You are currently viewing قالیشویی در آزادی
قالیشویی در آزادی

قالیشویی در آزادی

آزادی اصلی‌ترین میدان در تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین محله‌های اطراف میدان آزادی این است که بهترین قالیشویی در آزادی کدام است و به کدام قالیشویی در آزادی می‌توان اطمینان کرد. در این صفحه قصد به معرفی یک لیست از معروف‌ترین قالی شویی آزادی را گرفته‌ایم پس با ما همراه باشید.

معرفی چند قالیشویی در آزادی

در اطراف میدان آزادی که محله‌های گوناگونی وجود دارد قالیشویی‌های متعددی قرار گرفته‌اند که تمامی آنها مجوزهای لازم از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران را دریافت کردند و به طور رسمی فعالیت خود را در اطراف میدان آزادی انجام می‌دهند. یک لیست از بهترین قالیشویی در آزادی از نظر ساکنین محله‌های اطراف آزادی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لیست بهترین قالیشویی های آزادی

 در اطراف میدان آزادی محله‌های معروف و مهم بسیار زیادی وجود دارد که جزو مناطق جنوب غربی استان تهران محسوب می‌شوند و از جمعیت بسیار زیادی هم برخوردار هستند. از این رو ساکنین محله‌های اطراف میدان آزادی طبق تجربه قبلی یک لیست از بهترین قالیشویی در آزادی تهیه کرده‌اند که اطلاعات کامل قیمت شستشوی فرش آزادی و شماره تماس قالیشویی در آزادی درج شده است.
1.بهترین قالیشویی در آزادی، قالیشویی جردن

قالیشویی جردن یکی از معتبرترین قالیشویی‌هایی است که در اطراف میدان آزادی و در محله‌های همجوار این میدان بزرگ دارای واحدهای شستشوی فرش می‌باشد و جزو بهترین قالیشویی در آزادی محسوب می‌شود.

این قالیشویی معتبر تمامی مجوزهای لازم را از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران دریافت کرده است و به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران این قالیشویی معتبر هیچگونه شکایتی را از طرف ساکنین محله اطراف آزادی ندارد. گزارش نشدن هیچگونه شکایتی از بی‌کیفیت بودن این قالیشویی باعث شده است که این قالیشویی جزو معتبرترین و مشتری پسند ترین قالیشویی‌های استان تهران باشد که ساکنین محله‌های اطراف میدان آزادی از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی هستند.

قالیشویی در آزادی
قالیشویی در آزادی

قالیشویی میدان آزادی

قالیشویی جردن که جزو معروف‌ترین قالیشویی‌ها در اطراف میدان آزادی است دارای واحدهای شستشوی فرش و حتی دارای واحدهای ترمیم فرش در اطراف میدان آزادی می‌باشد. این بدین معنا است که تمامی ساکنین اطراف میدان آزادی می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن که در میدان آزادی هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرند و شستشوی فرش‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر بسپارند. این قالیشویی از بهترین مواد شوینده برای کار خود استفاده می‌کند به همین دلیل است که هیچ شکایتی از بی‌کیفیت بودن این قالیشویی ثبت نشده است.

قیمت قالیشویی در آزادی

اگر شما جزو ساکنین اطراف میدان آزادی هستید و اگر به دنبال بهترین “قالیشویی در آزادی” می‌گردید پیشنهاد می‌شود با واحدهای مستقر شده قالیشویی جردن که در میدان آزادی هم وجود دارند تماس بگیرید و به فکر شستشوی فرش‌های منزل خود باشید. قیمت شستشوی فرش در این قالیشویی معتبر به گفته ساکنین این محله طبق اطلاعیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشند و هیچ نرخ شستشویی را خارج از اعلامی توسط دولت به مشتریان این محله‌ها ارائه نمی‌کند.

خوش قیمت بودن این قالیشویی در اطراف میدان آزادی باعث شده است که این قالیشویی اعتبار بسیار زیادی نزد ساکنین محله‌های میدان آزادی کسب کند و جزو بهترین قالی شویی آزادی باشد.

مطالب پیشنهادی: نحوه شستشوی کامل فرش

شماره قالیشویی در آزادی

اگر شما در اطراف میدان آزادی به دنبال یک قالیشویی معتبر می‌گردید و اگر در محله‌های همجوار این میدان بزرگ یعنی هاشمی، استاد معین، جناح، شهرک آپادانا، اکباتان، کوی بیمه، بلوار آزادی، خیابان آزادی، بلوار اکبری، خیابان دامپزشکی، خیابان دربندی، میدان فتح، طرشت، صادقیه، فردوس و… به دنبال بهترین قالیشویی در آزادی می‌گردید پیشنهاد می‌شود با واحدهای قالیشویی جردن هرچه سریعتر تماس بگیرید و شستشوی فرش‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر بسپارید همچنین اطلاعات تماس این قالیشویی در ابتدای این صفحه درج شده است که می‌توانید با واحدهای مستقر شده این قالیشویی در میدان آزادی در تماس باشید.

میدان آزادی تهران

بی شک میدان آزادی تهران جزو اصلی‌ترین میدان‌های این شهر بزرگ می‌باشد که قدمت بسیار قدیمی دارد و تمامی ساکنین تهران با این میدان بزرگ آشنایی دارند. این میدان جزو پر رفت و آمدترین و شلوغ‌ترین میدان‌های موجود در تهران می‌باشد که در غرب این استان قرار گرفته است. در اطراف میدان آزادی محله‌های بسیار معروفی مانند شهرک اکباتان و شهرک آپادانا وجود دارد و دسترسی خوبی را به سایر محله‌های دیگر ایجاد کرده است.

قالیشویی در آزادی
قالیشویی در میدان آزادی

جمع بندی

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی در آزادی اشاره شد و متوجه شدید که در اطراف میدان آزادی واحدهای قالیشویی جردن مستقر شده‌اند که می‌توانید در هر ساعت از شبانه با واحدهای این قالیشویی در ارتباط باشید علاوه بر آن می‌توانید تمامی سوالات مربوطه درباره شستشوی فرش و یا حتی ترمیم فرش را در بخش کامنت از متخصصین با تجربه ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها