You are currently viewing کارخانه قالیشویی
کارخانه قالیشویی

کارخانه قالیشویی

امروزه اکثر مردم به دنبال یک کارخانه قالیشویی (Carpet cleaning factory) معتبر در سطح استان تهران می‌گردند تا بتوانند فرش‌های منزل خود را با خیال آسوده به یک قالیشویی مجاز در تهران بسپارند تا کیفیت بالایی داشته باشد و بتواند فرش‌های مشتری‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود بشوید. در ادامه قصد به معرفی کارخانه قالیشویی معروفی را به شما داریم پس با ما همراه باشید.

قالیشویی مجاز تهران

همانطور که اشاره شد امروزه خیلی از افراد به دنبال یک قالیشویی معتبر در سطح استان تهران می‌گردند تا بتوانند فرش‌های خود را با خیال آسوده برای شستن به قالیشویی بفرستند. اما سوالی که ممکن است برای شما مشتریان عزیز پیش بیاید این است که بهترین کارخانه قالیشویی در تهران کدام است و آیا می‌توان به قالیشویی‌ها برای شستشوی فرش و یا موکت اعتماد کرد. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که در سطح استان تهران قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم عزیزمان می‌باشند و یکی از آنها قالیشویی جردن است.

معمولا تمامی قالیشویی‌هایی که مشغول به فعالیت و خدمت رسانی هستند از اتحادیه قالیشویان استان تهران مجوزهای لازم برای فعالیت خود را دریافت کرده‌اند و زیر نظر این اتحادیه فعالیت می‌کنند تا هیچ مشکلی در هنگام شستشوی فرش به وجود نیاید. به عنوان مثال قالیشویی جردن یکی از معروف‌ترین قالیشویی‌هایی است که زیر نظر اتحادیه و صنف قالیشویان استان تهران خدمت می‌کند و جزو قالیشویی های مجاز استان تهران محسوب می‌شود.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

دستگاه های قالیشویی

همانطور که گفته شد در سطح تهران قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند و اکثر کارخانه قالیشویی از دستگاه‌های جدیدی استفاده نمی‌کنند و به صورت دستی فرش‌های مشتریان را می‌شویند. امروزه با پیشرفت علم دستگاه‌های بسیار جدیدی وجود دارد که می‌تواند فرش‌های منزل را با راحتی و بدون کمک نیروی کار بشوید تا هیچ کثیفی در فرش باقی نماند و معمولاً کیفیت را ضمانت می‌کند.

کارخانه قالی شویی
کارخانه قالی شویی

اما سوالی که ممکن است برای شما مشتریان عزیز پیش بیاید این است که آیا تمامی قالیشویی‌های استان تهران از دستگاه‌های جدید و امروزی استفاده می‌کنند یا خیر و اگر استفاده می‌کنند کدام قالیشویی می‌باشد. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که به دلیل گران قیمت بودن این دستگاه‌ها معمولاً هیچ کدام از قالیشویی‌های استان تهران از دستگاه‌های امروزی برای شستشوی فرش استفاده نمی‌کند و فقط کارخانه قالیشویی که در کار خود حرفه دارد از دستگاه‌های جدید امروزی برای شستشوی سریع فرش‌های مشتریانش استفاده می‌کند.

شما می‌توانید با خیال آسوده فرش‌های منزل خود را برای شستشوی سریع به قالیشویی جردن ارسال کنید تا با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها به شستشوی فرش شما پرداخته شود. این “کارخانه قالیشویی” به طور کامل از دستگاه‌های جدید و امروزی مجهز می‌باشد که می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده از آخرین قیمت شستشوی فرش با خبر شوید.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

کارخانه قالیشویی جردن

همانطور که اشاره شد کارخانه قالیشویی جردن یکی از به روزترین و مجهزترین کارخانه قالیشویی در سطح استان تهران می‌باشد که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل هم با مرکز قالیشویی جردن تماس حاصل فرمایید تا فرش‌های شما توسط بهترین دستگاه‌های روز دنیا شسته و خشک شود. اگر درباره این قالیشویی اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که قالیشویی جردن سابقه ۵۰ سال فعالیت در زمینه شستشوی فرش و یا موکت را دارد که جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌های استان تهران محسوب می‌شود.

دلیل معروف بودن و مشهور بودن این قالیشویی در بین سایر قالیشویی‌ها این است که قالیشویی جردن کیفیت را در اولویت کار خود قرار می‌دهد و شعارش شستشوی تمیز با بالاترین کیفیت است. به طوری که در هنگام شستشوی فرش دقت لازم را انجام می‌دهند تا هیچ کثیفی در فرش مشتریانش باقی نماند تا مشتریان از عملکرد این مجموعه به طور کامل راضی باشند. به همین دلیل است که کارخانه قالیشویی جردن به یکی از بزرگترین و معروف‌ترین کارخانه‌های قالیشویی در سطح استان تهران تبدیل شده است که مشتریان حس رضایت از این کارخانه دریافت می‌کنند.

کارخانه قالی شویی
کارخانه قالی شویی

شرکت قالیشویی

اگر درباره مزیت‌های شرکت قالیشویی جردن اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید اولین مزیتی که شرکت قالیشویی جردن دارد این است که قیمت مصوب دارد با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویان استان تهران فعالیت می‌کند.

همچنین برای شستشوی تمامی فرش‌ها و موکت‌ها از بهترین مواد شوینده استفاده می‌شود تا کیفیت شستشو به طور کامل حفظ شود که از بزرگترین مزیت‌های قالیشویی جردن در سطح تهران محسوب می‌شود. علاوه بر آن این قالیشویی سرعت عمل بسیار بالایی دارد و کمتر از سه روز کاری می‌تواند فرش‌های منزل شما را تحویل دهد که از این نظر بسیار مفید است. به گفته مشتریان قالیشویی جردن از دیگر نکات مثبت و ویژگی‌های بارز این قالیشویی که باعث شده است مشتریان از عملکرد آن راضی باشند این است که پاسخگویی سریع و ۲۴ ساعته دارند.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

ویژگی های کارخانه فرش شویی

بهتر است بدانید که کارخانه قالیشویی باید چند ویژگی مهم را داشته باشد و تمامی کارخانه‌های قالیشویی باید ویژگی‌های آن را رعایت کنند تا به یک کارخانه قالیشویی معتبر تبدیل شوند. اولین نکته‌ای که کارخانه قالیشویی باید به طور کامل آن را رعایت کند این است که باید با توجه به نرخ مصوب اعلام شده توسط اتحادیه قالیشویان به فعالیت خود ادامه دهد و نباید قیمتی خارج از نرخ اعلام شده به مشتریان اعلام کند.به عنوان مثال در قالیشویی جردن تمامی قیمت‌های اعلام شده به مشتری همان نرخ مصوبی است که توسط هیئت اتحادیه قالیشویان تصویب شده است تا به هیچ عنوان قیمت بالاتری به مشتریان ارائه نمی‌شود.

دومین نکته این است که قالیشویان باید کیفیت تمیزی فرش‌های شسته شده را به طور کامل ضمانت کنند تا مشتری بتواند با خیال آسوده شستشوی فرش‌ها را به قالیشویی معتبر بسپارد. اگر قالیشویی کیفیت تمیزی فرش‌های شسته شده را ضمانت نکند بدین معنا است که آن قالیشویی کارش را به درستی انجام نداده است به عنوان مثال قالیشویی جردن پس از پایان کار خود تمیزی شستشوی فرش شما را به طور کامل ضمانت می‌کند تا بتوانید با خیال آسوده بعد از بررسی مجدد قالی‌های خود را برای شستشو به قالیشویی جردن بسپارید.

و در نهایت آخرین نکته این است که کیفیت به هیچ عنوان تبلیغ نیست و بعد از شستشوی فرش‌ها متوجه تمیزی و کیفیت بالای شستشوی این قالیشویی می‌شوید که فقط یک بار کافی است فرش‌های خود را برای شستشو به قالیشویی جردن بسپارید.

سفارش آنلاین قالیشویی

شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده نسبت به ثبت سفارش شستشوی قالی منزل خود اقدام کنید. برای این کار کافی است تعیین کنید که فرش مورد نظر شما که قرار است به قالیشویی ارسال شود ماشینی است یا دستباف. به این نکته مهم توجه کنید که فرش‌های دستباف از حساسیت بسیار بالایی در هنگام شستشو برخوردار می‌باشند و باید با توجه به نکاتی که وجود دارد شستشو داده شوند تا هیچ آسیبی به فرش دستباف وارد نشود. به همین دلیل است که شستشوی فرش‌های دستباف معمولاً هزینه بیشتری نسبت به شستشوی فرش‌های ماشینی دارد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارخانه فرش شویی جردن تماس حاصل فرمایید.

مطالب پیشنهادی: نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

کارخانه قالی شویی
کارخانه قالی شویی

جمع بندی

در این صفحه به طور کامل به کارخانه قالیشویی جردن و مزیت‌های این قالیشویی اشاره شد و متوجه شدید که قالیشویی جردن یکی از بزرگترین قالیشویی‌ها در سطح استان تهران می‌باشد که می‌توانید به راحتی شستشوی فرش‌های خود را به این قالیشویی معتبر در تهران بسپارید همچنین امکان پرسید سوال از متخصصین این مجموعه در بخش کامنت فراهم شده است.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها