You are currently viewing قالیشویی جیحون
قالیشویی جیحون

قالیشویی جیحون

محله جیحون از قدیمی‌ترین محله‌های منطقه ۱۰ استان تهران محسوب می‌شود که از دغدغه‌های ساکنین این محله این است که بهترین قالیشویی جیحون کدام است و آیا قالیشویی معتبری در این محله وجود دارد که از نظر ساکنین معتبر و رسمی باشد. در این صفحه می‌خواهیم درباره لیست بهترین قالیشویی در جیحون مطالبی را به شما بگوییم تا با بهترین قالی شویی جیحون آشنا شوید‌.

معرفی چند قالیشویی جیحون

در منطقه ۱۰ شهداری استان تهران و در محله جیحون قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که خدمات خود را در این محله انجام می‌دهند و به شستشو و ترمیم فرش‌های منزل مشتریان و ساکنین محله جیحون پرداختند. اکثر قالیشویی‌هایی که در محله جیحون فعالیت می‌کنند دارای مجوزهای لازم از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشد که در ادامه بهترین قالیشویی جیحون را به شما معرفی خواهیم کرد.

لیست بهترین قالیشویی های جیحون

در محله جیحون و در اطراف خیابان آزادی قالیشویی‌های معروف و قدیمی بسیار زیادی وجود دارد که تمامی آنها محبوبیت خاصی نزد ساکنین محله جیحون تهران پیدا کرده‌اند و از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌ها مشتریان استفاده می‌کنند و به همین دلیل است که محبوبیت زیادی دارند. در ادامه به بهترین قالیشویی در جیحون اشاره خواهد شد تا با تمامی آنها آشنا شوید و شماره تماس تمامی آنها درج خواهد شد تا با آنها ارتباط برقرار کنید.1.معروف ترین قالیشویی جیحون، قالیشویی جردن

اولین و معروف‌ترین قالیشویی که دارای واحدهای اصلی در محله جیحون و در منطقه ۱۰ استان تهران است مربوط به قالیشویی مجاز جردن می‌باشد که در منطقه جیحون هم فعالیت می‌کند و جزو بهترین قالیشویی جیحون هم محسوب می‌شود. این قالیشویی به دلیل آنکه کیفیت بالایی در شستشوی فرش‌ها دارد جزو معروف‌ترین قالیشویی در جیحون محسوب می‌شود و تمامی ساکنین و مشتریان در محله جیحون از عملکرد این قالیشویی راضی هستند و به گفته اتحادیه قالیشویان استان تهران هیچگونه شکایتی از این قالیشویی در محله جیحون استان تهران وجود ندارد.

قالیشویی جیحون
قالیشویی جیحون

قالیشویی محدوده جیحون

قالیشویی مجاز جردن که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان استان تهران است تمامی مجوزها و مدارک لازم را برای فعالیت اصلی خود جمع آوری و دریافت کرده است و همچنین جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌های اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران محسوب می‌شود که دارای واحدهای اصلی در منطقه جیحون استان تهران است.

این قالیشویی معتبر تمامی محله‌های منطقه ۱۰ استان تهران به ویژه جیحون را خدمات خود قرار داده است و تمامی ساکنین این محله‌ها می‌توانند به راحتی شستشوی فرش‌های خود را با خیال آسوده به دست این قالیشویی معتبر در جیحون بسپارند. پس در نتیجه این قالیشویی جزو بهترین “قالیشویی جیحون” در محدوده منطقه ۱۰ است.

قیمت ترمیم فرش در جیحون

اگر فرش منزل شما دچار پارگی و آسیب دیدگی شده است و اگر به دنبال قالیشویی می‌گردید که بتواند خدمات رفوگری و ترمیم فرش را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد بهتر است بدانید که واحدهای قالیشویی جردن که در محله جیحون هم قرار گرفته‌اند می‌توانند به راحتی خدمات ترمیم فرش منزل شما را انجام دهند و این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی‌ جیحون می‌باشد که می‌تواند ترمیم فرش منزل شما را با بالاترین کیفیت انجام دهد. به گفته ساکنین محله جیحون این قالیشویی می‌تواند به راحتی تمامی آسیب دیدگی‌های فرش منزل را از بین ببرد و فرش را مانند روز تحویل دهد.

مطالب پیشنهادی: نرخ شستشوی فرش دستباف

قیمت قالیشویی در جیحون

اگر جزو ساکنین محله جیحون استان تهران هستید و اگر درباره قیمت شستشوی فرش در جیحون اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که به گفته واحدهای اصلی قالیشویی جردن که در منطقه جیحون استان تهران هم قرار دارند قیمت شستشوی فرش با توجه به نرخ اعلامی توسط اتحادیه صنف می‌باشد و هیچ قیمت خارج از آن اطلاعیه به مشتریان داده نمی‌شود. به همین دلیل است که هیچ شکایتی از قالیشویی جردن مشتریان ثبت نشده است زیرا از کمترین و پایین‌ترین قیمت برای خدمات خود استفاده می‌کند و تمامی مشتریان و ساکنین محله جیحون از این قالیشویی راضی هستند.

قالیشویی جیحون
قالیشویی جیحون

شماره قالیشویی در جیحون

اگر شما جزو ساکنین محله جیحون استان تهران در منطقه ۱۰ این استان هستید و اگر به دنبال قالیشویی در جیحون می‌گردید که شامل محله‌های جیحون، کارون، هفت چنار، سلسبیل، خیابان دامپزشکی، هاشمی، خیابان آزربايجان، نواب، سلیمانی، محله جی، آزادی، قصرالدشت، مرتضوی، کمیل، خیابان امام خمینی، خیابان عرب، یادگار، معین، زنجان جنوبی، محله خوش، دستغیب و… باشد پیشنهاد می‌شود با شماره تماسی که در ابتدای این صفحه قرار گرفته است تماس بگیرید تا با بهترین قالیشویی جیحون ارتباط برقرار کنید و از خدمات شستشو و ترمیم فرش بهره‌مند شوید.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

محله جیحون تهران

محله جیحون استان تهران از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین محله‌های این استان محسوب می‌شود که در منطقه ۱۰ شهرداری استان تهران قرار گرفته است و از شمال به خیابان آزادی و همچنین از جنوب به خیابان امام خمینی منتهی می‌شود. این محله معروف از محله‌های بسیار زیادی گذر می‌کند و در اطراف آن محله‌های معروف دیگری هم وجود دارد.همچنین نکته جالب درباره محله جیحون این است که جزو پرجمعیت ترین محله های تهران محسوب می شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به بهترین و برترین قالیشویی جیحون اشاره شد و متوجه شدید که در محله جیحون استان تهران قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که بهترین آنها در لیست ابتدای این صفحه قرار داده شد. شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه درباره قالی شویی جیحون را از بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها