You are currently viewing قالیشویی شهر زیبا
قالیشویی شهر زیبا

قالیشویی شهر زیبا

شهر زیبا یکی از معروف‌ترین محله‌های غرب استان تهران می‌باشد که ممکن است برای ساکنین این محله دغدغه پیدا کردن بهترین قالیشویی شهر زیبا به وجود آمده باشد که در این صفحه قصد داریم یک لیست از بهترین قالیشویی در شهر زیبا را به ساکنین این منطقه در غرب استان تهران معرفی کنیم.

لیست بهترین قالیشویی شهر زیبا

در محله شهر زیبا که در منطقه ۵ شهرداری استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به خدمت رسانی و شستشوی فرش به ساکنین این محله می‌باشند که تمامی آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران مشغول به خدمت رسانی هستند و به طور رسمی فعالیت خود را در منطقه غرب استان تهران و در شهر زیبا انجام می‌دهند. حال می‌خواهیم به لیست بهترین قالیشویی شهر زیبا اشاره کنیم.

قالی شویی شهر زیبا
قالی شویی شهر زیبا

1.بهترین قالیشویی شهر زیبا، قالیشویی جردن

در محله شهر زیبا که در غرب استان تهران واقع شده است قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که یکی از معروف‌ترین و بهترین قالیشویی شهر زیبا مربوط به قالیشویی جردن می‌باشد که دارای واحدهای اصلی در غرب استان تهران و در محله شهر زیبا است. از نظر ساکنین محله شهر زیبا این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی در شهر زیبا محسوب می‌شود که هیچگونه شکایتی نزد اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران ندارد و خدمات شستشو و ترمیم فرش منزل را با بالاترین کیفیت ممکن نسبت به سایر قالیشویی‌ها در این محله انجام می‌دهد.قالیشویی نزدیک شهر زیبا

اگر شما ساکن محله‌های غربی استان تهران به عنوان مثال شهر زیبا هستید و اگر دغدغه پیدا کردن بهترین “قالیشویی شهر زیبا” را دارید می‌توانید به راحتی با واحدهای معتبر قالیشویی جردن در شهر زیبا تماس حاصل فرمایید تا شستشوی فرش‌های خود را به این قالیشویی معتبر که دارای واحدهای اصلی در شهر زیبا است بسپارید. این قالیشویی از جدیدترین دستگاه‌های ماشینی برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند که به همین دلیل است که جزو بهترین قالی شویی شهر زیبا شده است.

قالیشویی ارزان در شهر زیبا

اگر جزو ساکنین شهر زیبا در منطقه غربی استان تهران هستید و اگر به دنبال بهترین قالیشویی شهر زیبا می‌گردید که قیمت بسیار مناسب و منصفانه‌ای در شستشو و ترمیم فرش داشته باشد پیشنهاد می‌شود با توجه به تجربه قبلی ساکنین این منطقه شستشوی فرش‌های منزل خود را به واحدهای قالیشویی جردن در شهر زیبا بسپارید. این قالیشویی معتبر فعالیت خود را به طور رسمی زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان این استان انجام می‌دهد و از نرخ اعلامی توسط دولت هم پیروی می‌کند و جزو ارزان قیمت‌ترین قالیشویی‌ شهر زیبا محسوب می‌شود.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالیشویی در شهر زیبا

قالیشویی جردن که دارای واحدهای اصلی در محله شهر زیبا استان تهران است از نرخ‌های مصوب که توسط اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران هر سال ارائه می‌شود پیروی می‌کند و هیچ نرخی را خارج از اعلامی توسط دولت به مشتریان و ساکنین محله شهر زیبا ارائه نمی‌کند از این رو می‌توان نتیجه گرفت که این قالیشویی جزو ارزان قیمت‌ترین واحدهای قالیشویی در شهر زیبای تهران است.

مطالب پیشنهادی: قیمت شستشوی فرش دستباف

شماره قالیشویی در شهر زیبا

اگر شما ساکن مناطق غربی استان تهران و در اطراف محله شهر زیبا یعنی جنت آباد، شهران، دهکده المپیک، بلور تعاون، شهر سنگ، بلوار لاله، کانون، بلوار آیت الله کاشانی، سازمان آب، شریبانی، عدالت، کوهسار و… هستید و همچنین به دنبال لیست بهترین قالیشویی شهر زیبا می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره‌هایی که در ابتدای این صفحه قرار داده است تماس حاصل فرمایید و با بهترین قالیشویی در شهر زیبا ارتباط برقرار کنید تا فرش‌های شما توسط بهترین قالیشویی در محله شهر زیبا شسته شود.

محله شهر زیبا

محله شهر زیبا جزو قدیمی‌ترین محله‌های استان تهران می‌باشد که در منطقه ۵ شهرداری این استان قرار گرفته است و به طور کلی در محله‌های غربی استان تهران واقع شده است. شهر زیبا از شرق خود با جنت آباد و از قسمت شمالی به شهران منتهی می‌شود که نشان داده است جزو پر ترددترین محله‌های استان تهران است. همچنین این محله از غرب به دهکده المپیک و از جنوب به بلوار فردوس منتهی می‌شود که نشان داده است از محله‌های بسیار زیادی گذر می‌کند.

قالی شویی شهر زیبا
قالی شویی شهر زیبا

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی شهر زیبا اشاره شد و متوجه شدید که در محله شهر زیبای استان تهران که در غرب این استان واقع شده است قالیشویی‌های مجاز بسیار زیادی وجود دارد که اطلاعات و شماره تماس تمامی آنها در ابتدای این صفحه درج شده است. شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه درباره بهترین قالیشویی شهر زیبا را در بخش کامنت از متخصصین و کاربران بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها