You are currently viewing قالیشویی پروین
قالی شویی پروین

قالیشویی پروین

پروین یکی از میدان های اصلی و معروف در شرق استان تهران و در حوالی تهرانپارس می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی اهالی و ساکنین این منطقه این است که بهترین قالیشویی پروین را پیدا کنند که در این صفحه قصد داریم لیست بهترین قالیشویی در پروین را به شما ساکنین محترم معرفی کنیم تا با بهترین قالی شویی پروین آشنا شوید.

معرفی چند قالیشویی پروین

اگر به دنبال بهترین قالیشویی پروین می‌گردید که کیفیت بسیار زیادی در شستشو و یا ترمیم فرش‌های منزل شما داشته باشد به این نکته مهم باید توجه کنید که در محله و خیابان پروین که در شرق استان تهران قرار گرفته است قالیشویی‌های متعددی مشغول به خدمت رسانی به ساکنین محله تهرانپارس به ویژه خیابان پروین می‌باشد که تمامی آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران فعالیت می‌کنند و به طور کامل معتبر و مجاز می‌باشند. این قالیشویی‌ها تمامی مجوزهای لازم از اتحادیه اصلی صنف را دریافت کرده‌اند و به طور کاملاً معتبر و رسمی فعالیت شستشوی فرش را انجام می‌دهند.

قالی شویی پروین
قالی شویی پروین

لیست بهترین قالیشویی های پروین

در خیابان پروین که در محله تهرانپارس قرار گرفته است قالیشویی‌های معتبر و قدیمی زیادی وجود دارد که تمامی آنها معروفیت خاصی نزد مشتریان و ساکنین محله تهرانپارس پیدا کرده است و این قالیشویی‌ها هیچگونه شکایتی نزد مشتریان و ساکنین تهرانپارس ندارد که نشان می‌دهد جزو بهترین قالیشویی در پروین می‌باشند. در ادامه به تمامی آنها و به لیست بهترین قالیشویی پروین اشاره خواهد شد تا با آنها ارتباط برقرار کنید.1.بهترین قالیشویی پروین، قالیشویی جردن

اولین و معروف‌ترین قالیشویی که در خیابان پروین تهرانپارس دارای واحدهای است مربوط به قالیشویی جردن می‌باشد که از نظر ساکنین و مشتریان این قالیشویی جزو برترین قالیشویی‌های پروین محسوب می‌شود.

این قالیشوی معتبر دارای واحدهای اصلی در محله تهرانپارس به ویژه خیابان پروین می‌باشد و به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران این قالیشویی معتبر هیچگونه شکایتی از طرف مشتریان و ساکنین تهرانپارس ندارد. علاوه بر آن به گفته اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران قالیشویی جردن که دارای واحدهای اصلی در خیابان پروین است از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند که نشان داده است جزو با کیفیت‌ترین قالیشویی‌های پروین محسوب می‌شود.

قالیشویی محدوده پروین

قالیشویی جردن یکی از واحدهای اصلی قالیشویی در محدوده خیابان پروین استان تهران که در شرق این استان قرار گرفته است می‌باشد و این قالیشویی جزو برترین و بهترین قالی شویی پروین محسوب می‌شود. این قالیشویی معتبر از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا برای شستشوی تمامی فرش‌ها در محدوده پروین استفاده می‌کند و از بهترین نیروهای خود برای این کار کمک می‌گیرد. این قالیشویی معتبر دارای واحدهایی در محدوده خیابان پروین تهرانپارس می‌باشد که می‌توانید شستشوی فرش‌های خود را با خیال آسوده به این قالیشویی معتبر بسپارید.

مطالب پیشنهادی: قیمت تعمیر فرش دستباف

قالیشویی در میدان پروین تهرانپارس

اگر شما به دنبال بهترین قالیشویی پروین می‌گردید و اگر در محله و خیابان پروین استان تهران ساکن هستید و درباره نرخ قیمت شستشوی فرش در پروین اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید قالیشویی جردن که دارای واحدهای اصلی در خیابان پروین است از اطلاعیه و نرخ اعلامی توسط اتحادیه صنف قالیشویان پیروی میکند و هیچ قیمت شستشوی فرشی را خارج از نرخ اعلامی توسط دولت به مشتریان ارائه نمی‌کند.

به همین دلیل است که این قالیشویی جزو معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین قالیشویی‌های پروین محسوب شده است و از نظر ساکنین محله پروین این قالیشویی هیچ گونه رقیبی در این محله به دلیل کیفیت بالا ندارد.

قالی شویی پروین
قالی شویی پروین

شماره قالیشویی در پروین

اگر شما ساکن شرق استان تهران به عنوان مثال در میدان پروین هستید و اگر در اطراف این میدان معروف یعنی تهرانپارس، حکیمیه، گلشن، خاک سفید، خیابان استخر، بزرگراه زین الدین، بلوار دلاوران، بزرگراه قاسم سلیمانی، خیابان مظاهری، خیابان هنگام، خیابان طاهر خانی، خیابان خان علی، دکتر آیت، خیابان نصرتی، خیابان عبداللهی، خیابان مبینی، خیابان رحمتی، بلوار احد زاده و… هستید و به دنبال بهترین یشویی پروین می‌گردید پیشنهاد می‌شود به لیستی که در ابتدای این صفحه وجود دارد مراجعه کنید و با بهترین قالیشویی در پروین که شماره تماس آن در ابتدای این صفحه ثبت شده است تماس بگیرید تا از خدمات شستشو و ترمیم فرش به طور کامل بهره ببرید.

خیابان پروین تهران

خیابان پروین تهران جزو معروف‌ترین خیابان‌های شرق استان تهران محسوب می‌شود که در منطقه ۴ استان تهران قرار گرفته است که محله‌های بسیار زیادی را به یکدیگر متصل می‌کند. خیابان پروین از فلکه دوم تهرانپارس شروع می‌شود و در آن سو به بزرگراه امام علی منتهی می‌شود که نشان داده است جزو خیابان‌های اصلی شرق تهران محسوب می‌شود. همچنین بهتر است بدانید که خیابان پروین استان تهران به موازات اتوبان رسالت هم قرار گرفته است و از محله‌های بسیار زیادی عبور می‌کند.

جمع بندی

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی پروین اشاره شد و متوجه شدید که در خیابان پروین استان تهران که در شرق این استان قرار گرفته است قالیشویی‌های معروف و قدیمی بسیار زیادی وجود دارد که اطلاعات تماس آن در ابتدای این صفحه ثبت شد همچنین می‌توانید تمامی سوالات خود را در بخش کامنت از متخصصین ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها