You are currently viewing فرش ابریشم
قالی شویی فرش ابریشم

فرش ابریشم

نشستشوی فرش ابریشم و یا دستباف فرآیند خاص و منحصری دارد که باید توسط قالی شویی ها رعایت شود. قالیشویی جردن با سالها تجربه و مهارت در شستشوی فرش ابریشم به شما در سالم نگه داشتن فرشهایتان کمک می کند.

این فرش ظریف یک زیبایی منحصر به فردی به خانه می بخشد. این گونه زیبا را از الیافی که از پیله کرم ابریشم بدست می آید می بافند. این الیاف خیلی قوی و  انعطاف پذیر هستند. شستشوی این مدل فرشها بسیار تخصصی است. شستشوی گونه فرش ها نسبت به شستشوی دیگر فرش‎ها دشوارتر است . این‌گونه فرش‎ها نیاز به مراقبت دائمی دارند و روش شستشوی آن‌ها نیز کاملاً متفاوت با انواع دیگر فرش و قالی است.

انواع فرش ابریشم

گل ابریشم

گل‌های  فرش از ابریشم و بقیه از نخ پنبه بافته شده است.

بهتر است قالی‌های ابریشم خود را به قالیشویی مطمئن بسپارید . قالیشویی جردن با تجهیزات به روز و پرسنل با تجربه ، این خدمات را با بالاترین درجه کیفی انجام خواهد داد.

تمام ابریشم

این فرش تمام ابریشمی یا چله ابریشمی که تمام قسمت ها از نخ ابریشم بافته شده است. فرش‎ها ی ابریشمی  کیفیت و قیمت بالایی دارند  حساسیت زیادی نسبت به شستشوی ناصحیح دارند باید در نهایت دقت تمیز و شسته شوند.

فرش‎های ابریشمی  نسبت به گرما یا مواد شیمیایی حساسیت زیادی دارند . نور و گرما و مواد شوینده نا مناسب می تواند آسیب های جدی به این داشته های گران بها وارد کند. با نگاهداری و مرافبت درست ازاین گونه فرش طول عمر آن را افزایش دهید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها