در این قسمت از سایت قالی شویی جردن میتوانید مطالب آموزشی در مورد قالیشویی را مطالعه کنید. این مطالب آموزنده و مفید شامل اطلاعات بسیار ارزشمندی در مورد فرشها و قالی ها و همچنین اصولی ترین روشهای شستشوی آنها و پاک کردن لکه های مختلف از روی آنها می باشد.
همچنین راه های شناسایی قالیشویی های مطمین و دلایل اعتماد به آنها راخواهید خواند.
خدمات متنوع و گوناگو قالیشویی جردن ماژیک نیز از دیگر موارد مطرح شده در این مطالب می باشند.
ارتباط با اتحادیه قالیشویی تهران در این سایت به راحتی امکان پذیر است.
شما میتوانید با استفاده از ثیت سفارش آنلاین از بیست درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.
مطالب آموزشی در مورد قالیشویی به مراتب می تواند اطلاعات شما را نسبت به این دارایی های ارزشمندتان افزایش دهد.

افزایش طول عمر فرش

فرش‌ها بر اثر استفاده در طول زمان دچار سایش و پارگی‌ می‌شوند. شما می‌توانید با رعایت راهکارهای افزایش طول عمر فرش که توسط  قالیشویی جردن که در این مطلب گفته میشود همیشه فرش تان را در وضعیتی مناسب و با طول عمر بیشتری نگه داری کنید.

0 دیدگاه
Read more about the article افزایش طول عمر فرش
افزایش طول عمر فرش

طرح فرش دستباف گلدانی

در ایران در هر ناحیه طرح های متنوعی بافته می شود. طرح فرش دستبافت گلدانی و  افشان از زیباترین طرح های فرش دستباف ایرانی هستند. فرش دستباف ایرانی در جهان به زیبایی رنگ و طرح معروف است. فرش‌های ایرانی  اکثراَ نقشه‌های گلدار با شاخه‌های پیچک پرپیچ و خم دارند و ترکیب رنگ خیلی زیبا و خیره کننده ای دارند.

0 دیدگاه

تاریخچه تابلو فرش

 هنر قالی بافی جزء هنرهای اصیل ایران بوده است. این هنر تجلی‌گر زیبایی، عشق و فرهنگ ایرانی‌ها است.تاریخچه تابلو فرش سرگذشت جالبی دارد که در این نوشته به آن میپردازیم. فرش‌هایی که دنیایی از خاطرات و زیبایی‌ها و سلیقه‌ی بافنده و طراح خود را به ما می نماید.

0 دیدگاه
Read more about the article تاریخچه تابلو فرش
تاریخچه تابلو فرش

طرح فرش شاه عباسی

فرش ایرانی با طراحی دلپذیر و متنوعی که دارد در جهان جایگاه ویژه ای دارد. طرح فرش شاه عباسی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین طرح است. و هزاران طرح زیبا در فرش های ایرانی قابل مشاهده است.

0 دیدگاه

پاک کردن لکه قهوه از روی مبل

اکثر افراد تجربه ریختن چای و قهوه را روی لباس یا مبل را دارند. پاک کردن لکه قهوه از روی مبلمان با ترفند های قالیشویی جردن بسیار راحت است. قهوه یکی نوشیدنی‌های محبوب در سراسر جهان است. میلیون‌ها نفر در دنیا روز خود را با خوردن یک فنجان قهوه  شروع می‌کنند. با این حال، مسئله‌ای که وجود دارد این است که این نوشیدنی‌ لکه‌های سرسختی را از خود به جای می‌گذارند.

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه قهوه از روی مبل
پاک کردن لکه قهوه از روی مبل

پاک کردن لکه شمع از روی فرش

معمولا پاک کردن لکه شمع از روی فرش کار بسیار راحتی است. شما می توانید با روش های خانگی این کار را انجام دهید. اما در مواردی که لکه سرسخت بود با کمک یک قالیشویی مجاز و معتبر به سادگی لکه شمع را از روی فرش پاک کنید. با استفاده از روش‌های درست می‌توانیم به‌راحتی لکه شمع را از بین ببریم. با ما همراه باشید

0 دیدگاه
Read more about the article پاک کردن لکه شمع از روی فرش
پاک کردن لکه شمع از روی فرش