You are currently viewing قالیشویی توحید
قالی شویی توحید

قالیشویی توحید

یکی از معروف‌ترین محله‌ها در مرکز تهران محله توحید می‌باشد که در این صفحه قصد داریم درباره قالیشویی توحید مطالبی را به شما عزیزان بگوییم تا اگر ساکن محله توحید می‌باشید بتوانید بهترین قالیشویی در توحید را پیدا کنید.

لیست بهترین قالیشویی های توحید

اگر شما ساکن محله توحید در مرکز استان تهران می‌باشید و اگر به دنبال بهترین قالیشویی توحید می‌گردید شاید برایتان سوال پیش بیاید که معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی در این محله کدام است و کدام قالیشویی مشتریان و طرفداران بسیار زیادی در این محله قدیمی دارد. در پاسخ به این سوال مهم بهتر است بدانید که در مرکز استان تهران و در محله توحید قالیشویی‌های متعددی فعالیت می‌کنند و به خدمت رسانی مشتریان می‌پردازند.

اما یک قالیشویی بسیار پرطرفدار و مهم در این منطقه وجود دارد که توانسته نظر تمامی ساکنان و مشتریان محله توحید را جلب کند و تمامی مشتریان از عملکرد این قالیشویی راضی مند هستند. در ادامه درباره این قالیشویی توحید اشاره خواهد شد.

مطالب پیشنهادی: فرش شویی در تهران

بهترین قالیشویی توحید

همانطور که در ابتدای این صفحه اشاره شد قالیشویی توحید بسیار زیادی در این منطقه وجود دارد که مشغول به فعالیت در محله توحید می‌باشند اما یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در محله توحید،قالیشویی جردن می‌باشد. این قالیشویی با سال‌ها تجربه کاری جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد که می‌تواند محله توحید را هم تحت پوشش و خدمت رسانی خود قرار دهد.

تمامی مشتریان از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی مند هستند و ساکنین محله توحید هم به کیفیت بالای این قالیشویی در شستشوی فرش‌ها اشاره می‌کنند که نشان می‌دهد این قالیشویی بسیار معتبر و پرطرفدار است. پس اگر به دنبال یک قالیشویی توحید می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره‌های ثبت شده با این قالیشویی تماس بگیرید تا فرش‌های خود را برای شستشو به این قالیشویی معتبر بسپارید.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

مزیت های قالیشویی معتبر جردن

اولین دلیلی که باعث شده است قالیشویی جردن جزو معروف‌ترین قالیشویی‌ها در تهران محسوب شود این است که جزو اتحادیه رسمی قالیشویان در تهران محسوب می‌شود و مجوز رسمی از این اتحادیه دریافت کرده است که می‌توان نتیجه گرفت به صورت معتبر فعالیت خود را در استان تهران به ویژه در محله توحید انجام می‌دهد. یکی دیگر از مزیت‌های اصلی قالیشویی جردن که در مرکز تهران هم فعالیت دارد این است که از بهترین دستگاه‌ها و به روزترین آنها برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند تا بتواند تمامی فرش‌ها را با جنس‌های مختلف و در اندازه‌های متنوع بشوید.

رمز موفقیت این قالیشویی که باعث شده جزو پرطرفدارترین قالیشویی‌ها در مرکز تهران محسوب شود این است که از بهترین مواد شوینده برای شستشوی تمامی فرش‌ها استفاده می‌کند و به همین دلیل است که مشتریان بر کیفیت بالای این قالیشویی تاکید دارند.

همچنین یکی دیگر از بزرگترین مزیت‌های این قالیشویی که باعث شده جزو قدیمی‌ترین و بهترین قالیشویی‌های تهران باشد این است که از مجرب‌ترین و کاربلدترین کارکنان در قالیشویی خود استفاده می‌کند که تمامی آنها دوره‌های لازم را گذرانده‌اند تا بتوانند فرش‌های مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت بشویند.کیفیت بالا و سرعت عمل این قالیشویی در انجام کارهای خود باعث شده که مشتریان به جز قالیشویی جردن به هیچ قالیشویی دیگری فکر نکنند و تمامی مشتریان از عملکرد این مجموعه معتبر راضی هستند.

قالی شویی توحید
قالی شویی توحید

قیمت قالیشویی در توحید

اگر به دنبال”قالیشویی توحید” باشید شاید برایتان سوال پیش بیاید که قیمت قالیشویی در توحید به چه صورت است و آیا نرخ معینی برای قالیشویی توحید وجود دارد یا خیر. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به گفته کارشناسان چند نکته مهم در قیمت گذاری شستشوی فرش‌ها وجود دارد که مشتریان باید با تمامی آنها آشنایی کامل داشته باشند تا در هنگام شستشوی فرش هیچ مشکلی پیش نیاید.

اولین و مهم‌ترین عاملی که باعث قیمت گذاری در شستشوی تمامی فرش‌ها می‌شود این است که فرش منزل شما به صورت دستباف است یا ماشینی. اگر فرش شما ماشینی باشد باید تعیین کنید که تراکم آن به چه صورت است تا قیمت نهایی آن تعیین شود و در آن سو اگر فرش منزل شما دستباف است باید بدانید که قیمت شستشوی آن نسبت به فرش ماشینی بیشتر است زیرا از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و باید با نکات ویژه‌ای شستشو شود که قیمت آن بالاتر می‌رود.

همچنین بهتر است بدانید که نرخ شستشوی فرش‌ها رابطه مستقیمی با متراژ آن دارد و با توجه به متراژ فرش شما، نرخ دقیق شستشوی فرش توسط قالیشویی‌ها اعلام می‌شود و هر چقدر متراژ فرش منزل شما بیشتر شود قیمت نهایی شستشوی فرش هم به مراتب بیشتر خواهد شد. شما مشتریان عزیز می‌توانید از آخرین نرخ اتحادیه صنف قالیشویان اطلاعات بیشتری کسب کنید، فقط کافی است به جدول موجود در وب سایت قالیشویی جردن مراجعه کنید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

شماره قالیشویی در توحید

اگر تصمیم به پیدا کردن قالیشویی توحید را گرفته‌اید و اگر به دنبال شماره قالیشویی در توحید می‌گردید بهتر است بدانید که قالیشویی های بسیار زیادی در مرکز تهران فعالیت دارند و محله توحید را هم تحت پوشش خدمات خود قرار دادند. یکی از قالیشویی‌های معتبر و معروف که در بالا اشاره شد قالیشویی جردن می‌باشد که از معروفیت و محبوبیت بسیار زیادی در این محله برخوردار است و تمامی مشتریان از عملکرد این مجموعه راضی هستند.

این مجموعه تمامی مناطق مرکز استان تهران به ویژه محله توحید را هم تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده در این وب سایت با متخصصین این مجموعه ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین کارشناس با شما در ارتباط باشد.

قالی شویی توحید
قالی شویی توحید

تحویل به موقع قالیشویی در توحید

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که جزو مزیت‌های اصلی این قالیشویی محسوب می‌شود این است که تحویل به موقع را جزو هدف‌های اصلی خود قرار داده است و سعی بر این داشته است که بعد از جمع آوری فرش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها را با بالاترین کیفیت بشوید تا بتواند فرش‌های مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان تحویل دهد. به همین دلیل است که این قالیشویی جزو مهم‌ترین قالیشویی توحید محسوب می‌شود که طرفداران مشتریان بسیار زیادی دارد و می‌توانید با ثبت سفارش خود از خدمات این مجموعه بهره ببرید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به قالیشویی توحید اشاره شد و اگر شما ساکن محله‌های مرکز استان تهران به ویژه توحید هستید می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته با این قالیشویی در تماس باشید. همچنین می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از قالیشویی جردن بپرسید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها