You are currently viewing قالیشویی مرزداران
قالیشویی مرزداران

قالیشویی مرزداران

یکی از معروف‌ترین محله‌ها در شمال غرب تهران محله مرزداران می‌باشد که ممکن است به دنبال قالیشویی مرزداران در این منطقه بگردید. در این صفحه قصد داریم یک قالیشویی معروف و قدیمی را که در منطقه مرزداران فعالیت دارد به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید فرش‌های منزل خود را با خیال آسوده به این قالیشویی معتبر بسپارید پس با ما همراه باشید.

لیست بهترین قالیشویی های مرزداران

اگر شما قصد دارید برای شستن فرش منزل خود یک قالیشویی معتبر پیدا کنید که در محله مرزداران هم شعبه داشته باشد یا به دنبال قالیشویی مرزداران میگردید، شاید برایتان سوال پیش بیاید که بهترین قالیشویی و قدیمی‌ترین قالیشویی در مرزداران کدام است و آیا مورد اعتماد ساکنین قرار دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که قالیشویی‌های بسیار زیادی در محله مرزداران فعالیت می‌کنند که توانسته‌اند این منطقه را به صورت کامل تحت پوشش خدماتی خود قرار دهند که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهد شد.

قالی شویی مرزداران
قالی شویی مرزداران

حالا می‌خواهیم یک قالیشویی مهم را در این منطقه به شما معرفی کنیم که با سال‌ها تجربه کاری موفق و درخشان خود در زمینه قالیشویی توانسته نظر اکثر مشتریان و طرفداران خود را در محله مرزداران جلب کند که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

بهترین قالیشویی مرزداران

همانطور که در ابتدای این صفحه اشاره شد قالیشویی‌های بسیار زیادی در محله مرزداران که در شمال غرب تهران است فعالیت بسیار زیادی دارند و مشغول به خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشند که یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در تهران قالیشویی جردن است‌.

قالیشویی جردن با سال‌ها تجربه کاری درخشان جزو قدیمی‌ترین و بهترین قالیشویی‌ها در تهران می‌باشد که محله مرزداران را هم تحت پوشش خدماتی خود قرار داده است و مشتریانی که در این محله زندگی می‌کنند می‌توانند به راحتی فرش‌های منزل خود را برای شستشو به این قالیشویی معتبر بسپارند. پس می‌توان نتیجه گرفت که اگر شما به دنبال یک قالیشویی مرزداران می‌گردید می‌توانید با شماره‌های ثبت شده با این قالیشویی معتبر در تماس باشید تا فرش‌های شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن شسته شود.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

مزیت های مهم قالیشویی جردن چیست؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا قالیشویی جردن جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در تهران می‌باشد و آیا به صورت معتبر و رسمی فعالیت خود را ادامه می‌دهد یا خیر. در پاسخ به این سوال جالب است بدانید که قالیشویی جردن جزو اتحادیه رسمی قالیشویان تهران محسوب می‌شود و با دارا بودن مجوزهای رسمی فعالیت خود را در تمامی مناطق تهران به ویژه مرزداران ارائه می‌کند.

داشتن مجوز رسمی ثابت می‌کند که این قالیشویی به صورت کامل معتبر است و تمامی مشتریان از عملکرد این قالیشویی در سراسر تهران راضی مند هستند. همچنین یکی دیگر از دلایلی که باعث شده این قالیشویی جزو مهم‌ترین قالیشویی مرزداران باشد این است که از بهترین دستگاه‌ها و به روزترین آنها برای شستشوی فرش‌های خود استفاده می‌کند که باعث شده مشتریان از کیفیت بالای شستشو به طور کامل راضی باشند‌.

علاوه بر آن یکی دیگر از مهم‌ترین نکات درباره قالیشویی جردن است که از کاربلدترین و بهترین کارکنان خود برای شستشوی فرش‌های مشتریان استفاده می‌کند تا با خیال آسوده تمامی مشتریان در محله مرزداران بتوانند فرش‌های خود را به این قالیشویی معتبر در تهران بسپارند. پس اگر به دنبال “قالیشویی مرزداران” می‌گردید می‌توانید با شماره‌های ثبت شده در تماس باشید.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

قیمت قالیشویی مرزداران

اگر شما ساکن محله مرزداران در شمال غرب استان تهران باشید شاید این سوال مهم برای تمامی مشتریان پیش بیاید که نرخ قالیشویی مرزداران چقدر است و زمانی که می‌خواهید قالی‌های خود را به قالیشویی معتبر بسپارید چه هزینه‌ای را باید برای شستن فرش بپردازید. در پاسخ به این سوال مهم به گفته کارشناسان قالیشویی جردن تمامی قالیشویی‌هایی که در استان تهران فعالیت می‌کنند و عضو اتحادیه قالیشویان تهران هستند، باید حتماً از نرخ اتحادیه قالیشویان تهران پیروی کنند.

هر ساله نرخ جدید قالیشویی توسط اتحادیه به تمامی قالیشویی‌های رسمی تهران ارسال می‌شود و تمامی قالیشویی‌ها موظف به استفاده از همان نرخ می‌باشند. اما به طور کلی چند عامل باعث شده که در قیمت گذاری شستشوی فرش متفاوت باشد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

قالی شویی مرزداران
قالی شویی مرزداران

نرخ قالیشویی در مرزداران

همانطور که در بالا گفته شد چند عامل مهم وجود دارد که باعث می‌شود نرخ قیمت شستشوی فرش به طور کلی تغییر کند. اولین و مهم‌ترین نکته در نرخ قیمت گذاری شستشوی فرش این است که آیا فرش منزل شما به صورت ماشینی است یا دستباف و این دو به طور کامل با یکدیگر متفاوت هستند. بهتر است بدانید که فرش دستباف به دلیل حساسیت بالایی که دارد در زمان شستشو با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی شسته می‌شود و حساسیت بسیار زیادی برای شستشوی آن خرج داده می‌شود که در نتیجه قیمت شستشوی فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی بیشتر است.

دومین نکته این است که هر چقدر متراژ فرش منزل شما بیشتر باشد قیمت نهایی شستشوی فرش هم به مراتب بیشتر خواهد شد و به زبان ساده به گفته متخصصین قالیشویی جردن متراژ فرش منزل شما رابطه مستقیمی با قیمت نهایی شستشوی آن دارد. بعد از تعیین موارد گفته شده شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با قالیشویی مرزداران تماس بگیرید تا بهترین متخصصین با شما در ارتباط باشند.

مطالب پیشنهادی: نرخ اتحادیه قالیشویی

شماره قالیشویی در مرزداران

اگر به دنبال قالیشویی مرزداران می‌گردید شاید برایتان سوال پیش بیاید که بهترین قالیشویی مرزداران کدام است و آیا شماره تماسی برای قالیشویی مرزداران وجود دارد یا خیر. همانطور که اشاره شد در محله مرزداران که در شمال غرب استان تهران واقع شده است قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می‌باشند که یکی از آنها قالیشویی جردن است. شماره تماس این قالیشویی در همین وب سایت به طور کلی ثبت شده است که شما می‌توانید بعد از تماس و مشاوره رایگان از خدمات این مجموعه به طور کامل بهره ببرید.

این مجموعه سعی بر این داشته است که رضایت و نظر تمامی مشتریان خود را جلب کند و به همین دلیل است که کیفیت را در شستشوی فرش‌ها اولویت قرار داده است تا تمامی مشتریان از عملکرد عالی این مجموعه راضی باشند. همچنین برای حس رضایت بیشتر تمامی مشتریان، بعد از ثبت سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌های منزل شما جمع آوری می‌شود و کمتر از سه روز کاری فرایند شستشوی آغاز و فرش‌ها به تمامی مشتریان تحویل داده می‌شود تا جزو سریع‌ترین قالیشویی‌ها در تهران محسوب شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به قالیشویی مرزداران اشاره شد و متوجه شدید که اگر در این محله زندگی می‌کنید می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با قالیشویی‌های معتبر در تماس باشید تا فرش‌های شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن شسته شود. همچنین شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه به شستشوی فرش را در بخش کامنت از متخصصین با تجربه ما بپرسید تا به تمامی آنها پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها