You are currently viewing قالیشویی بلوار فردوس
قالیشویی بلوار فردوس

قالیشویی بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از منطقه‌های معروف در غرب استان تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین محله بلوار فردوس این است که بهترین قالیشویی بلوار فردوس کدام است و آیا در بلوار فردوس استان تهران قالیشویی معتبری وجود دارد یا خیر. در این صفحه می‌خواهیم درباره قالیشویی فردوس مطالبی را به شما بگوییم پس با ما همراه باشید.

معرفی چند قالیشویی در بلوار فردوس

در بلوار فردوس استان تهران که در منطقه ۵ شهرداری این استان قرار گرفته است قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که دارای واحدهای اصلی در بلوار فردوس تهران می‌باشند و به خدمت رسانی و شستشوی فرش به تمامی ساکنین این مناطق مشغول هستند. اما به گفته ساکنین محله بلوار فردوس که در غرب استان تهران قرار دارد چند قالیشوی معتبر در این محله وجود دارد که در ادامه به لیست قالیشویی بلوار فردوس اشاره خواهد شد.

لیست بهترین قالیشویی های بلوار فردوس

از سوالات مهم که تمامی ساکنین محله بلوار فردوس استان تهران می‌پرسند این است که آیا لیستی از بهترین قالیشویی بلوار فردوس وجود دارد و آیا می‌توان قالیشویی در محله بلوار فردوس استان تهران پیدا کرد که از نظر ساکنین معتبر باشد و بتواند فرش‌های منزل را با بالاترین کیفیت بشوید.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که در محله بلوار فردوس تهران که در غرب این شهر واقع شده است قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت می‌باشند که فعالیت اصلی این قالیشویی‌ها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران است و یک لیست از بهترین قالیشویی در بلوار فردوس تهیه شده است که از نظر ساکنین این قالیشویی‌ها عملکرد بسیار خوبی در محله بلوار فردوس تهران داشته‌اند.


شماره قالیشویی در بلوار فردوس


1.بهترین قالیشویی بلوار فردوس، قالیشویی جردن

قالیشویی جردن یکی از واحدهای اصلی شستشوی فرش در محله بلوار فردوس استان تهران می‌باشد که این قالیشویی هیچ گونه شکایتی نزد ساکنین محله بلوار فردوس در اتحادیه صنف قالیشویان این محله ندارد و تمامی ساکنین محله بلوار فردوس از عملکرد این قاشویی به دلیل استفاده از بهترین مواد شوینده و همچنین به دلیل استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها راضی هستند. همچنین واحدهای مستقر شده این قالیشویی در بلوار فردوس تهران توانایی شستشو و ترمیم فرش‌های دستباف تمامی ساکنین این بلوار را هم دارند و جزو بهترین قالیشویی بلوار فردوس محسوب می‌شوند.

قالیشویی بلوار فردوس
قالیشویی بلوار فردوس

قالیشویی در بلوار فردوس غرب

در غرب استان تهران و در منطقه ۵ شهرداری این استان محله پر رفت و آمد و شلوغ بلوار فردوس وجود دارد که قالیشویی جردن دارای واحدهای شستشوی فرش در این منطقه پر رفت و آمد می‌باشد و این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی فردوس غرب محسوب می‌شود. واحدهای قالیشویی جردن که در محله بلوار فردوس استان تهران هم مستقر شده‌اند قادر به شستشوی انواع و مدل‌های فرش تمامی ساکنین این منطقه می‌باشند و علاوه بر آن قادر به ترمیم انواع و مدل‌های فرش در این منطقه می‌باشد که نشان داده است جزو بهترین قالیشویی فردوس غرب است.

مطالب پیشنهادی: نرخ شستشوی دستباف

قالیشویی در بلوار فردوس شرق

از ویژگی‌هایی که قالیشویی جردن که جزو واحدهای اصلی قالیشویی بلوار فردوس است ابن است که از نرخ اعلامی توسط اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران تبعیت می‌کند و هیچ قیمت شستشوی فرشی را خارج از قیمت مصوب شده توسط دولت به مشتریان و ساکنین این منطقه اعلام نمی‌کند. همین موضوع باعث شده است که تمامی ساکنین بلوار فردوس این قالیشویی معتبر را جزو بهترین قالی شویی بلوار فردوس بدانند و مجموعه جردن اعتبار زیادی در این محله کسب کرده است.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالیشویی بلوار فردوس

اگر جزو ساکنین بلوار فردوس در غرب استان تهران هستید و اگر به دنبال بهترین و برترین قالیشویی بلوار فردوس می‌گردید پیشنهاد می‌شود هرچه سریع‌تر با واحدهای شستشوی قالیشویی جردن که در محله بلوار فردوس تهران هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید و سفارش شستشوی فرش منزل خود را ثبت کنید.

این قالیشویی از نظر ساکنین هیچگونه شکایتی و یا نمره منفی ندارد و توانسته با عملکرد درخشان خود در محله بلوار فردوس به یکی از برترین قالیشویی‌ها در این محله تبدیل شود. همچنین این قالیشویی جزو ارزان قیمت‌ترین قالیشویی بلوار فردوس محسوب می‌شود که می‌توانید با شماره‌های ثبت شده در ابتدای این صفحه تماس بگیرید و با تجربه قبلی ساکنین این منطقه با این قالیشویی در ارتباط باشید.

شماره قالیشویی در بلوار فردوس

اگر شما جزو ساکنین محله بلوار فردوس تهران هستید و اگر در اطراف این محله یعنی شهرک اکباتان، میدان گلستان، بلوار آیت الله کاشانی، بوستان فردوس، شهرک پرواز، مهران، ابوذر، پرواز، فلکه دوم صادقیه، خیابان ظرافتی، خیابان سایه، خیابان رامین، خیابان علی حسنی،  خیابان ابراهیمی، خیابان عقیل، خیابان وفا آذر و… به دنبال بهترین “قالیشویی بلوار فردوس”می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره تماس‌هایی که در ابتدای این صفحه قرار گرفته است ارتباط برقرار کنید و با واحدهای قالیشویی در بلوار فردوس تماس بگیرید.

قالیشویی بلوار فردوس
قالیشویی بلوار فردوس

بلوار فردوس تهران

بلوار فردوس تهران یکی از قدیمی‌ترین محله‌های این استان محسوب می‌شود که در منطقه ۵ پایتخت قرار گرفته است و جزو پر رفت و آمدترین محله‌ها و بلوارهای استان تهران است. بلوار فردوس از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و همچنین از شمال به بزرگراه معروف علامه جعفری منتهی می‌شود و همچنین جالب است بدانید که از شرق این بلوار بزرگراه جناح و از غرب به بزرگراه باکری متصل شده است. محله‌های همسایه این بلوار جزو مهم ترین محله‌های استان تهران است که از معروف‌ترین آنها می‌توان به اکباتان و یا صادقیه اشاره کرد.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی بلوار فردوس اشاره شد و متوجه شدید در بلوار فردوس که جزو قدیمی‌ترین بلوارهای استان تهران است قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که زیر نظر اتحادیه صنف قالیشان استان تهران فعالیت می‌کنند که اطلاعات تماس آنها در ابتدای این صفحه درج شد همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها