You are currently viewing قالیشویی هفت تیر
قالیشویی هفت تیر

قالیشویی هفت تیر

هفت تیر یکی از محله‌های شمال شرق استان تهران محسوب می‌شود که از دغدغه‌های اصلی ساکنین منطقه ۷ شهرداری تهران یعنی هفت تیر این است که به دنبال یک قالیشویی هفت تیر معتبر می‌گردند که در این صفحه می‌خواهیم درباره لیست بهترین قالیشویی درهفت تیر صحبت کنیم.

معرفی چند قالیشویی در هفت تیر

بهتر است بدانید که در منطقه ۷ شهرداری تهران یعنی محله‌های هفت تیر قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به ساکنین این محله‌ها می‌باشند که تمامی آنها معمولاً زیر نظر اتحادیه صنف قالیشان استان تهران فعالیت خود را انجام می‌دهند و به طور رسمی مشغول به شستشوی فرش می‌باشند. اما می‌خواهیم یک لیست از بهترین قالیشویی هفت تیر را به شما معرفی کنیم که از نظر کاربران بسیار با کیفیت و خوش قیمت است.

قالی شویی هفت تیر
قالی شویی هفت تیر

لیست بهترین قالیشویی های هفت تیر

در محله هفت تیر استان تهران قالیشویی‌های معتبر و مجاز بسیار زیادی وجود دارد که به گفته مشتریان برخی از آنها توانسته‌اند به طور کامل رضایت تمامی ساکنین را جلب کنند و تمامی ساکنین منطقه هفت تیر استان تهران از عملکرد این قالیشویی‌ها به طور کامل راضی هستند که در ادامه می‌خواهیم به صورت مجزا درباره بهترین قالیشویی هفت تیر صحبت کنیم.1.بهترین قالیشویی در هفت تیر، قالیشویی جردن

اولین قالیشویی که به گفته مشتریان و ساکنین منطقه هفت تیر تهران جزو بهترین “قالیشویی درهفت تیر” می‌باشد مربوط به واحدهای قالیشویی جردن در محله هفت تیر استان تهران است که این قالیشویی معتبر و مجاز دارای واحد های اصلی در این محله از تهران می‌باشد و جزو بهترین واحد قالی شویی هفت تیر محسوب می‌شود. این قالیشویی به طور رسمی فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان آغاز کرده است و جزو بهترین قالیشویی هفت تیر هم محسوب می‌شود.

معروف ترین قالیشویی هفت تیر

قالیشویی مجاز جردن دارای واحدهای اصلی در منطقه هفت تیر تهران یعنی در شمال شهر استان تهران می‌باشد که جزو معروف‌ترین قالیشویی‌های این منطقه هم محسوب می‌شود و توانسته نظر تمامی ساکنین منطقه ۷ تیر استان تهران را جلب کند. این قالیشویی هیچگونه شکایتی نزد اتحادیه صنف قالیشویان تهران ندارد و تمامی مشتریان و ساکنین محله ۷ تیر استان تهران از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی هستند و به همین دلیل است که هیچ گونه شکایتی نزد صنف قالیشویان ندارد.

قالیشویی ارزان در هفت تیر

اگر به دنبال قالیشویی درهفت تیر می‌گردید که به طور کامل ارزان و خوش قیمت باشد و همچنین کیفیت بالایی در شستشوی فرش‌ها داشته باشد پیشنهاد می‌شود به تجربه قوی ساکنین منطقه ۷ تیر اطمینان کنید تا با بهترین واحد شستشوی فرش در هفت تیر ارتباط برقرار کنید. قالیشویی جردن که جزو واحدهای اصلی قالیشویی هفت تیر می‌باشد از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌های خود استفاده می‌کند و همچنین برای شستشوی فرش‌ها از جدیدترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند تا کیفیت شستشو دوچندان شود.

همچنین این قالیشویی هیچ نرخی را خارج از اطلاعی صنف قالیشویان استان تهران به مشتریان ارائه نمی‌کند و جزو قالیشویی ارزان هفت تیر محسوب می‌شود.

شماره قالیشویی در هفت تیر

اگر شما ساکن محله هفت تیر در شمال شرق استان تهران هستید و اگر در محله‌های مجاور این منطقه یعنی قائم مقام فرهانی، مدرس، سپهبد قرنی، شیرودی، امجدیه، بهار، مفتح، خیابان خرمشهر، خیابان ایرانشهر، خیابان خردمند، میرزای شیرازی و… به دنبال بهترین قالیشویی هفت تیر می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره‌های ثبت شده در همین صفحه تماس حاصل فرمایید تا با بهترین واحد قالیشویی هفت تیر ارتباط برقرار کنید و برای شستشوی فرش‌های خود اقدام کنید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

منطقه هفت تیر تهران

محله هفت تیر استان تهران در شمال شرق این استان واقع شده است که بین منطقه ۶ و ۷ شهرداری استان تهران می‌باشد و از نظر جغرافیایی این محله قدیمی از شمال به خیابان‌های اصلی مانند بهار و بزرگراه مدرس وصل می‌شود. این محله از مناطق شرقی منطقه ۶ آغاز می‌شود و از جنوب این محله به خیابان‌های اصلی مانند کریم خان زند و مفتح منتهی می‌شود و جزو قدیمی‌ترین و پر تردد‌ترین محله‌های استان تهران هم محسوب می‌شود. اگر به دنبال بهترین قالیشویی هفت تیر می‌گردید می‌توانید با شماره‌های ثبت شده تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره رایگان بهترین قالیشویی در هفت تیر را پیدا کنید.

قالی شویی هفت تیر
قالی شویی هفت تیر

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به بهترین قالی شویی هفت تیر اشاره شد و متوجه شدید که شما می‌توانید با توجه به تجربیات ساکنین این منطقه بهترین قالیشویی هفت تیر را پیدا کنید همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها