You are currently viewing قالیشویی شرق تهران
قالیشویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهران

شرق استان تهران یکی از قدیمی ترین مناطق این استان می‌باشد که یکی از دغدغه‌های اصلی ساکنین منطقه شرق تهران این است که بتوانند یک قالیشویی شرق تهران معتبر در این محله پیدا کنند که در این صفحه می‌خواهیم درباره لیست بهترین قالیشویی شرق تهران مطالبی را به شما بگوییم.

معرفی چند قالیشویی در شرق تهران

در شرق استان تهران قالیشویی‌های زیادی در این محله‌ها مشغول به خدمت رسانی و انجام شستشوی فرش می‌باشند که می‌خواهیم چند قالیشویی معتبر در شرق استان تهران که از نظر مشتریان بهترین عملکرد را داشته است به شما معرفی کنیم تا اگر ساکن این منطقه از تهران هستید بتوانید بهترین قالیشویی شرق را پیدا کنید.1 بهترین قالیشویی شرق تهران، قالیشویی جردن

قالیشویی‌های بسیار زیادی تحت نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران در شرق این استان مشغول به فعالیت می‌باشند که یکی از قالیشویی‌های معتبر که دارای واحدهای اصلی در شرق استان تهران است قالیشویی جردن می‌باشد که با سال‌ها تجربه کاری موفق به یکی از معروف‌ترین قالیشویی‌های موفق در شرق استان تهران تبدیل شده.

این قالیشویی معتبر جزو بهترین قالیشویی‌های شرق استان تهران هم محسوب می‌شود که در میان قالیشویی‌هایی که در شرق استان تهران مشغول به فعالیت هستند این قالیشویی از اعتبار بیشتری برخوردار است و اکثر مشتریان قالی‌های خود را برای شستشو به این قالیشوی معتبر در شرق استان تهران می‌سپارند.

مطالب پیشنهادی: فرایند قالیشویی

قالیشویی ارزان شرق تهران

یکی از دغدغه‌های اصلی ساکنین منطقه شرق استان تهران این است که به دنبال قالیشویی‌هایی می‌گردند که قیمت بسیار مناسبی داشته باشد و جزو قالیشویی‌های ارزان شرق استان تهران هم باشد. در شرق استان تهران قالیشویی‌های بسیار زیادی مشغول به فعالیت می‌باشند اما یک قالیشویی از قیمت بسیار منصفانه و مناسبی برخوردار است که همانطور که اشاره شد این قالیشویی نامش قالیشویی جردن می‌باشد که دارای واحدهای قالیشویی در شرق استان تهران هم است.

این قالیشویی به دلیل آنکه قیمت بسیار مناسبی در خدمات خود دارد باعث شده ساکنین محله‌های شرق تهران به طور کلی از عملکرد این قالیشویی نسبت به قالیشویی‌های دیگر راضی باشند و جزو پرطرفدارترین قالیشویی‌های شرق استان تهران محسوب می‌شود.

قالی شویی شرق تهران
قالی شویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهرانپارس

یکی از مهمترین نکاتی که این قالی شویی شرق تهران یعنی تهرانپارس دارد این است که از بهترین مواد شوینده برای شستشوی تمامی فرش‌ها استفاده می‌کند و مهم‌ترین عامل در این قالیشویی این است که بهترین آنها استفاده کند تا کیفیت شستشو دوچندان شود. پس اگر کیفیت شستشوی فرش‌های منزل شما برای شما مشتریان عزیز و ساکنین منطقه شرق تهران بسیار اهمیت دارد پیشنهاد می‌شود با این واحد شستشو که در شرق استان تهران هم وجود دارد تماس بگیرید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

قالیشویی شرق تهران نارمک

اگر شما ساکن محله‌های شرقی استان تهران به عنوان مثال نارمک هستید و اگر می‌خواهید بهترین قالیشویی شرق را پیدا کنید همانطور که اشاره شد یک لیست در این صفحه از بهترین قالیشویی‌ها قرار گرفته است که از نظر کاربران بهترین عملکرد را در شرق استان تهران داشته است و تمامی ساکنین از خدمات قالیشویی‌های گفته شده به طور کامل راضی هستند. شما می‌توانید طبق تجربه قبلی و رضایت قبلی کاربران و ساکنین این محله بهترین قالیشویی را انتخاب کنید و شستشوی فرش‌های خود را به واحدهای اصلی قالیشویی در شرق تهران بسپارید.

ما شعــبه دیگـری نداریــم.

قالیشویی جردن یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران با شبکه گسترده ای از مشتریان است، همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی از نام “قالیشویی جردن” سو استفاده کنند و حتی وب‌سایت به نام ما راه اندازی کنند. Jordaniran.com تنها وب‌سایت قالیشویی جردن است./.

قالیشویی جنوب شرق تهران

اگر شما ساکن محله های (میدان شهدا، چهاراه تلفن خانه، خیابان ابن سینا، مجاهدین اسلام و…) در جنوب شرق استان تهران هستید و اگر می‌خواهید بهترین قالیشویی شرق و به ویژه جنوب شرق استان تهران را پیدا کنید پیشنهاد می‌شود هرچه سریع‌تر با واحدهای اصلی قالیشویی جردن که در شرق استان تهران هم قرار گرفته‌اند تماس بگیرید.

این قالیشویی هیچگونه شکایتی از نظر ساکنین این محله ندارد و جزو معروف‌ترین قالیشویی‌های شرق استان تهران هم محسوب می‌شود که دارای واحدهای اصلی در این محله‌ها است که می‌توانید شستشوی فرش‌های خود را به این قالیشویی بسپارید.

قالیشویی شرق تهران پیروزی

خیابان پیروزی شرق تهران جزو قدیمی‌ترین و شلوغ‌ترین خیابان‌های تهران محسوب می‌شود که در منطقه ۱۳ شهرداری تهران قرار دارد و یکی از دغدغه‌های اصلی ساکنین محله پیروزی این است که بهترین قالیشویی پیروزی را پیدا کنند. اگر شما ساکن محله‌های شرق استان تهران و در سمت محله و خیابان پیروزی هستید به راحتی می‌توانید بهترین قالیشویی را در این خیابان پیدا کنید که یکی از آن ها قالیشویی جردن می‌باشد که دارای واحدهای اصلی در شرق تهران و در خیابان پیروزی است.

قالیشویی شرق تهران نظام آباد

قالیشویی جردن یکی از واحدهای قالیشویی شرق استان تهران محسوب می‌شود که هیچ گونه شکایتی نزد کاربران در اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران ندارد و تمامی کاربران و مشتریان این قالیشویی از عملکرد بسیار خوب این قالی شویی در شرق استان تهران راضی هستند. به گفته کاربران و ساکنین محله شرق استان تهران این قالیشویی شرق از بهترین دستگاه‌ها برای شستشوی فرش‌های خود استفاده می‌کند.

قالی شویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهران قیمت

اگر شما ساکن محله های شرق استان تهران یعنی(نارمک، هنگام، تهرانپارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، سراج، استخر، امام حسین، بزرگراه شهید سلیمانی، پیروزی، دماوند، چهارراه تلفن خانه، هفت حوض، لویزان، قاسم آباد، عشرت آباد، خواجه نظام، پدر ثانی، خاک سفید ، نظام آباد، خاک سفید، آهنگ، مجیدیه، نیروی هوایی و…) هستید، و اگر به دنبال بهترین “قالیشویی شرق” در محله‌های گفته شده می‌گردید پیشنهاد می‌شود با شماره‌های ثبت شده با نمایندگی قالیشویی شرق تهران تماس حاصل فرمایید تا بهترین قالی شویی شرق تهران را پیدا کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست از بهترین قالیشویی شرق تهران اشاره شد و متوجه شدید که اگر ساکن محله‌های شرقی استان تهران هستید می‌توانید به راحتی به قالیشویی‌های گفته شده از نظر کاربران و ساکنین این محله‌ها اعتماد کنید و فرش‌های خود را برای شستشو به این قالیشویی‌ها بسپارید.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها