You are currently viewing قالیشویی اتوبان محلاتی
قالیشویی اتوبان محلاتی

قالیشویی اتوبان محلاتی

اتوبان محلاتی یکی از بزرگراه‌های معروف در شرق استان تهران می‌باشد که محله‌های زیادی در اطراف این اتوبان وجود دارد که از دغدغه‌های ساکنین این محله‌ها این است که بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی کدام است و آیا میتوان به قالیشویی اتوبان محلاتی اطمینان کرد. در این صفحه می‌خواهیم با توجه به تجربه قبلی ساکنین این منطقه به لیست بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی اشاره کنیم.

معرفی چند قالیشویی اتوبان محلاتی

اتوبان محلاتی در شرق استان تهران واقع شده است و جزو منطقه ۱۲ شهرداری استان تهران محسوب می شود که محله‌های زیادی در اطراف آن واقع شده است و همچنین بهتر است بدانید مجموعه‌های بسیار زیادی مشغول به خدمت رسانی و شستشوی فرش ساکنین این منطقه می‌باشند. قالیشویی‌هایی که در اتوبان محلاتی فعالیت دارند تمامی آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران فعالیت می‌کنند و به طور رسمی کار خود را در این منطقه انجام می‌دهند.

لیست بهترین قالیشویی های اتوبان محلاتی

در شرق استان تهران و در حوالی منطقه ۱۲ این استان قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که به گفته ساکنین اطراف اتوبان محلاتی چند قالیشویی معتبر در اطراف این محله‌ها وجود دارد که تمامی آنها دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران می‌باشند و توانسته‌اند با عملکرد بسیار خوبی که دارند نظر تمامی ساکنین این مناطق را جلب کنند. این قالیشویی‌ها هیچ گونه شکایتی نزد مشتریان خود در حوالی اتوبان محلاتی ندارند و جزو بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی محسوب می‌شوند.


شماره قالیشویی در اتوبان محلاتی


1.بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی، قالیشویی جردن

اولین و معروف‌ترین واحد قالیشویی که در اتوبان محلاتی هم فعالیت دارد و جزو بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی در شرق استان تهران محسوب می‌شود مربوط به واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن می‌باشد که دارای واحدهای شستشوی فرش در اطراف اتوبان محلاتی می‌باشد که هیچ گونه شکایتی نزد مشتریان ندارد و از نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران به گفته ساکنین این منطقه، واحدهای شستشوی این قالیشویی توانسته‌اند نظر تمامی ساکنین این مناطق را جلب کنند. این قالیشویی تمامی امتیازات مثبت ساکنین این منطقه را جلب کرده است و با کیفیت بالایی که دارد توانسته جزو بهترین”قالیشویی اتوبان محلاتی” محسوب شود.

قالیشویی اتوبان محلاتی
قالیشویی اتوبان محلاتی

قالیشویی محلاتی

اگر شما جزو ساکنین اطراف اتوبان محلاتی هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در اتوبان محلاتی می‌گردید پیشنهاد می‌شود با توجه به تجربه قبلی ساکنین این منطقه با واحدهای شستشوی قالیشویی جردن که در اتوبان محلاتی استان تهران قرار گرفته‌اند تماس بگیرید. این قالیشویی از بهترین مواد شوینده برای شستشوی تمامی فرش‌های منزل ساکنین این منطقه استفاده می‌کند و هیچگونه شکایتی را از ساکنین این منطقه جلب نکرده است. به گفته ساکنین اطراف اتوبان محلاتی تهران این قالیشویی از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا هم برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند و نشان داده است جزو بهترین قالی شویی اتوبان محلاتی است.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالیشویی در اتوبان محلاتی

اگر تصمیم به شستشوی فرش در اتوبان محلاتی را گرفته‌اید و اگر جزو ساکنین اطراف این اتوبان در شرق استان تهران هستید پیشنهاد می‌شود هرچه سریعتر با واحدهای شستشوی فرش قالیشویی جردن که از اصلی‌ترین قالیشویی اتوبان محلاتی است تماس بگیرید و از آخرین قیمت شستشوی فرش در اتوبان محلاتی با خبر شوید‌. به گفته ساکنین اطراف اتوبان محلاتی این قالیشویی از نرخ اعلامی توسط دولت پیروی می‌کند و هیچ نرخ شستشویی خارج از اعلامیه دولت به ساکنین اتوبان محلاتی ارائه نمی‌کند.

شماره قالیشویی در اتوبان محلاتی

اگر شما در اطراف اتوبان محلاتی هستید و در محله‌های شکیبا، تاکسیرانی، آهنگ، دولاب، شاهین، بازار تهران، آبشار، مینای شمالی و مینای جنوبی، امام زاده یحیی، قیام، ۱۵ خرداد، نبرد جنوبی، نبرد شمالی، ابوذر، تاجیک، عارف جنوبی، صفری، مشهدی رحیم، گیلکی، صاحب الزمان، شاهد، بهزادی بخش، شاه آبادی، پل ری، امام علی و… به دنبال بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره تماس‌هایی که در ابتدای این صفحه درج شده است هرچه سریع‌تر تماس بگیرید و با واحدهای شستشوی قالیشویی در اتوبان محلاتی در تماس باشید‌.

قالیشویی اتوبان محلاتی
قالیشویی اتوبان محلاتی

اتوبان محلاتی تهران

 اتوبان محلاتی جزو قدیمی‌ترین بزرگراه‌ها و اتوبان‌های استان تهران محسوب می‌شود که در منطقه ۱۲ شهرداری استان تهران است و از محله‌های بسیار زیادی عبور می‌کند که معروف‌ترین آنها افسریه و محله تاکسیرانی است. همچنین این اتوبان از محله معروف دولاب هم عبور می‌کند و به اتوبان امام علی هم متصل می‌شود که نشان داده است جزو پر رفت و آمدترین اتوبان‌های شهر تهران است.

نتیجه گیری

در این صفحه به لیست بهترین قالیشویی اتوبان محلاتی اشاره شد و متوجه شدید که در اطراف این اتوبان قالیشویی‌های بسیار زیادی وجود دارد که بهترین آنها را انتخاب کرده‌ایم و شماره تماس و تمامی اطلاعات آن را در ابتدای این صفحه درج کرده‌ایم تا بتوانید با خیال آسوده شستشوی فرش‌های منزل خود را به این قالیشویی معتبر بسپارید همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را از کارشناسان ما در بخش کامنت بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها