You are currently viewing قالیشویی در محل
قالیشویی در محل

قالیشویی در محل

شستن قالی قبل از شروع فصل بهار یکی از مهم‌ترین کارهایی است که معمولاً همه انجام می‌دهند و مشتریان به دنبال قالیشویی در محل هستند تا بتوانند به طور کامل ناظر شستشوی فرش منزل خود باشند تا با خیال آسوده فرش را برای فصل بهار آماده کنند. در این صفحه قصد به بررسی قالیشویی در محل را گرفته‌ایم تا بتوانید به طور کامل تصمیم بهتری بگیرید پس با ما همراه باشید.

قالیشویی درمحل

همانطور که گفته شد بعضی از افراد علاقه دارند فرش منزل خود را در محل مورد نظر خود بشویند تا بتوانند ناظر شستشوی فرش منزل خود باشند و به” قالیشویی در محل” اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. اما بعضی دیگر از افراد به قالیشویی‌های معتبر در سراسر تهران اعتماد می‌کنند و برای شستن فرش‌های منزل خود قالیشویی‌ها را انتخاب می‌کنند تا با خیال آسوده فرش مورد نظر خود را به طور کامل تمیز بشویند.

سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا قالیشویی در محل بهتر است یا قالیشویی در کارخانه. در ادامه به طور کلی به معایب و مزایای موارد گفته شده اشاره خواهد شد تا متوجه کامل این موضوع شوید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قالیشویی در منزل بهتر است یا کارخانه ؟

همانطور که گفته شد یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان این است که نمی‌توانند تصمیم درستی برای سپردن فرش‌های منزل خود به قالیشویی بگیرند و ترجیح می‌دهند فرش‌ها و قالی‌های منزل خود را در محل و جلوی دید خودشان بشویند تا از تمیزی و کیفیت تمیزی فرش اطمینان حاصل فرمایند. به طور کلی سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که قالیشویی در محل بهتر است یا در کارخانه.

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به گفته کارشناسان قالیشویی جردن به جرئت می‌توان گفت که شستن قالی در کارخانه بسیار مزیت بیشتری نسبت به شستن قالی در محل دارد زیرا در کارخانه‌ها و در قالیشویی‌ها امکانات و دستگاه‌های بیشتری وجود دارد و در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت فرش ها شسته می‌شوند. همچنین نیروهای کاربلد و حرفه ای‌تری در قالیشویی‌ها وجود دارد که تمامی آنها با استفاده از دستگاه‌های به روز می‌توانند به راحتی فرش‌های منزل شما را بدون هیچ مشکلی بشویند و از این رو شستن فرش در قالیشویی بسیار بهتر است.

قالی شویی در محل
قالی شویی در محل

قیمت قالیشویی در منزل

همانطور که گفته شد قالیشویی در محل مزیت‌های کمتری نسبت به شستن قالی در قالیشویی‌ها دارد اما سوالی که ممکن است برای شما عزیزان پیش بیاید این است که قیمت قالیشویی در منزل چقدر است و با چه هزینه‌ای می‌توان قالی‌های منزل را در محل مورد نظر خودتان شست. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که پیشنهاد قالیشویی جردن این است که به هیچ عنوان قالی‌های خود را در محل و در خانه خود نشویید زیرا امکانات بسیار زیادی وجود ندارد و ممکن است فرش‌های منزل شما به درستی و با استانداردهای لازم شسته نشود.

زیرا در کارخانه فضای بسیار مناسب برای شستن و خشک کردن فرش‌ها وجود دارد اما در خانه ممکن است این فضا وجود نداشته باشد و نتوان به درستی فرش‌ها را شست. همچنین فرش‌ها در کارخانه توسط بهترین دستگاه‌ها شسته می‌شوند اما امکان آوردن دستگاه‌ها در خانه وجود ندارد و به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود حتماً فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر در تهران بسپارید.

شماره قالیشویی در محل

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر می‌گردید که فرش‌های شما را با بالاترین کیفیت و با بهترین مواد شوینده بشوید پیشنهاد می‌شود برای یک بار هم شده به جای قالیشویی در محل ، فرش‌های خود را به یک قالیشویی معتبر در تهران مانند قالیشویی جردن بسپارید.

این قالیشویی با سال‌ها تجربه کاری موفق و با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا می‌تواند فرش‌های منزل شما را به راحتی بشوید و با خیال آسوده می‌توانید فرش‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر در تهران بسپارید. شما با سپردن فرش‌های خود به این قالیشویی از این نظر اطمینان حاصل خواهید کرد که با بالاترین کیفیت فرش‌های شما شسته خواهد شد و هیچ مشکلی برای فرش‌های شما پیش نخواهد آمد.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

قالیشویی در منزل با دستگاه

همانطور که گفته شد اگر قصد به شستن قالی و یا قالیشویی در محل را دارید بهتر است بدانید که به هیچ عنوان دستگاه‌های موجود در قالیشویی را نمی‌توان به منزل و محل مورد نظر شما آورد. دلیل اصلی این موضوع این است که به گفته کارشناسان قالیشویی جردن دستگاه‌هایی که در قالیشویی‌ها استفاده می‌شود حجم و فضای بسیار زیادی را اشغال می‌کند و به همین دلیل است که به هیچ عنوان نمی‌توان از آن در خانه‌ها استفاده کرد.

همچنین در قالیشویی‌ها از بهترین مواد شوینده برای شستشوی تمامی فرش‌ها استفاده می‌شود و کارکنان مختلف بر روی فرش شما کار می‌کنند تا کیفیت باورنکردنی را تجربه کنید. به همین دلیل است که حتماً باید فرش‌های منزل خود را به یک قالیشویی معتبر در تهران بسپارید و به جای قالیشویی در محل قالیشویی در کارخانه را انتخاب کنید.

قالی شویی در محل
قالی شویی در محل

چرا قالیشویی در کارخانه تمیز تر است ؟

همانطور که گفته شد قالیشویی در کارخانه نسبت به قالیشویی در محل تمیزتر است و چند دلیل مهم هم برای اثبات این قضیه وجود دارد که به شما خواهیم گفت. اولین دلیل این است که همانطور که گفته شد در تمام قالیشویی‌ها مانند قالیشویی جردن از بهترین مواد شوینده برای شستن فرش‌های منزل شما استفاده می‌شود تا با کیفیت بسیار بالا فرش‌ها به طور کامل تمیز شوند. دومین نکته این است که در قالیشویی جردن از به روزترین دستگاه‌های روز دنیا که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است برای شستن قالی‌های شما استفاده می‌شود تا هیچ لکه و کثیفی در فرش منزل شما باقی نماند و از کیفیت بالای فرش خود لذت ببرید.

نکته بعدی که قالیشویی جردن آن را به صورت کامل رعایت می‌کند و باعث می‌شود فرش‌های شما تمیزتر شود این است که فضای کافی برای خشک کردن فرش شما وجود دارد و به طور کامل فرش شما در قالیشویی خشک می‌شود تا هیچ زردابی در قالی شما باقی نماند. پس پیشنهاد می‌شود به جای قالیشویی در محل به فکر سپردن فرش‌های خود به یک قالیشویی معتبر مانند قالیشویی جردن باشید.

مطالب پیشنهادی: بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی جردن

قالیشویی جردن جزو معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد که دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران است که شما می‌توانید با خیال آسوده شستن قالی‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر در تهران بسپارید.

این قالیشویی تمامی مناطق و محله‌های استان تهران را زیر پوشش خدماتی خود قرار داده است و می‌تواند در تمامی نواحی استان تهران خدمت رسانی کند که از بزرگترین مزیت‌های قالیشویی جردن محسوب می‌شود. همچنین این قالیشویی با وجود بهترین کارکنان و کاربلدترین آنها آماده شستن هرگونه فرش منزل شما می‌باشد که می‌توانید با خیال آسوده تمامی فرش‌های منزل خود را به دست کارشناسان حرفه‌ای ما بسپارید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به مزیت‌ها و معایب قالیشویی در محل اشاره شد و متوجه شدید که حتماً باید برای شستشوی بهتر و کیفیت بالاتر قالی‌های منزل خود را به یک قالیشویی معتبر در استان تهران مانند قالیشویی جردن بسپارید. شما می‌توانید تمامی سوالات خود را به صورت ۲۴ ساعته در بخش کامنت از متخصصین با تجربه ما بپرسید تا به آنها پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها