You are currently viewing نرخ اتحادیه قالیشویی 1402
نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

اگر شما برای شستن فرش‌های خود به فکر سپردن به قالیشویی باشید احتمالاً درباره نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۲ (Carpet cleaning union rates) اطلاعات کافی ندارید و شاید برایتان سوال پیش بیاید که نرخ شستن قالی به چه صورت است. در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل درباره نرخ اتحادیه قالیشویی مطالبی را به شما عزیزان بگوییم تا با آخرین نرخ قالیشویی بتوانید اطلاعات لازمه را کسب کنید.

اتحادیه قالیشویی تهران

همانطور که گفته شد هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران یک لیست از آخرین نرخ اتحادیه قالیشویی منتشر می‌کند که تمامی قالیشویی‌های مستقر در تهران باید طبق آن نرخ پیشنهادات خود را به مشتریان ارائه کنند و ارائه قیمت خارج از نرخ گفته شده ممنوع می‌باشد. نکته مهم این است که تمامی مشتریان باید با آخرین نرخ اتحادیه قالیشویی آشنایی داشته باشند تا بتوانند در هنگام سفارش شستن قالی از قیمت آن باخبر شوند تا هیچ گونه مشکلی در هنگام شستشو پیش نیاید.

اما ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۲ به چه صورت است و آیا نرخ جدید هم اکنون منتشر شده است یا خیر. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به گفته اتحادیه قالیشویان تهران آخرین نرخ برای شستن فرش منتشر شده است که از جزئیات بسیار زیادی دارا می‌باشد و در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهد شد پس با ما همراه باشید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

نرخ اتحادیه قالیشویی 1402
نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

نرخ شست شوی فرش تراکم ۲۴۰۰

یکی از فرش‌هایی که تراکم آن ۲۴۰۰ و یا به بالا می‌باشد و در نرخ اتحادیه قالیشویان تهران هم وجود دارد. معمولا فرش‌های گفته شده به صورت مدرن و یا فانتزی هستند و یا برای ساخت آن از ابریشم استفاده می‌کنند که قیمت شستشوی متفاوتی با دیگر فرش‌ها دارد. به گفته قالیشویی جردن که از قدیمی‌ترین قالیشویی‌های تهران می‌باشد نرخ شستشوی انواع فرش ماشینی که تراکم آن ۲۴۰۰ و به بالا است قیمتش از ۳۰ هزار تومان شروع می‌شود. این نرخ در سال ۱۴۰۲ توسط اتحادیه قالیشویی ثبت شده است و تمامی قالیشویی‌های مستقر در تهران باید با توجه به این نرخ قیمت مورد نظر خود را به مشتری پیشنهاد کنند.

نرخ اتحادیه شستشوی فرش ماشینی

همانطور که می‌دانید فرش ماشینی جزو فرش‌هایی است که امروزه در تمامی خانه‌ها وجود دارد و اکثر مشتریان از فرش ماشینی در منزل خود استفاده می‌کنند. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که نرخ شستشوی فرش ماشینی معمولی به چه صورت است و آیا نرخ ثابتی برای شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی‌ها وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به گفته نرخ اتحادیه قالیشویی ،نرخ عادی و یا معمولی شست شوی فرش ماشینی در قالیشویی‌ها به قیمت ۱۴۳۰۰ تومان است.

و در آن سو قیمت نرخ کامل و یا همان درجه یک شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی‌های سراسر تهران به قیمت ۲۲۲۰۰ تومان می‌باشد و از این قیمت نباید فراتر برود. اگر درباره نرخ عادی و یا نرخ کامل شستشوی فرش ماشینی معمولی اطلاعات کافی ندارید می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده اطلاعات کافی را کسب کنید.

نرخ اتحادیه قالیشویی فرش دستباف

یکی دیگر از فرش‌های معروف دستباف می‌باشد که وزن بسیار زیادی دارد و برای ساخت آن از بافت‌های بسیار ریزی استفاده شده است که در هنگام شستشو باید به طور ویژه به آن دقت شود تا هیچ آسیبی به فرش دست بافت وارد نشود. اما سوالی که ممکن است برای شما مشتریان عزیز پیش بیاید این است که “نرخ اتحادیه قالیشویی” برای شستشوی فرش دستباف به چه صورت است و آیا قیمت ثابتی برای شستشوی فرش دست بافت معمولی وجود دارد یا خیر.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که در ازای هر متر مربع برای شستشوی فرش دستبافت با نرخ عادی باید ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان بپردازید. و در آن سو برای پرداخت نرخ کامل و یا همان درجه یک به ازای هر متر مربع فرش دست بافت باید ۳۸ هزار تومان بپردازید. به گفته نرخ اتحادیه قالیشویی دلیل بالاتر بودن شستشوی فرش دست بافت نسبت به فرش‌های ماشینی این است که فرش‌های دست بافت از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و حتماً باید با استفاده از دستگاه‌های مخصوص در قالیشویی‌ها شستشو داده شود تا هیچ آسیبی به بافت حساس فرش دستباف وارد نشود.

نرخ اتحادیه قالیشویی 1402
نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

نرخ شست و شوی فرش دستباف اردکان

اگر به طور دقیق نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۲ را مطالعه کرده باشید می‌دانید که فرش دستباف روشن اعلا و یا کاشان با فرش دست بافت دیگر متفاوت است و به همین دلیل است که قیمت شستشوی متفاوت‌تری هم دارد. به گفته قالیشویی جردن با توجه به نرخ اتحادیه قالیشویی برای شستشوی فرش دستباف روشن اعلا و یا کاشان شما باید به ازای هر متر مربع نرخ عادی ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان پرداخت کنید. همچنین در آن سو برای پرداخت نرخ کامل و یا همان درجه یک شستشوی فرش اردکان شما باید به ازای هر متر ۵۴ هزار تومان پرداخت کنید و برای شستشو نباید مبالغ‌های گفته شده کمتر و یا بیشتر باشد.

نرخ شست شوی موکت معمولی

اگر می‌خواهید موکت‌های منزل خود را به قالیشویی بسپارید و اگر درباره نرخ اتحادیه قالیشویی اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که قالیشویی‌های تهران باید به ازای هر متر مربع موکت با نرخ عادی ۵۵۰۰ تومان از مشتریان دریافت کنند. همچنین نرخ کامل شستشوی موکت در قالیشویی‌ها که به صورت درجه یک می‌باشد به ازای هر متر ۸۴۰۰ تومان باید از مشتری دریافت شود و این مبلغ نباید فراتر برود. شستشوی موکت به دلیل راحت بودن آن معمولاً قیمت خیلی پایین‌تری نسبت به شستشوی فرش دارد که شما می‌توانید برای شستشوی موکت به قالیشویی جردن مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

نرخ اتحادیه رفوگری و یا لکه برداری

به گفته اتحادیه قالیشویان تهران چند نکته مهم وجود دارد که هیچ نرخ معین و ثابتی وجود ندارد و با توجه به توافق طرفین باید از مشتری دریافت شود. به عنوان مثال در نرخ اتحادیه قالیشویی ۱۴۰۲ آمده است که اجرت شستشوی فرش‌های کهنه و یا عتیقه باید با توجه به توافق طرفین از مشتری دریافت شود و هیچ نرخ ثابتی برای این موضوع وجود ندارد.

نرخ اتحادیه قالیشویی 1402
نرخ اتحادیه قالیشویی 1402

همچنین به عنوان مثال برای لکه‌برداری از فرش و یا موکت که به صورت ماشینی است باید با توجه به توافق طرفین قیمتی تعیین شود و از مشتری دریافت شود و در بعضی از مواقع برای رفوگری فرش هم هیچ نرخ ثابتی وجود ندارد و تمامی موارد گفته شده باید با توجه به توافق طرفین طبق قراردادی که بسته شده است دریافت شود. علاوه بر آن درباره کرایه حمل فرش در استان تهران نرخ به صورت معین تعیین نشده است و با توجه به توافق طرفین باید از مشتری دریافت شود.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به نرخ اتحادیه قالیشویی در تهران اشاره شد و متوجه شدید که برای شستشوی فرش قیمت‌های مختلفی وجود دارد که باید به قالیشویی معتبر مانند قالیشویی جردن مراجعه کنید. شما می‌توانید تمامی سوالات خود را در بخش کامنت از متخصصین قالیشویی جردن بپرسید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمامی آنها و با جزئیات کامل پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها