You are currently viewing قالیشویی فلاح
قالیشویی فلاح

قالیشویی فلاح

فلاح یکی از محله‌های معروف در جنوب تهران می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین منطقه ۱۷ تهران این است که بهترین قالیشویی فلاح کدام است و آیا قالیشویی معتبر در فلاح وجود دارد یا خیر. در این صفحه می‌خواهیم یک لیست از معتبرترین قالیشویی فلاح به شما معرفی کنیم تا با آنها آشنایی کامل‌تری داشته باشید.

معرفی چند قالیشویی در فلاح

در محله فلاح که در منطقه ۱۷ استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های متعددی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می‌باشد که محله فلاح و حتی اطراف آن مانند آذری را هم تحت خدمت خود قرار گرفتند. این قالیشویی‌ها به طور معتبر فعالیت خود را در فلاح انجام می‌دهند و جزو بهترین قالیشویی فلاح محسوب می‌شوند که از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران امتیازات ویژه‌ای دریافت کرده‌اند.

قالیشویی فلاح
قالیشویی فلاح

لیست بهترین قالیشویی های فلاح

در محله فلاح که در جنوب استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های معتبر زیادی وجود دارد که با انجام خدمات خود باعث شده‌اند ساکنین محله فلاح از عملکرد آنها به طور کامل راضی باشند و جزو بهترین قالیشویی در فلاح محسوب می‌شوند. این قالیشویی‌ها در فلاح هیچگونه نمره منفی از نظر کیفیت شستشو کسب نکرده‌اند و به گفته ساکنین محله فلاح قالیشویی‌هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد بهترین کیفیت را در شستشوی فرش دارند.1.بهترین قالیشویی فلاح، قالیشویی جردن

اولین و معتبرترین قالیشویی که در محله فلاح هم دارای شعبه و واحدهایی است و جزو بهترین قالیشویی فلاح هم محسوب می‌شود مربوط به واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن می‌باشد که در منطقه ۱۷ استان تهران هم قرار گرفته‌اند.

این قالیشویی معتبر دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشیان استان تهران می‌باشد و هیچگونه شکایتی از طرف ساکنین منطقه ۱۷ یعنی فلاح نزد اتحادیه صنف قالیشویان تهران ندارد و تمامی ساکنین منطقه فلاح از عملکرد شستشوی این قالیشویی به طور کامل راضی هستند و قالیشویی جردن توانسته تمامی امتیازات مثبت را از ساکنین این محله جلب کند.

قالیشویی ارزان در فلاح

واحدهای قالیشویی جردن که در محله فلاح استان تهران هم قرار گرفته‌اند جزو ارزان قیمت‌ترین واحدهای قالیشویی محسوب می‌شوند که با قیمت مناسب می‌توانند خدمات شستشوی فرش را در جنوب استان تهران و در محله فلاح انجام دهند.

قالیشویی معتبر جردن از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌های خود در فلاح استفاده می‌کند و به گفته ساکنین محله فلاح این قالیشویی جزو بهترین قالی شویی فلاح است. همچنین به گفته ساکنین و مشتریانی که از این قالیشویی خدماتی را کسب کرده‌اند بهتر است بدانید که این قالیشویی از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا برای کار خود استفاده می‌کند.

قیمت قالیشویی در آذری

سه راه آذری یکی از مناطق معروف در اطراف محله فلاح است که اگر در این منطقه زندگی می‌کنید و جزو ساکنین جنوب تهران هستید می‌توانید با واحدهای قالیشویی جردن که در منطقه فلاح هم فعالیت می‌کنند تماس بگیرید. واحدهای معتبر این قالیشویی جزو بهترین “قالیشویی فلاح” می‌باشند که می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز فرش‌های شما را برای شستشو جمع آوری کنند. همچنین این قالیشویی معتبر از نرخ اعلامی توسط اتحادیه قالیشویان به طور کامل پیروی می‌کند و هیچ قیمتی را خارج از عرف ارائه نمی‌کند.

قالیشویی منطقه ۱۷

قالیشویی جردن جزو معتبرترین قالیشویی در فلاح می‌باشد که تمامی مجوزهای لازم را از اتحادیه صنف قالیشیان استان تهران کسب کرده است و به طور رسمی فعالیت خود را در این منطقه یعنی منطقه ۱۷ انجام می‌دهد. به گفته ساکنین محله فلاح این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی فلاح محسوب می‌شود و با کادر مجربی که دارد توانسته نظر تمامی ساکنین محل فلاح منطقه ۱۷ را جلب کند. پس اگر جزو ساکنین محله فلاح در تهران هستید پیشنهاد می‌شود با پواحدهای شستشوی این قالیشویی فلاح تماس بگیرید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

شماره قالیشویی در فلاح

اگر شما جزو ساکنین محله فلاح منطقه ۱۷ استان تهران هستید و به دنبال بهترین قالیشویی فلاح می‌گردید و حتی اگر در اطراف این محله یعنی آذری، یافت آباد، شهرک ولیعصر، امام زاده حسن، بازار مبل یافت آباد، بهداشت، تولید دارو، بهاران ، وصفنار، خیابان قزوین، چهاراه یافت آباد، جلیلی، مقدم، بلور سازی، قلعه مرغی و… هستید می‌توانید به راحتی با واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن که در محله فلاح هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید و به فکر شستشوی فرش ماشینی و یا دستباف منزل خود باشید.

قالیشویی فلاح
قالیشویی فلاح

محله فلاح تهران

محله فلاح تهران یکی از محله‌های معروف و قدیمی در جنوب استان تهران می‌باشد که در قسمت جنوبی این محله اتوبان آیت الله سعیدی عبور کرده است. این محله به دلیل آن معروف است که در مجاور آن بازار امامزاده حسن قرار گرفته است و باعث معروفیت این محله هم شده است. در اطراف این محله معروف خیابان‌های دیگری هم وجود دارد که به عنوان مثال سه راه آذری و یا محله یافت آباد از همسایگان معروف این محله است.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی فلاح اشاره شد و متوجه شدید که در منطقه ۱۷ استان تهران و در حوالی محله فلاح قالیشویی‌های معتبر بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید با واحدهای شستشوی قالی شویی فلاح که در ابتدای این صفحه قرار گرفته‌اند تماس بگیرید. همچنین امکان پرسیدن سوال در بخش کامنت برای شما ساکنین محترم فراهم شده است.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها