You are currently viewing موکت شویی
موکت شویی

موکت شویی

موکت شویی (Moquette Cleaning Services) یکی از کارهایی است که معمولاً قبل از آغاز فصل بهار و برای سال نو انجام می‌دهید. اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا می‌توان شستشوی موکت را هم به قالیشویی‌ها سپرد و آیا قالیشویی‌ها می‌توانند با کیفیت بالا موکت شویی را قبول کنند یا خیر.در این صفحه به طور کامل درباره شستشوی موکت و موکت شویی مطالبی را به شما می‌گوییم تا با خیال آسوده موکت‌های منزل خود را به قالیشویی‌های معتبر در تهران بسپارید.

علت شستن موکت چیست؟

بهتر است بدانید که موکت‌ها دارای نواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد که هر کدام در مکان‌های مختلف مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرند. به طور مثال معمولاً از موکت‌ها برای مسجدها و یا راه پله‌های منزل استفاده می‌شود زیرا ضخامت بسیار کمی دارد و مناسب برای استفاده در این مکان‌ها است. اما یکی از ویژگی‌هایی که موکت‌ها دارا می‌باشند این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن کثیف می‌شوند و گرد و غبار به راحتی در آنها می‌نشیند که باید سالی دو بار به فکر شستشوی موکت منزل خود باشید.

موکت شویی
موکت شویی

بهتر است بدانید که موکت شویی یک کار بسیار ساده است که قالیشویی‌ها با استفاده از دستگاه‌های منحصر به فرد خود انجام می‌دهند و در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهد شد.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت شستشوی موکت

اگر به فکر موکت شویی باشید شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت شستشوی موکت چقدر است و با چه هزینه‌ای می‌توانید فرایند موکت شویی را انجام دهید. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که چند عامل مهم در قیمت گذاری شستشو کردن موکت توسط قالیشویی‌ها وجود دارد که بهتر است با تمامی آنها آشنایی کامل داشته باشید تا در هنگام ثبت سفارش شستشو کردن موکت به مشکلی بر نخورید.

اولین نکته این است که شما باید به طور دقیق تعیین کنید که موکت منزل شما چند متر است و مهم‌ترین عامل نرخ گذاری در قیمت شستشوی موکت مربوط به متراژ موکت منزل شما است. این طبیعی است که هر چقدر متراژ موکت منزل شما بیشتر و بزرگتر باشد قیمت موکت شویی هم بیشتر می‌شود. شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده از آخرین قیمت شستن موکت با خبر شوید.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

موکت شویی تهران

اگر شما ساکن استان تهران هستید و به فکر موکت شویی افتادید شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا قالیشویی خدمات موکت‌شویی دارد یا خیر و آیا می‌توان به قالیشویی‌ها این کار را سپرد. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که قالیشویی‌های بسیار زیادی در استان تهران فعالیت دارند و تحت خدمت مشتریان عزیز هستند که موکت‌های منزل را هم با کمال میل می‌شویند.

به عنوان مثال قالیشویی جردن یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد که یکی از بزرگترین خدمت‌های این قالیشویی این است که موکت‌های منزل شما را به راحتی و با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها در تهران می‌شوید. این بدین معنا است که اگر شما ساکن استان تهران هستید و می‌خواهید موکت‌های مسجد و یا منزل خود را بشویید پیشنهاد می‌شود هرچه سریع‌تر متخصصین قالیشویی جردن را باخبر کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موکت‌های منزل شما شستشو و تحویل داده شود.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

شستشوی موکت

در هنگام شستشوی موکت یکی از سوالاتی که برای مشتریان قالیشویی جردن پیش می‌آید این است که این مجموعه با چه مواد شوینده‌ای موکت‌های شما را می‌شوید و آیا از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر. در پاسخ به این سوال به گفته قالیشویی جردن برای شستشوی تمامی فرش‌ها و موکت‌ها از مواد شوینده بسیار با کیفیت استفاده می‌شود تا تمامی کثیفی‌ها و لکه‌ها از موکت شما پاک شود.

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات موکت شویی این است که در چندین مرحله موکت شما شسته و خشک می‌شود تا هیچ گرد و غبار و کثیفی در آن باقی نماند و همچنین برای شستشوی موکت منزل شما از کارکنان با تجربه و تنومندی استفاده می‌شود تا موکت به صورت کامل تمیز و خشک شود. پس برای شستشوی موکت خود می‌توانید قالیشویی جردن را انتخاب کنید.

موکت شویی
موکت شویی

مزیت شستشوی موکت در قالیشویی جردن

همانطور که اشاره شد قالیشویی جردن با استفاده از بهترین مواد شوینده به شستن موکت شما می‌پردازد که می‌توانید با خیال آسوده موکت منزل خود را برای شستشو به این قالیشویی مرتبر بسپارید. این قالیشویی برای شستن تمامی فرش‌ها و موکت‌ها از بهترین و جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا استفاده می‌کند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند تمامی لکه‌ها و کثیفی‌ها را از بین ببرد.

از مهمترین مزیت‌های سپردن شستن موکت به قالیشویی جردن این است که پس از ثبت درخواست شما در کمترین زمان ممکن برای جمع آوری موکت‌ها به منزل شما می‌آیند و بعد از جمع آوری کمتر از سه روز کاری موکت‌ها شسته و خشک شده تحویل شما مشتریان عزیز می‌گردد. هدف مجموعه جردن این است که تمامی مشتریان از خدمات ارائه شده راضی باشند و به همین دلیل است که کیفیت در اولویت کار این مجموعه قرار گرفته است و به طور دقیق تمامی کیفیت شستشو توسط کارشناسان به صورت هر روز بررسی می‌شود.

مطالب پیشنهادی: فرش شویی

مزیت شستشوی موکت در کارخانه

علی رغم اینکه اکثر افراد موکت شویی را به کارخانه‌ها و قالیشویی‌ها می‌سپارند اما بعضی از افراد نمی‌توانند موکت‌های خود را به قالیشویی بسپارند و پیشنهاد می‌دهند که موکت را در محل و منزل خود بشویند. به گفته کارشناسان قالیشویی جردن این کار باعث می‌شود که موکت شما به درستی و با استانداردهای لازم شسته نشود و ممکن است حتی در بعضی از شرایط زرداب در موکت شما باقی بماند که باعث ایجاد بوی نامطبوع و رنگ اضافی در موکت می‌شود.

زیرا هنگامی که موکت منزل را در محل مورد نظر خود می‌شویید باعث می‌شود که بدون تجهیزات کامل شسته شود و هیچ دستگاهی نمی‌تواند موکت شما را در منزل بشوید و به همین دلیل است که موکت به درستی شسته نمی‌شود.

اگر هم در این شرایط موکت به درستی شسته نشود ممکن است کثیفی‌ها به طور کامل در موکت منزل شما باقی بماند که باعث نارضایتی مشتریان می‌شود. همچنین مهم‌ترین نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که معمولاً طول موکت بسیار بلند است و زمانی که آن را می‌شویید ممکن است فضای کافی برای شستن و یا همچنین خشک کردن موکت وجود نداشته باشد که باعث می‌شود موکت به درستی شسته نشود و در نتیجه نارضایتی به وجود می‌آید. پیشنهاد می‌شود در این مواقع حتماً یک قالیشویی معتبر مانند قالیشویی جردن را انتخاب کنید تا به طور کامل موکت شما با بالاترین کیفیت شسته شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به “موکت شویی” و قالیشویی‌هایی که شستشوی موکت را انجام می‌دهد اشاره شد و متوجه شدید که می‌توانید شستن موکت منزل و یا مسجد را به قالیشویی‌های معتبر مانند قالیشویی جردن بسپارید. همچنین شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه به شستن موکت را از کارشناسان ما در بخش کامنت بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها