You are currently viewing قالیشویی آیت
قالیشویی انقلاب

قالیشویی آیت

خیابان آیت یکی از اصلی‌ترین خیابان‌ها در محله نارمک استان تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین خیابان آیت این است که آیا بهترین “قالیشویی آیت” در این محله وجود دارد یا خیر. به همین منظور در این صفحه می‌خواهیم به لیست معتبرترین قالیشویی آیت بپردازیم تا طبق تجربه قبلی ساکنین این محله بتوانید معتبرترین قالیشویی در این خیابان را پیدا کنید.

معرفی چند قالیشویی در آیت

در خیابان آیت استان تهران که در محله نارمک قرار گرفته است مجموعه‌های قالیشویی بسیار زیادی مشغول به خدمت رسانی و ارائه خدمات به تمامی ساکنین خیابان آیت در محله نارمک تهران می‌باشند و تمامی قالیشویی‌هایی که در این خیابان فعالیت می‌کنند توانسته‌اند به طور کاملاً رسمی و با داشتن مجوزهای لازم به ساکنین خیابان آیت خدمت کنند و همچنین جزو بهترین قالیشویی آیت هم محسوب می‌شوند.

لیست بهترین قالیشویی های آیت

در خیابان آیت که در محله نارمک استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت می‌باشند که طبق تجربه قبلی ساکنین خیابان آیت این قالیشویی‌ها هیچ گونه مشکلی از نظر قیمت و کیفیت شستشو ندارند و همچنین به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران قالیشویی‌هایی که در این خیابان فعالیت می‌کنند هیچگونه نمره منفی نزد مشتریان و ساکنین محله نارمک به ویژه خیابان آیت دریافت نکرده‌اند که می‌توان نتیجه گرفت جزو بهترین قالیشویی در آیت محسوب می‌شوند.

1.بهترین قالیشویی آیت، قالیشویی جردن

اولین و معتبرترین واحد قالیشویی که در خیابان آیت استان تهران هم دارای واحدهای شستشوی فرش می‌باشد و همچنین توانسته نظر تمامی ساکنین خیابان آیت که در نارمک تهران قرار گرفته است را جلب کند، مربوط به واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن می‌باشد که همانطور که اشاره شد این قالیشویی معتبر دارای واحدهای شستشو در خیابان آیت تهران هم است.

این قالیشویی هیچگونه شکایتی نزد مشتریان خود در خیابان آیت ندارد و به گفته ساکنین این محله و طبق تجربه قبلی ساکنین، این قالیشویی معتبر توانسته تمامی امتیازات کامل در رابطه با کیفیت شستشوی فرش را جلب کند و جزو بهترین قالیشویی آیت محسوب می‌شود.

قالیشویی آیت
قالیشویی آیت

قالیشویی ارزان در آیت

واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن که در خیابان آیت استان تهران هم قرار گرفته‌اند به طور رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران پیروی می‌کنند که می‌توان نتیجه گرفت که نرخ قیمت شستشوی فرش و تمامی خدمات این قالیشویی زیر نظر مستقیم اتحادیه صنف قالیشویان تهران می‌باشد و هیچ گونه قیمتی را خارج از اعلامیه دولت به مشتریان ارائه نمی‌کند. پس می‌توان نتیجه گرفت که این قالیشویی معتبر ارزان قیمت‌ترین قالیشویی در آیت می‌باشد که می‌توانید با شماره‌های این واحد قالی شویی آیت تماس بگیرید.

قیمت قالیشویی در آیت

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که ممکن است برای ساکنین محله نارمک استان تهران به ویژه در خیابان آیت پیش بیاید این است که قیمت شستشوی فرش در خیابان آیت چگونه است با چه قیمتی می‌توان به فکر شستشوی فرش منزل بود.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که قیمت شستشوی فرش منزل رابطه مستقیمی با نوع و جنس فرش منزل شما دارد و اگر فرش منزل شما دستباف باشد شما باید مبلغ بیشتری را نسبت به فرش ماشینی برای شستشو بپردازید. همچنین بهتر است بدانید که متراژ فرش شما هم برای شستشوی فرش بسیار مهم است و هر چقدر متراژ فرش منزل شما بیشتر و بزرگتر باشد قیمت نهایی شستشوی فرش در قالیشویی آیت بیشتر می‌شود.

قالیشویی آیت در نارمک

قالیشویی جردن جزو بهترین و معتبرترین واحدهای قالیشویی در آیت می‌باشد که این قالیشویی معتبر دارای واحدهای رسمی شستشوی فرش در خیابان آیت استان تهران می‌باشد و تمامی ساکنین این خیابان می‌توانند تمامی خدمات شستشوی فرش خود را به واحدهای قالیشویی جردن بسپارند. همچنین جالب است بدانید که این قالیشویی خدمات رفوگری و یا ترمیم فرش ساکنین خیابان آیت استان تهران را هم انجام می‌دهند و با داشتن بهترین کارشناسان خود میتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌های منزل شما را با بالاترین کیفیت بشوید.

علاوه بر آن رمز موفقیت این قالیشویی و محبوبیت آن این است که از بهترین مواد شوینده برای شستشوی تمامی فرش‌ها استفاده می‌کند و به کیفیت شستشو بسیار اهمیت می‌دهد و به همین دلیل است که جزو بهترین قالیشویی آیت محسوب می‌شود.

شماره قالیشویی در آیت

اگر شما جزو ساکنین خیابان آیت در استان تهران می‌باشید و اگر در اطراف این خیابان یعنی نارمک، میدان صدم، بزرگراه رسالت، میدان هفت حوض، خیابان دماوند، فرجام، خیابان مظاهری، سرسبز، خیابان مدائن، گلبرگ، خیابان مدنی، خیابان جاجرود و … به دنبال بهترین قالیشویی آیت می‌گردید پیشنهاد می‌شود با واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن تماس بگیرید تا به فکر شستشوی فرش‌های خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشید.

قالیشویی آیت
قالیشویی آیت

محله خیابان آیت

خیابان آیت یکی از مهمترین خیابان‌ها در منطقه ۸ شهرداری استان تهران و در محله نارمک قرار گرفته است و این خیابان مهم از جنوب به میدان امامت و از شمال به میدان صدم منتهی می‌شود. این خیابان مهم از خیابان‌های اصلی و از میدان‌های بسیار مهمی مانند هفت حوض هم عبور می‌کند و جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین خیابان‌های نارمک هم محسوب می‌شود. همچنین جالب است بدانید که خیابان آیت جزو پر رفت و آمدترین و شلوغ‌ترین خیابان‌های محله نارمک است.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به بهترین قالی شویی آیت اشاره شد و متوجه شدید که در محله نارمک و به ویژه در خیابان آیت قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که اطلاعات تماس آنها در ابتدای این صفحه درج شد تا بتوانید به فکر شستشوی فرش‌های منزل خود باشید. همچنین شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از سایر ساکنین این محله بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها