در این قسمت از سایت قالی شویی جردن میتوانید مطالب آموزشی در مورد قالیشویی را مطالعه کنید. این مطالب آموزنده و مفید شامل اطلاعات بسیار ارزشمندی در مورد فرشها و قالی ها و همچنین اصولی ترین روشهای شستشوی آنها و پاک کردن لکه های مختلف از روی آنها می باشد.
همچنین راه های شناسایی قالیشویی های مطمین و دلایل اعتماد به آنها راخواهید خواند.
خدمات متنوع و گوناگو قالیشویی جردن ماژیک نیز از دیگر موارد مطرح شده در این مطالب می باشند.
ارتباط با اتحادیه قالیشویی تهران در این سایت به راحتی امکان پذیر است.
شما میتوانید با استفاده از ثیت سفارش آنلاین از بیست درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.
مطالب آموزشی در مورد قالیشویی به مراتب می تواند اطلاعات شما را نسبت به این دارایی های ارزشمندتان افزایش دهد.

پاک کردن لکه شمع از روی فرش

معمولا پاک کردن لکه شمع از روی فرش کار بسیار راحتی است. شما می توانید با روش های خانگی این کار را انجام دهید. اما در مواردی که لکه سرسخت بود با کمک یک قالیشویی مجاز و معتبر به سادگی لکه شمع را از روی فرش پاک کنید. با استفاده از روش‌های درست می‌توانیم به‌راحتی لکه شمع را از بین ببریم. با ما همراه باشید

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه شمع از روی فرش
پاک کردن لکه شمع از روی فرش

فرایند قالیشویی

امروزه فرایند قالیشویی به شستشوی تخصصی فرش ها و قالی ها گفته می شود که توسط شرکت های قالیشویی مجاز انجام می شود. قالیشویی جردن با بیش از شصت سال تجربه در امر قالیشویی آماده انجام سفارشات همشهریان گرامی می باشد.

0 دیدگاه
Read more about the article فرایند قالیشویی
فرایند قالیشویی

رنگ قالی ایرانی

رنگ فرش تاثیر انکارناپذیری بر ظاهر و جو اتاق دارد و رنگ مناسب می‌تواند به فضا جان ببخشد. رنگ قالی ایرانی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که هنگام انتخاب فرش به آن توجه می‌شود. سعی کنید رنگ فرش را هوشمندانه انتخاب کنید زیرا کل اتاق را تحت تاثیر قرار میدهد.

0 دیدگاه

براق کردن فرش

استفاده از جارو برقی اصلی ترین موردی است که می تواند به نو کردن فرش کمک کند و باعث حفظ زیبایی و براق کردن فرش می شود. باقی ماندن گرد و خاک بر روی فرش و نفوذ در الیاف فرش سبب کدر شدن رنگ فرش می‌شود. با گذشت زمان لکه به بافت و رنگ فرش آسیب می رساند.

0 دیدگاه
Read more about the article براق کردن فرش
براق کردن فرش

پاک کردن لکه لاک از روی فرش

احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگام لاک زدن، لاک روی فرش بریزد و روی فرش لکه ایجاد شود. پاک کردن لکه لاک کار دشواری به نظر می رسد اما خودتان می توانید با راهکار های ساده ای این لکه را پاک کنید. هر چه زودتر اقدام به پاک کردن لکه ی لاک کنید، لکه ساده تر پاک می شود.

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه لاک از روی فرش
پاک کردن لکه لاک از روی فرش