You are currently viewing فرش شویی
فرش شویی

فرش شویی

فرش شویی (Carpet Cleaning) یکی از کارهایی است که معمولاً قبل از آغاز سال نو انجام می‌دهید و باید این کار را به درستی و با استانداردهای لازم انجام دهید تا فرش منزل شما با بالاترین کیفیت تمیز شود. در این مقاله می‌خواهیم به طور کامل درباره فرش شویی و نکات مهم آن صحبت کنیم تا اگر تصمیم به شستن فرش خود را گرفته‌اید بتوانید به رعایت اصول فرش مورد نظر خود را به بالاترین کیفیت بشویید پس با ما همراه باشید.

بهترین زمان فرش شویی

یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان از قالیشویی جردن می‌پرسند این است که بهترین زمان فرش شویی چه زمانی است و کی باید به فکر فرش شویی بود. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که معمولاً مشتریان قالیشویی جردن قبل از آغاز سال نو و معمولاً در پایان فصل زمستان به فکر شستن فرش منزل خود هستند تا سال نو را با فرش‌های تمیز آغاز کنند. از این رو می‌توان نتیجه گرفت که بهترین فصل برای شستن فرش در فصل زمستان می‌باشد. اما به طور کلی این بدین معنا نیست که در فصل‌های دیگر نباید به فکر فرش شستن باشید و شما می‌توانید در هر موقع از سال به فکر فرش‌شویی باشید.

فرش شویی در خانه

یکی از کارهایی که معمولاً مشتریان انجام می‌دهند این است که علاقه بسیار زیادی به شستن فرش در منزل خود دارند و می‌خواهند فرش‌های منزل خود را در خانه خود بشویند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن خشک شود و از آن استفاده کنند.

همچنین یکی دیگر از دلایلی که معمولاً مشتریان به فکر شستن فرش در منزل خود هستند این است که نگران هستند که اگر فرش‌های خود را به قالیشویی بسپارند ممکن است به فرش آسیب برسد و یا به خوبی تمیز نشود. این دو دلیل گفته شده از مهم‌ترین دلایلی هست که مشتریان به فکر شستن فرش‌های خود در منزل هستند و قصد به فرش شویی در قالیشویی را ندارند. به گفته کارشناسان قالیشویی جردن این افرادی که بدین گونه فکر می‌کنند به طور کامل اشتباه می‌کنند که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهد شد.

فرش شویی
فرش شویی

مزیت فرش شویی در خانه

همانطور که گفته شد اکثر افراد علاقه بسیار زیادی دارند که فرش‌های منزل خود را در خانه و با خیال راحت بشویند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را خشک کنند تا بتوانند از آن سریع استفاده کنند. به گفته کارشناسان قالیشویی جردن فرش شویی در خانه دارای مزیت‌ها و معایبی است که به طور کامل به آن اشاره خواهد شد. اگر بخواهیم درباره مزیت‌های شستن فرش در خانه صحبت کنیم بهتر است بدانید که تنها مزیت شستن فرش در منزل این است که شما کمتر از چند ساعت می‌توانید فرش خود را بشویید و آن را در بام خود پهن کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن خشک شود و کمتر از دو روز می‌توانید از فرش خود استفاده کنید.

همچنین یکی دیگر از مزیت‌های فرششویی در خانه این است که می‌توانید به طور کامل ناظر شستن فرش منزل خود باشید تا تمامی کثیفی‌ها از فرش خود از بین برود. مزیت‌های گفته شده فقط مخصوص شستن فرش در خانه می‌باشد که از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار نیست اما به طور کلی شستن فرش در خانه معایب بسیار زیادی دارد که در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهد شد.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

معایب فرش شویی در خانه

بهتر است بدانید که شستن فرش در منزل از معایب بسیار زیادی برخوردار است که می‌خواهیم به تمامی آنها اشاره کنیم. درباره معایب شستن فرش در خانه بهتر است بدانید اولین نکته این است که ممکن است شما فضای کافی برای شستن فرش را نداشته باشید و در این مواقع حتماً باید فرش‌های منزل خود را به یک قالیشویی معتبر در تهران بسپارید تا آن را به طور کامل بشوید.

دومین نکته این است که اگر فرش‌های منزل خود را در خانه بشویید ممکن است نتوانید آن را به طور کامل خشک کنید و زرداب فرش در آن باقی می‌ماند و ممکن است رنگ فرش شما تغییر کند که در این مواقع به گفته کارشناسان قالیشویی جردن فرش شما بوی نامطبوعی می‌گیرد که بسیار آزاردهنده است. نکته بعدی که جزو معایب اصلی شستن فرش در خانه محسوب می‌شود این است که فرش شویی در خانه یک کار سخت و دشوار است و اگر نتوانید از افراد نیرومند برای این کار استفاده کنید ممکن است فرش شما به خوبی تمیز نشود و تمامی کثیفی‌ها در آن باقی بماند.

همچنین یکی دیگر از معایب اصلی شستن فرش در خانه این است که شما به ریشه‌ها و شستشوی دقیق آن اهمیت نمی‌دهید و ممکن است به فرش خود آسیب بسیار جدی وارد کنید که در این مواقع باید آن را به قالیشویی معتبر بسپارید.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

آیا باید فرش شویی را به قالیشویی سپرد ؟

یکی از سوالاتی که برای مشتریان و خانه‌داران پیش می‌آید این است که آیا باید “فرش شویی” را به قالیشویی‌های معتبر سپرد و آیا این کار مزیتی دارد. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که امروزه اکثر افراد برای شستن فرش خود وقت نمی‌گذارند و شستن فرش خود را با بالاترین کیفیت به قالیشویی‌های معتبر در سراسر کشور می‌سپارند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش خود را بشویند و با بالاترین کیفیت فرش خود را تحویل بگیرند.

قالیشویی‌ها با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها و با استفاده از بهترین مواد شوینده به راحتی می‌توانند تمامی کثیفی‌های موجود در فرش شما را از بین ببرند و فرش شما را مانند روز اول خود به شما تحویل دهند. به همین دلیل است که امروزه اکثراً فرش های خود را به جای شستشو در منزل به قالیشویی‌ها می‌سپارند تا با خیال آسوده و بدون هیچ دردسری فرش‌های خود را تحویل بگیرند.

فرش شویی
فرش شویی

مزیت فرش شویی در قالیشویی

اگر درباره مزیت سپردن فرش به قالیشویی و شستن آن اطلاعات دقیقی ندارید بهتر است بدانید که اولین مزیت آن این است که تمامی قالیشویی‌ها از دستگاه‌ها و ابزارهای جدید و به روزی استفاده می‌کنند تا فرش شما را با بالاترین کیفیت موجود بشویند. به عنوان مثال قالیشویی جردن از جدیدترین و به روزترین دستگاه‌های روز دنیا برای شستشوی فرش استفاده می‌کند که می‌تواند تمامی کثیفی‌های فرش شما را به راحتی از بین ببرد.

همچنین یکی دیگر از مزیت‌های فرششویی در قالیشویی این است که قالیشویی‌ها مانند قالیشویی جردن از بهترینمواد شوینده برای شستشوی فرش‌های خود استفاده می‌کند تا بتواند نظر تمامی مشتریان خود را به راحتی جلب کند که از وظایف اصلی تمامی قالیشویی‌ها در سراسر ایران محسوب می‌شود.

قالیشویی معتبر در تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر در تهران می‌گردید که معتبر و مشتری پسند باشد و بتواند فرش‌های منزل شما را به راحتی بشوید بهتر است بدانید که قالیشویی جردن جزو بهترین قالیشویی‌ها در تهران می‌باشد که می‌توانید فرش‌های منزل خود را برای شستشو به این قالیشویی معتبر بسپارید. قالیشویی جردن با سال‌ها تجربه کاری موفق و درخشان در زمینه شستشوی فرش به یکی از معروف‌ترین قالیشویی‌های معتبر در تهران تبدیل شده است که مشتریان و طرفداران بسیار زیادی دارد و تمامی مشتریان از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی مند هستند.

این قالیشویی با استفاده از نیروهای کارکشته و کاربلد می تواند تمامی فرش‌های شما را به بهترین نحو ممکن بشوید و بدون هیچ مشکلی فرش شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل دهد. اگر درباره زمان تحویل فرش‌های خود اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که بعد از سفارش قالیشویی شما می‌توانید فرش‌های خود را به طور کامل بعد از سه روز کاری تحویل بگیرید که نشان دهنده سرعت بالای قالیشویی جردن است.

مطالب پیشنهادی: قیمت قالیشویی

نرخ فرش شویی

یکی از مهمترین سوالاتی که برای مشتریان پیش می‌آید این است که نرخ فرش شویی چقدر است و آیا نرخ دقیقی برای شستن فرش در قالیشویی وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که نرخ فرششویی در قالیشویی به چند نکته مهم بستگی دارد که باید به تمامی آنها دقت شود و به آنها اشاره خواهد شد. اولین نکته این است که باید تعیین کنید که فرش منزل شما به صورت دست بافت است یا ماشینی زیرا فرش دست بافت شستشوی سخت‌تر و پیچیده‌تری دارد و باید با نکات بیشتری شستشو شود که در نتیجه قیمت نهایی آن بالاتر می‌رود.

همچنین متراژ فرش منزل شما رابطه مستقیمی با قیمت شستشوی فرش دارد و به زبان ساده هر چقدر متراژ فرش منزل شما بیشتر باشد قیمت نهایی آن هم بالاتر می‌رود. در وب سایت قالیشویی جردن یک جدول و یا یک لیست از آخرین قیمت فرششویی وجود دارد که می‌توانید با مشاهده کردن آن سفارش قالیشویی را ثبت کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به مزیت‌ها و معایب فرش‌شویی در خانه و یا در قالیشویی اشاره شد و متوجه شدید که حتماً باید برای شستن فرش‌های خود یک قالیشویی معتبر در تهران انتخاب کنید. شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه به این صفحه را در بخش کامنت از متخصصین قالیشویی جردن بپرسید تا به آنها پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها