You are currently viewing قالیشویی میدان شهدا
قالیشویی میدان شهدا

قالیشویی میدان شهدا

میدان شهدا یکی از میدان‌های معروف در اطراف خیابان پیروزی می‌باشد که از دغدغه‌های اصلی ساکنین این منطقه پیدا کردن بهترین قالیشویی میدان شهدا است که در این صفحه می‌خواهیم یک لیست از معروف‌ترین قالیشویی در میدان شهدا را به شما ساکنین محترم در اطراف میدان شهدا معرفی کنیم.

معرفی چند قالیشویی میدان شهدا

در حوالی میدان شهدا که در شرق استان تهران و در خیابان پیروزی قرار گرفته است قالیشویی‌های متعددی مشغول به خدمت رسانی و شستشوی فرش ساکنین این منطقه می‌باشند که تمامی آنها توانسته‌اند نظر اکثر مشتریان و ساکنین این منطقه را جلب کنند و جزو بهترین “قالیشویی میدان شهدا” هم محسوب می‌شوند. در ادامه به لیست بهترین قالیشویی در میدان شهدا اشاره خواهد شد.


شماره قالیشویی در میدان شهدا


لیست بهترین قالیشویی های میدان شهدا

در اطراف خیابان پیروزی و در میدان شهدا قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که تمامی آنها عضو رسمی اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشند که به طور رسمی خدمات شستشوی فرش و یا همچنین به طور رسمی خدمات ترمیم فرش در میدان شهدا را انجام می‌دهند. این قالیشویی‌ها به طور کامل نظر تمامی ساکنین میدان شهدا شرق تهران را جلب کرده‌اند و جزو بهترین قالیشویی میدان شهدا محسوب می‌شوند که در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهد شد.

قالی شویی میدان شهدا
قالی شویی میدان شهدا

1.بهترین قالیشویی میدان شهدا، قالیشویی جردن

اولین و معروف‌ترین قالیشویی که دارای واحدهایی در اطراف میدان شهدا و در خیابان پیروزی است مربوط به قالیشویی مجاز و معتبر جردن می‌باشد که این قالیشویی هیچگونه شکایتی از نظر کیفیت در اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران ندارد و تمامی ساکنین میدان شهدا که در شرق استان تهران قرار دارد از عملکرد این قالیشویی به دلیل با کیفیت بودن آن راضی هستند. همچنین این قالیشویی از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند و جزو بهترین قالیشویی میدان شهدا می‌باشد که می‌تواند حتی فرش‌های دستباف را هم با بالاترین کیفیت ممکن بشوید.

مطالب پیشنهادی: قیمت شستشوی موکت در محل

قالیشویی نزدیک شهدا

قالیشویی جردن دارای واحدهای اصلی در اطراف میدان شهدا که در شرق تهران قرار دارد می‌باشد و تمامی ساکنین محله‌های شرقی تهران از جمله میدان شهدا می‌توانند با واحدهای قالیشویی میدان شهدا یعنی قالیشویی جردن تماس بگیرند. شماره واحدهای قالیشویی جردن که در اطراف میدان شهدا هم وجود دارد در این قسمت ثبت شده است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش شستشوی فرش و حتی ترمیم فرش‌های منزل خود را بدهید.

این بدین معنا است که اگر شما در محدوده میدان شهدا یعنی در خیابان پیروزی هستید می‌توانید شستشوی فرش‌های خود را به بهترین قالیشویی در میدان شهدا با خیال آسوده بسپارید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالیشویی در میدان شهدا

خوش قیمت بودن و ارزان قیمت بودن قالیشویی میدان شهدا یکی از ویژگی‌هایی است که واحدهای قالیشویی جردن آن را به طور کامل در این محدوده رعایت کردند و جزو قالی شویی میدان شهدا محسوب می‌شود که قیمت مناسب و منصفانه‌ای دارد.

این قالیشویی معتبر هیچ نرخی را خارج از اطلاعیه صنف قالیشویان استان تهران به مشتریان اعلام نمی‌کند و به همین دلیل است که اعتبار زیادی نزد ساکنین محله میدان شهدا در پیروزی که در شرق استان تهران قرار گرفته است، کسب کرده است. شما می‌توانید با واحدهای قالیشویی جردن که در محدوده میدان شهدا هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید و از آخرین نرخ قیمت شستشوی فرش با خبر شوید.

شماره قالیشویی در میدان شهدا

اگر شما ساکن میدان شهدا در شرق استان تهران هستید و اگر در اطراف این میدان یعنی خیابان پیروزی، خیابان مجاهدین اسلام، خیابان ۱۷ شهریور، خیابان امیرکبیر، خیابان ایران، ابن سینا، میدان امام حسین، محله صفا، دروازه شمیران، بهارستان، سلیمانیه، محله چهارصد دستگاه و … به دنبال بهترین قالیشوی میدان شهدا می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره‌هایی که در ابتدای این صفحه قرار گرفته‌اند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تماس بگیرید و با واحدهای بهترین قالیشویی در میدان شهدا در تماس باشید.

میدان شهدا تهران

مشاهده مجوز قالیشویی جردن

خوشبختانه اتحادیه قالیشویی تهران خدمات گسترده ای (از جمله مشاهده قالیشویی های مجاز و لیست قالیشویی های غیرمجاز) را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد. با لمس دکمه زیر می توانید جواز قالیشویی حردن را مشاهده کنید.

میدان شهدا یکی از معروف‌ترین میدان‌هایی است که در شرق استان تهران قرار گرفته است و محله‌های بسیار زیادی در اطراف این میدان وجود دارد که در مناطق ۱۳ و ۱۴ شهرداری استانی تهران قرار گرفته است. نام دیگر میدان شهدا همان میدان ژاله است و مهم‌ترین خیابانی که به این میدان معروف منتهی می‌شود خیابان قدیمی پیروزی در شرق تهران است.

از سری محله‌های معروفی که در اطراف این میدان وجود دارد می‌توان به درواز شمیران و یا سلیمانیه اشاره کرد اما به طور کلی خیابان پیروزی معروف‌ترین خیابانی است که به این میدان منتهی می‌شود و این میدان شهرت بسیار زیادی در شرق تهران دارد.

قالی شویی میدان شهدا
قالی شویی میدان شهدا

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی میدان شهدا اشاره شد و متوجه شدید که در محدوده میدان شهدا که در شرق استان تهران قرار دارد قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که تمامی اطلاعات آنها در ابتدای این صفحه ثبت شد همچنین شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه درباره قالی شویی میدان شهدا در بخش کامنت از ما بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها