فرایند قالیشویی

امروزه فرایند قالیشویی به شستشوی تخصصی فرش ها و قالی ها گفته می شود که توسط شرکت های قالیشویی مجاز انجام می شود. قالیشویی جردن با بیش از شصت سال تجربه در امر قالیشویی آماده انجام سفارشات همشهریان گرامی می باشد.

0 دیدگاه
Read more about the article فرایند قالیشویی
فرایند قالیشویی

راهکار های مراقبت از مبلمان چرم

 تمیز کردن و مراقبت از مبلمان چرم ترفند خاصی دارد. مبلمان چرمی به دکوراسیون خانه ظاهر لوکس و زیبایی می بخشند و بسیار پرطرفدارند. اگر مراقبت های لازم را انجم ندهید ، احتمال آسیب دیدن چرم وجود خواهد داشت. در این مطلب به بررسی راهکار های  مراقبت از مبلمان چرم می پردازیم تا مبلمان شما عمر طولانی تری داشته باشد.

0 دیدگاه
Read more about the article راهکار های مراقبت از مبلمان چرم
مراقبت از مبلمان چرم

روش های تمیز کردن و شستشوی مبل چرم در خانه

مبلمان چرمی به دکوراسیون خانه زیبایی خاصی می‌بخشد اما مراقبت و تمیزکردن این مبل ها ترفند خاصی دارد. اگرمراقبت های لازم را انجام ندهید و یا از مواد شوینده قوی استفاد کنید، احتمال آسیب دیدن چرم وجود خواهد داشت. در این مطلب به راهکارهای قالیشویی جردن برای  پاک کردن لکه ها ی مبلمان چرمی می پردازیم.

0 دیدگاه
Read more about the article روش های تمیز کردن و شستشوی مبل چرم در خانه
شستشوی مبل چرم

قیمت قالی شویی

جدول لیست قیمت خدمات قالیشویی زیر نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران است که جهت رفاه حال مشتریان در وبسایت قالیشویی جردن نیز تکرار شده است. همچنین امکان دانلود PDF جدول در این صفحه قرار داده شده است.

0 دیدگاه
Read more about the article قیمت قالی شویی
قیمت قالی شویی