You are currently viewing قالیشویی شادمان

قالیشویی شادمان

شادمان یکی از معروف‌ترین محله‌های حوالی خیابان آزادی می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین این محله شلوغ، پیدا کردن بهترین قالیشویی شادمان است. در این صفحه قصد داریم به طور کامل درباره لیست بهترین قالیشویی شادمان صحبت کنیم تا بتوانید معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین قالیشویی در شادمان را پیدا کنید پس با ما همراه باشید.

معرفی چند قالیشویی شادمان

محله شادمان جزو قدیمی‌ترین محله‌های اطراف خیابان آزادی است که جزو منطقه ۲ شهرداری تهران محسوب می‌شود که به گفته ساکنین این محله قالیشویی‌های بسیار زیادی در این محله فعالیت دارند که تعداد آنها بسیار زیاد است. اما یک لیست از بهترین قالیشویی شادمان وجود دارد که از نظر کیفیت بسیار بهتر از بقیه است و توانسته است نظر تمامی ساکنین را جلب کند.

قالیشویی شادمان
قالیشویی در شادمان

لیست بهترین قالیشویی های شادمان

همانطور که می‌دانید در محله شادمان استان تهران قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می‌باشند که تمامی خیابان‌ها و محله‌های اطراف شادمان را هم تحت پوشش خدماتی خود قرار دادند و از کیفیت بسیار خوبی هم برخوردار هستند که جزو بهترین قالیشویی شادمان محسوب می‌شوند. اما چند قالیشویی معتبر در حوالی محله شادمان وجود دارد که به گفته ساکنین، این قالیشویی‌ها عملکرد عالی داشته‌اند و هیچ گونه شکایتی نزد ساکنین و مشتریان نداشتند.

1.بهترین قالیشویی شادمان، قالیشویی جردن

اولین قالیشویی که در اطراف محله شادمان هم دارای واحدهای شستشوی فرش است و از بهترین کارکنان خود برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند مربوط به واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن است. این قالیشویی معتبر جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین واحدهای قالیشویی استان تهران محسوب می‌شود که محله شادمان تهران را هم تحت پوشش خدماتی خود قرار داده است و تمامی ساکنین این محله می‌توانند با خیال آسوده فرش‌های منزل خود را برای شستشو به این قالیشویی معتبر بسپارند. این قالیشویی معتبر جزو اتحادیه رسمی قالیشویان استان تهران هم می‌باشد و از اعتبار بسیار زیادی نزد اتحادیه برخوردار است.

بهترین قالیشویی در شادمان

بهتر است بدانید که واحدهای قالیشویی جردن که در محله شادمان استان تهران قرار گرفته‌اند هیچ گونه شکایتی نزد ساکنین و مشتریان خود در محله شادمان ندارد و به گفته اتحادیه صنف قالیشیان استان تهران و همچنین طبق تجربه قبلی ساکنین این محله، قالیشویی جردن توانسته است که بهترین و بیشترین امتیازات کیفیت را کسب کند که می‌توان نتیجه گرفت این قالیشویی معتبر جزو بهترین واحدهای قالیشویی شادمان است. همچنین بهتر است بدانید که این قالیشویی معتبر از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد شوینده برای کار خود استفاده می‌کند زیرا کیفیت را اولویت کار خود قرار داده است.

ارزان ترین قالی شویی شادمان

اگر به دنبال یک قالیشویی با قیمت مناسب می‌گردید که دارای واحدهای شستشوی فرش در محله شادمان استان تهران باشد پیشنهاد می‌شود هرچه سریعتر با واحدهای قالیشویی جردن که در محله شادمان استان تهران هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید. این قالیشویی معتبر از نرخ‌های اعلامی توسط اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران به طور کامل تبعیت می‌کند و هیچ گونه قیمت شستشوی فرشی را خارج از نرخ اعلامی دولت به مشتریان خود ارائه نمی‌کند که می‌توان نتیجه گرفت واحدهای شستشوی فرش این قالیشویی جزو ارزان قیمت ترین قالیشویی شادمان محسوب می‌شود.

قیمت قالیشویی شادمان

اگر درباره شرایط قیمتی شستشوی فرش در محله شادمان اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که قیمت شستشوی فرش در شادمان به چند عامل مهم بستگی دارد که باید با تمامی آنها آشنایی داشته باشید. اولین و مهم‌ترین نکته مربوط به جنس فرش شما می‌باشد که اگر فرش منزل شما دستباف باشد قیمت شستشوی آن به مراتب بیشتر از قیمت شستشوی فرش ماشینی است.

قالیشویی شادمان
قالیشویی در شادمان

همچنین اگر فرش منزل شما متراژ بالا تری داشته باشد شما باید هزینه بیشتری برای شستشوی فرش بپردازید. برای راحتی شما ساکنین محترم یک لیست از نرخ شستشوی فرش در وب سایت قالیشویی جردن تهیه شده است که می‌توانید از جدیدترین نرخ‌های شستشوی فرش توسط اتحادیه صنف قالیشان استان تهران در همین وب سایت باخبر شوید.

شماره قالیشویی در شادمان

اگر شما جزو ساکنین محله شادمان هستید و اگر در اطراف این محله یعنی خیابان بهبودی، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، شهر آرا، پاتریس، خیابان خوش جنوبی، خیابان قصرالدشت، خیابان کارون، خیابان جیحون، خیابان آزربايجان، اطراف دانشگاه شریف، خیابان ستایش، خیابان خوش رو، ستارخان و… به دنبال معروف‌ترین و بهترین قالیشویی در شادمان می‌گردید پیشنهاد می‌شود با واحدهای قالیشویی جردن هرچه سریع‌تر تماس بگیرید تا فرش‌های خود را به بهترین واحد قالیشویی شادمان بسپارید.

محله شادمان تهران

خیابان شادمان جز  قدیمی‌ترین و معروف‌ترین خیابان‌ها در استان تهران می‌باشد که زیر مجموعه منطقه ۲ شهرداری تهران است که جزو پر رفت و آمد‌ترین خیابان‌های استان تهران هم محسوب می‌شود. در اطراف این خیابان معروف محله‌های بسیار زیادی وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به پاتریس، شهرآرا و کارون اشاره کرد. همچنین بهتر است بدانید که خیابان بزرگ آزادی از حوالی خیابان شادمان هم عبور می‌کند که می‌توان نتیجه گرفت این خیابان جزو معروف‌ترین و مهم‌ترین خیابان‌های تهران است.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست معروف‌ترین” قالیشویی شادمان” اشاره شد و متوجه شدید که در حوالی خیابان شادمان قالیشویی‌های معتبر و زیادی وجود دارد که می‌توانید طبق تجربه قبلی کاربران با شماره تماس بهترین قالیشویی شادمان که در ابتدای این صفحه قرار گرفته است تماس بگیرید و فرش‌های منزل خود را با خیال آسوده به این قالیشویی معتبر و مجاز بسپارید. همچنین می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها