قالیشویی میدان مادر

میدان مادر یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شرق استان تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین محله میدان مادر این است که بهترین قالیشویی میدان مادر (Majidieh carpet cleaning) کدام است. در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی در میدان مادر اشاره کنیم تا اگر ساکن محله میدان مادر تهران هستید بتوانید با قالی شویی میدان مادر آشنا شوید.

معرفی چند قالیشویی در میدان مادر

در محله میدان مادر استان تهران که در شرق این استان واقع شده است قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت می‌باشند که تمامی آنها تمامی نقاط محله میدان مادر استان تهران را تحت پوشش خدماتی خود قرار داده‌اند و ساکنین محله میدان مادر می‌توانند به راحتی شستشوی فرش‌های خود را به این قالیشویی‌های مجاز بسپارند. به طور کامل یک لیست از بهترین قالیشویی میدان مادر وجود دارد که به راحتی ساکنین این محله می‌توانند برای شستشوی فرش‌های خود با آن قالیشویی‌ها در ارتباط باشند.

مطالب پیشنهادی: شیرازه دوزی فرش

لیست بهترین قالیشویی های میدان مادر

در محله میدان مادر که در شرق استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های مجازی وجود دارد که به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران تمامی قالیشویی‌هایی که دارای واحدهای شستشوی فرش در میدان مادر می‌باشند، تمامی آنها مجوزهای رسمی را دریافت کرده‌اند و با در دست داشتن مجوزهای رسمی خود به فعالیت در میدان مادر می‌پردازند. یک لیست کامل از تجربه قبلی ساکنان محله میدان مادر استان تهران که فرش‌های خود را برای شستشو به این قالیشوییی‌ها سپرده‌اند تهیه شده است که با مراجعه به آن می‌توانید بهترین قالیشویی در میدان مادر را برای شستشوی فرش پیدا کنید.


شماره قالیشویی در میدان مادر


1.بهترین قالیشویی میدان مادر، قالیشویی جردن

اولین و برترین قالیشویی که در محله میدان مادر استان تهران دارای واحدهای شستشوی فرش می‌باشد مربوط به واحدهای قالیشویی جردن در محله میدان مادر استان تهران می‌باشد که این قالیشویی معتبر تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت خود را از اتحادیه دریافت کرده است و دارای واحدهای شستشوی فرش در محله میدان مادر استان تهران است.

این قالیشویی معتبر با فعالیت چشم گیر خود در این محله توانسته نظر تمامی ساکنین محله میدان مادر استان تهران را جلب کند زیرا این قالیشویی هیچ شکایتی نزد ساکنین این محله ندارد و تمامی کسانی که در این محله فرش‌های خود را برای شستشو به این قالیشویی سپرده‌اند از عملکرد واحد های قالیشویی جردن راضی هستند. همچنین هیچ شکایتی از این قالیشویی در اتحادیه صنف قالیشویان ثبت نشده است پس نشان می‌دهد که این قالیشویی توانسته به خوبی در این محله فعالیت کند.

قالیشویی در میدان مادر شمالی

قالیشویی جردن دارای واحدهای شستشوی فرش و حتی ترمیم فرش‌های منزل در محله میدان مادر شمالی می‌باشد که تمامی مناطق شهر استان تهران را تحت پوشش خدماتی خود قرار داده است و دارای واحدهای رسمی در آن منطقه است. این قالیشویی معتبر از بهترین مواد شوینده برای شستشو دادن فرش‌های مشتریان استفاده می‌کند و به همین دلیل است که تمامی ساکنین محله میدان مادر استان تهران این قالیشویی را بهترین قالیشویی میدان مادر می‌نامند.

قالیشویی در میدان مادر جنوبی

قالیشویی جردن که جزو بهترین قالیشویی میدان مادر است از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا برای شستشو دادن فرش‌های ساکنین منطقه میدان مادر استان تهران در شرق این استان استفاده می‌کند زیرا کیفیت را اولویت اول و آخر کار خود قرار داده است و در نظر دارد که بتواند رضایت تمامی ساکنین محله میدان مادر در شرق استان تهران را جلب کند. اگر شما جزو ساکنین محله میدان مادر جنوبی در شرق استان تهران هستید می‌توانید شستشوی فرش‌های خود را به واحدهای این قالیشویی در میدان مادر بسپارید.

قیمت قالیشویی در میدان مادر

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از واحدهای قالیشویی جردن در محله میدان مادر پرسیده می‌شود این است که قیمت شستشوی فرش در محله میدان مادر چقدر است و با چه قیمت می‌توان شستشوی فرش را انجام داد. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که قالیشویی معتبر جردن که دارای واحدهای شستشوی فرش در میدان مادر است از نرخ اعلامی توسط دولت پیروی می‌کند و هیچ قیمت شستشویی را خارج از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران به مشتریان و ساکنین محله میدان مادر ارائه نمی‌کند. به همین دلیل است که این قالیشویی معتبر جزو بهترین “قالیشویی میدان مادر” محسوب می‌شود و با عملکرد خوبی که دارد نظر تمامی ساکنین محله میدان مادر را جلب کرده است.

شماره قالیشویی در میدان مادر

اگر شما جزو ساکنین محله میدان مادر استان تهران می‌باشید و اگر در اطراف این محله یعنی بلوار میرداماد، خیابان شاه نظری،  خیابان شریعتی، خیابان زرنگر، محله قبا، رودبار غربی ، رودبار شرقی، داوودیه و… به دنبال بهترین قالیشویی میدان مادر می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره تماس‌هایی که در ابتدای این صفحه درج شده است هرچه سریع‌تر تماس بگیرید و با واحدهای قالیشویی جردن که در محله میدان مادر استان تهران هم مستقر شده‌اند در ارتباط باشید تا فرش‌های منزل خود را به بهترین نحو ممکن شستشو دهید.

محله میدان مادر تهران

محله میدان مادر تهران جزو قدیمی‌ترین محله‌های این استان محسوب می‌شود که در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال به خیابان معروف شریعتی منتهی می‌شود و از غرب به بلوار و مترو میرداماد منتهی می‌شود. این محله از بافت‌های قدیمی تشکیل شده است و جزو پرجمعیت‌ترین محله‌های استان تهران هم محسوب می‌شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالی شویی میدان مادر اشاره شد و متوجه شدید که به بهترین قالیشویی میدان مادر می‌توانید تماس بگیرید تا فرش‌های خود را با بالاترین کیفیت ممکن بشویید همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از متخصصین با تجربه و کارآمد ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها