید. سپس با محلولی از آب ولرم، سرکه سفید و شامپو فرش و پارچه ای تمیز، لکه را از روی فرش پاک کنید.

0 دیدگاه
Read more about the article لکه برداری از روی فرش
لکه برداری از روی فرش

پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش

هنگامی که فرزندان خانواده کوچک هستند معمولا لکه هایی از قبیل لکه آبمیوه بر روی فرش یک مشکل شایع است. ولی با این حال همیشه سپردن فرش به قالیشویی ضروری نیست و میتوانید پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش را خودتان انجام دهیید. لکه آبمیوه چسبناک است و اگر زود پاک نشود الیاف فرش بهم می چسبند. پس ضروری است که هر چه زودتر لکه را پاک کنیم.

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش
پاک کردن لکه آبمیوه از روی فرش