You are currently viewing قالیشویی انقلاب
قالیشویی انقلاب

قالیشویی انقلاب

میدان انقلاب اسلامی بی‌شک جزو قدیمی‌ترین و معروف‌ترین میدان‌های استان تهران است که از اصلی‌ترین دغدغه‌های ساکنین اطراف میدان انقلاب این است که آیا بهترین قالیشویی انقلاب (Enghelab carpet cleaning) در این منطقه وجود دارد یا خیر. در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل درباره لیست بهترین قالیشویی در انقلاب مطالبی را به شما بگوییم تا به راحتی بتوانید معروف‌ترین قالی شویی انقلاب را پیدا کنید.

معرفی چند قالیشویی انقلاب

در حوالی میدان انقلاب که در منطقه ۶ و ۱۱ شهرداری استان تهران قرار گرفته است واحد های قالیشویی انقلاب بسیار زیادی وجود دارد که تمامی آنها مشغول به خدمت رسانی به ساکنین اطراف میدان انقلاب اسلامی می‌باشند و توانسته‌اند با کیفیت بالایی که دارند نظر تمامی ساکنین اطراف میدان انقلاب را جلب کنند و از اعتبار بسیار زیادی هم برخوردار هستند. همچنین تمامی این قالیشویی‌هایی که در میدان انقلاب فعالیت دارند دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه قالیشویان هم می‌باشند.لیست بهترین قالیشویی های انقلاب

میدان انقلاب جزو شلوغ‌ترین و پرجمعیت‌ترین میدان‌ها و محله‌های استان تهران می‌باشد که از جمعیت بسیار زیادی برخوردار است و در اطراف این میدان هم قالیشویی‌های متعدد و با کیفیتی وجود دارد که شستشوی فرش‌های منزل ساکنین این منطقه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند و هیچ گونه شکایتی از آنها از نظر کیفیت شستشو ثبت نشده است که جزو بهترین قالیشویی انقلاب محسوب می‌شوند. قالیشویی‌ هایی که در اطراف میدان انقلاب فعالیت می‌کنند به طور کامل توانسته‌اند نظر تمامی ساکنین را جلب کنند که در ادامه به صورت کامل درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

1.بهترین قالیشویی در انقلاب، قالیشویی جردن

اولین قالیشویی که در اطراف میدان انقلاب اسلامی که در منطقه ۱۱ و ۶ استان تهران هم دارای واحدهای رسمی است مربوط به قالیشویی جردن می‌باشد که جزو بهترین قالیشویی انقلاب محسوب می‌شود و در اطراف میدان انقلاب هم دارای واحدهای ترمیم فرش و همچنین شستشوی فرش است.

قالیشویی انقلاب
قالیشویی انقلاب

این قالیشویی معتبر هیچگونه شکایتی از نظر کیفیت شستشو ندارد و تمامی ساکنین این منطقه از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی هستند که به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران هیچگونه گزارشی نسبت به بی‌کیفیت بودن این قالیشویی ثبت نکرده‌اند. همچنین این قالیشویی از قدیم الایام مشغول به فعالیت در میدان انقلاب اسلامی است و در این میدان دارای واحدهای شستشوی فرش است.

قدیمی ترین قالیشویی انقلاب

قالیشویی جردن دارای واحدهایی در اطراف میدان انقلاب است که بی‌شک جزو قدیمی‌ترین و بهترین قالیشویی انقلاب محسوب می‌شود که با بیش از دو دهه سابقه در شستشوی فرش توانسته جزو بهترین قالیشویی در انقلاب باشد. این قالیشویی معتبر از اعتبار خاصی نزد ساکنین محله‌های اطراف میدان انقلاب اسلامی برخوردار است و تمامی ساکنین به دلیل با کیفیت بودن این قالیشویی در انقلاب می‌توانند به راحتی و با خیال آسوده شستشوی فرش‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر در انقلاب بسپارند.

به دلیل قدیمی بودن این قالیشویی در اطراف میدان انقلاب اسلامی این مجموعه توانسته است از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌های خود استفاده کند زیرا اعتبار خاصی نزد اتحادیه صنف قالیشان استان تهران دارد و تمامی امتیازهای لازم از ساکنین این منطقه را دریافت کرده است.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالی شویی انقلاب

اگر شما جزو ساکنین اطراف میدان انقلاب تهران هستید و به دنبال بهترین “قالیشویی انقلاب” می‌گردید شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت شستشوی فرش در اطراف میدان انقلاب چقدر است و آیا می‌توان با قیمت کاملاً منصفانه به شستشوی فرش‌های منزل فکر کرد.

در اینجا باید بگوییم که قالیشویی جردن که جزو واحدهای اصلی قالیشویی انقلاب است از قیمت اعلامی توسط دولت پیروی می‌کند و هیچ نرخی را خارج از اطلاعیه صنف قالیشان استان تهران ارائه نمی‌کند. از این رو می‌توان نتیجه گرفت که این قالیشویی بسیار منصفانه عمل می‌کند و به همین دلیل است که از محبوبیت بسیار زیادی نزد ساکنین میدان انقلاب اسلامی برخوردار است.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

شماره قالیشویی در انقلاب

اگر شما جزو ساکنین میدان انقلاب در مرکز استان تهران هستید و اگر در اطراف این میدان معروف یعنی کارگر شمالی، کارگر جنوبی، خیابان آزادی، بلوار کشاورز، خیابان انقلاب، خیابان طالقانی، خیابان جمهوری، خیابان جمالزاده، خیابان ولیعصر، خیابان وصال شیرازی، دانشگاه تهران، ۱۶ آذر، ۱۲ فروردین، خیابان نظری، خیابان لبافی نژاد، خیابان قدس، خیابان ابوریحان، میدان حر، میدان پاستور، خیابان نصرت، خیابان ادوارد براون، توحید، خیابان آذربایجان، محله‌های اطراف فردوسی، اسکندری شمالی، اسکندری جنوبی، میدان فلسطین، پارک لاله، شهدای ژاندارمری و… به دنبال بهترین قالیشویی انقلاب می‌گردید پیشنهاد می‌شود با واحدهای معتبر قالیشویی جردن که در انقلاب هم مستقر شده‌اند تماس بگیرید و شستشوی فرش‌های خود را با خیال آسوده به این قالیشویی معتبر بسپارید.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

میدان انقلاب تهران

میدان انقلاب تهران که در مرکز این شهر قرار گرفته است جزو مناطق ۶ و ۱۱ شهرداری استان تهران محسوب می‌شود و بی‌شک جزو اصلی‌ترین میدان‌های استان تهران است که قدمت قدیمی دارد.

قالیشویی انقلاب
قالیشویی انقلاب

در اطراف این میدان محله‌های بزرگ و معروفی وجود دارد و خیابان‌های معروفی هم به این میدان منتهی شده‌اند. این میدان از یک طرف به خیابان آزادی و از طرف دیگر به خیابان انقلاب منتهی می‌شود و همچنین از شمال این میدان خیابان کارگر و از جنوب این میدان خیابان کارگر جنوبی منتهی شده است. این میدان دسترسی‌های بسیار زیادی به سایر محله‌های دیگر دارد و جزو شلوغ‌ترین و پر رفت و آمد‌ترین میدان‌های استان تهران هم محسوب می‌شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به قالیشویی انقلاب اشاره شد و متوجه شدید که در حوالی میدان انقلاب قالیشویی‌های متعددی و معروفی وجود دارد که لیست بهترین قالیشویی در انقلاب در ابتدای این صفحه درج شد که می‌توانید با شماره تماس‌هایی که توسط مشتریان و ساکنین این منطقه پیشنهاد شده است تماس بگیرید و به فکر شستشوی فرش‌های منزل خود باشید. شما می‌توانید تمامی سوالات خود را در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها