You are currently viewing قالیشویی سه راه آذری
قالیشویی سه راه آذری

قالیشویی سه راه آذری

سه راه آذری یکی از منطقه‌های معروف در جنوب استان تهران می‌باشد که در حوالی محله یافت آباد و فلاح قرار گرفته است و از دغدغه‌های اصلی ساکنین این منطقه پیدا کردن بهترین قالیشویی سه راه آذری می‌باشد. در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل یک لیست از بهترین قالیشویی در سه راه آذری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید فرش‌های منزل خود را با خیال آسوده برای شستشو به آنها بسپارید.

معرفی چند قالیشویی در سه راه آذری

در سه راه آذری استان تهران که در جنوب این استان قرار گرفته است مجموعه‌های قالیشویی متعددی وجود دارد که تمامی آنها تمامی محله‌های اطراف سه راه آذری را تحت پوشش خدماتی خود قرار داده‌اند و با عملکرد بسیار خوبی که دارند جزو بهترین قالیشویی سه راه آذری محسوب می‌شوند. اما به گفته ساکنین محله‌های اطراف سه راه آذری چند قالیشوی معتبر زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران وجود دارد که عملکرد خوبی را داشته‌اند و توانسته‌اند نظر ساکنین را جلب کنند.

قالیشویی سه راه آذری
قالیشویی سه راه آذری

لیست بهترین قالیشویی های سه راه آذری

در سه راه آذری جنوب تهران که در حوالی فلاح و یافت آباد است مجموعه قالیشویی‌های معتبر بسیار زیادی وجود دارد که خدمات شستشوی فرش را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند و حتی به گفته ساکنین این منطقه قالیشویی‌هایی که به آنها اشاره خواهیم کرد حتی می‌توانند تعمیر فرش منزل شما را هم انجام دهند. طبق گزارش و تجربه قبلی کاربران و ساکنین جنوب شهر تهران یک لیست از بهترین قالیشویی سه راه آذری تهیه شده است که به آن به طور کامل اشاره خواهیم کرد.

1.بهترین قالیشویی سه راه آذری، قالیشویی جردن

اولین و معروف‌ترین قالیشویی که در سه راه آذری استان تهران دارای واحدهای شستشوی فرش می‌باشد مربوط به واحدهای معروف قالیشویی جردن است که تمامی محله‌های اطراف سه راه آذری را تحت پوشش خدماتی خود قرار داده اند. به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران این قالیشویی معتبر هیچگونه شکایتی نزد مشتریان و ساکنین محله‌های جنوب تهران به ویژه سه راه آذری ندارد و توانسته است با عملکرد بسیار خوبی که دارد نظر تمامی ساکنین سه راه آذری را جلب کند. از این رو می‌توان نتیجه گرفت که واحدهای قالیشویی جردن جزو بهترین قالیشویی در سه راه آذری محسوب می‌شود.

قالیشویی سه راه آذری

واحدهای قالیشویی جردن که در اطراف سه راه آذری قرار گرفته‌اند می‌توانند به راحتی تمامی فرش‌های منزل ساکنین محله‌های جنوب تهران به ویژه سه راه آذری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بشویند و با استفاده از بهترین مواد شوینده این کار را انجام می‌دهند.

به گفته ساکنین محله‌های جنوبی تهران، واحدهای قالیشویی جردن از بهترین مواد شوینده برای کار خود استفاده می‌کند و به همین دلیل است که واحدهای این قالیشویی جزو بهترین قالی شویی سه راه آذری محسوب می‌شود. پس اگر به دنبال معروف‌ترین و معتبرترین “قالیشویی سه راه آذری” می‌گردید پیشنهاد کاربران و ساکنین این محله سپردن فرش‌های منزل به واحدهای قالیشویی جردن است.

قیمت قالیشویی در سه راه آذری

یکی از متداول‌ترین و بیشترین سوالاتی که کاربران و ساکنین محله‌های اطراف سه راه آذری از واحدهای قالیشویی جردن که در اطراف سه راه آذری مستقر شده‌اند می‌پرسند این است که قیمت شستشوی فرش در سه راه آذری چگونه است و با چه قیمت می‌توان به فکر شستشوی فرش‌های منزل بود. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که یک لیست از قیمت شستشوی فرش در وب سایت قالیشویی جردن تهیه شده است که می‌توانید با مراجعه به آن از جدیدترین نرخ قیمت قالیشویی مطلع شوید.

قالیشویی سه راه آذری
قالیشویی سه راه آذری

اما به طور کلی بهتر است بدانید که قیمت شستشوی فرش رابطه مستقیمی با متراژ و نوع فرش منزل شما دارد و به زبان ساده باید گفت که اگر فرش منزل شما ماشینی باشد شما می‌توانید با قیمت مناسب‌تری به فکر شستشوی فرش‌های منزل خود باشید اما اگر در آن سو فرش منزل شما دستباف باشد شما باید هزینه بیشتری را برای شستشوی فرش بپردازید. زیرا فرش‌های دستباف از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند و شستشوی این گونه فرش‌ها کار دشواری است.

همچنین بهتر است بدانید که واحدهای قالیشویی جردن زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران به فعالیت اصلی خود می‌پردازند و تمامی قیمت‌هایی که از این قالیشویی به مشتریان داده می‌شود، زیر نظر مستقیم اتحادیه قالیشویان است.

شماره قالیشویی آذری فلاح

اگر شما جزو ساکنین محله سه راه آذری در جنوب استان تهران هستید و اگر در اطراف این سه راه معروف یعنی یافت آباد، فلاح، خیابان قزوین، بریانک، فرهنگسرای قرآن، دوراهی قپان، خیابان شمشیری، خیابان امام زاده عبدالله، خیابان جرجانی، ۴۵ متری زرند، خیابان پاکی، لقمان حکیم، محله جی، امام زاده حسن، مهرآباد جنوبی، آذری و… به دنبال بهترین قالیشویی سه راه آذری می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره تماس‌هایی که در ابتدای این صفحه اشاره شد تماس بگیرید و به فکر شستشوی فرش‌های خود با بالاترین کیفیت ممکن در سه راه آذری استان تهران باشید. اطلاعات کامل این قالیشویی به طور کامل درج شده است که می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با آنها در تماس باشید.

سه راه آذری تهران

محله آذری یکی از قدیمی‌ترین و پر رفت و آمدترین محله‌های استان تهران می‌باشد که در جنوب این استان واقع شده است و از معروفیت بسیار زیادی برخوردار است. سه راه آذری در خیابان قزوین واقع شده است که از یک طرف به خیابان شمشیری و از طرف دیگر به شرق یعنی به خیابان قزوین منتهی می‌شود. همچنین خیابان ۴۵ متری زرند به سه راه آذری منتهی می‌شود که جزو معروف‌ترین خیابان‌های جنوب استان تهران است. بهتر است بدانید که محله‌های معروفی در اطراف سه راه آذری قرار گرفته‌اند که از معروف‌ترین آنها می‌توان به فلاح امامزاده حسن، و حتی یافت آباد هم اشاره کرد.

نتیجه گیری

در این صفحه به لیست بهترین قالیشویی سه راه آذری اشاره شد و متوجه شدید که شما می‌توانید در هر ساعت شبانه روز با واحدهای قالی شویی سه راه آذری در تماس باشید. همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از کاربران و ساکنین آذری بپرسید تا به سوالات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها