You are currently viewing قالیشویی سهروردی
قالیشویی سهروردی

قالیشویی سهروردی

سهروردی یکی از محله‌های معروف در مرکز استان تهران می‌باشد از دغدغه‌های اصلی ساکنین این منطقه پیدا کردن لیست بهترین قالیشویی سهروردی است که در این صفحه می‌خواهیم درباره بهترین قالیشویی در سهروردی مطالبی را به شما بگوییم.

معرفی چند قالیشویی در سهروردی

در محله سهروردی که در منطقه ۷ استان تهران قرار دارد قالیشویی‌های بسیار زیادی زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران مشغول به خدمت رسانی و شستشوی فرش می‌باشند که تمامی آنها به طور رسمی فعالیت خود را در این منطقه انجام می‌دهند و جزو معروف‌ترین “قالیشویی سهروردی” هم محسوب می‌شوند. در ادامه به لیست بهترین قالیشویی در سهروردی اشاره خواهد شد تا بتوانید با آن بیشتر آشنا شوید.

قالی شویی سهروردی
قالی شویی سهروردی

لیست بهترین قالیشویی های سهروردی

در محله سهروردی که در مرکز استان تهران واقع شده است قالیشویی‌های مجاز بسیار زیادی مشغول به خدمت رسانی می‌باشند که تمامی آنها از نرخ اعلامی توسط اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران پیروی می‌کنند و توانستند نظر ساکنین و مشتریان این منطقه را به طور کامل جلب کنند. در ادامه می‌خواهیم به طور کامل درباره لیست بهترین قالیشویی سهروردی مطالبی را به شما بگوییم تا شما با تمامی آنها آشنایی کامل پیدا کنید و در نهایت بتوانید شستشوی فرش‌های خود را به بهترین قالی شویی سهروردی بسپارید.1.بهترین قالیشویی سهروردی، قالیشویی جردن

اولین قالیشویی که در محله سهروردی هم دارای واحدهای اصلی است قالیشویی جردن می‌باشد که با سال‌ها تجربه کاری توانسته جزو بهترین واحدهای قالیشویی سهروردی باشد و با شستشوی بالای تمامی فرش‌ها توانسته نظر تمامی ساکنین این محله را جلب کند و در مرکز استان تهران به ویژه محله سهروردی واحدهای این قالیشویی جز بهترین‌ها می‌باشد.

این قالیشویی هیچگونه شکایتی از طرف مشتریان و ساکنین این منطقه یعنی خیابان سهروردی ندارد و تمامی ساکنینی که فرش‌های منزل خود را برای شستشو به این قالیشویی سپرده بودند از کیفیت بالای شستشوی این قالیشویی به طور کامل راضی بودند.

قالیشویی سهروردی شمالی

قالیشویی جردن که عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران است، دارای واحدهای اصلی در منطقه سهروردی استان تهران می باشد و همچنین خیابان سهروردی شمالی که در مرکز استان تهران و در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار گرفته است را تحت پوشش خدمت رسانی خود برای ساکنین این خیابان قرار داده است.در نتیجه تمامی ساکنین خیابان سهروردی شمالی می‌توانند با خیال آسوده شستشوی فرش و یا تعمیر فرش‌های منزل خود را به راحتی به این قالیشویی معتبر در سهروردی بسپارند.

قالیشویی ارزان در سهروردی

قالیشویی جردن که از بهترین و ارزان قیمت‌ترین واحدهای قالیشویی در سهروردی است توانسته نظر تمامی ساکنین این منطقه را به دلیل خوش قیمت بودن در شستشوی فرش جلب کند زیرا این قالیشویی معتبر به طور رسمی فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران انجام می‌دهد و تمامی نرخ‌های اعلامی توسط این قالیشویی مجاز تحت نظر مستقیم اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران صورت می‌پذیرد و هیچ نرخ و قیمتی خارج از اعلامی توسط دولت به هیچ مشتری اعلام نمی‌شود.

از این رو این قالیشوی معتبر توانسته جزو بهترین قالیشویی سهروردی باشد زیرا از نظر قیمت توانسته به صورت کاملاً منصفانه عمل کند و با قیمت کاملاً مناسب فرش‌های منزل شما را به راحتی و با استفاده از جدیدترین دستگاه ها بشوید.

مطالب پیشنهادی: قالیشویی شبانه روزی

قیمت قالی شویی سهروردی

قیمت قالی شویی سهروردی با توجه به متراژ و نوع فرش شما به طور کامل متفاوت است و شما می‌توانید قیمت شستشوی فرش را از واحدهای قالیشویی جردن که در محله سهروردی قرار گرفته است به طور کامل بپرسید و با جدیدترین قیمت شستشوی فرش در کوتاه‌ترین زمان ممکن آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

قالی شویی سهروردی
قالی شویی سهروردی

شماره قالیشویی در سهروردی

اگر به دنبال بهترین قالیشویی سهروردی می‌گردید و اگر در محله‌های اطراف سهروردی یعنی محله عباس آباد، حشمتیه، محله کاج، سنایی، بهار، خاقانی، سهروردی جنوبی، سلیمان خاطر، خیابان ترکمنستان، خیابان خرمشهر، بهشتی، خیابان ملک و… ساکن هستید، هرچه سریع با واحدهای قالیشویی در سهروردی که در ابتدای این صفحه قرار گرفته است تماس بگیرید و شستشوی فرش‌های منزل خود را به بهترین قالیشویی سهروردی بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌های منزل شما شسته شود.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

محله سهروردی

محله سهروردی جزو قدیمی‌ترین محله‌های استان تهران می‌باشد که در منطقه ۷ شهرداری تهران و در مرکز این استان قرار گرفته است که از شمال به سید خندان و از جنوب به بهار شیراز منتهی می‌شود. همچنین این محله قدیمی از شرق به خیابان معروف شریعتی و از غرب به بزرگراه مدرس منتهی می‌شود که نشان داده است جزو پرترددترین محله‌های استان تهران است.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل درباره لیست بهترین قالیشویی در سهروردی اشاره شد و متوجه شدید که شما می‌توانید به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز با قالی شویی سهروردی تماس بگیرید و شستشوی فرش‌های خود را به بهترین قالیشویی بسپارید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها