You are currently viewing قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی شهرک راه آهن

قالیشویی شهرک راه آهن

شهرک راه آهن یکی از قدیمی‌ترین محله‌های استان تهران می‌باشد که ممکن است ساکنین این محله به دنبال لیست بهترین قالیشویی شهرک راه آهن بگردند که می‌خواهیم به چند قالیشویی معتبر که از نظر کاربران که توانسته نظر تمامی آنها را جلب کند را به شما معرفی کنیم.

معرفی چند قالیشویی در شهرک راه آهن

بهتر است بدانید که تعداد بسیار زیادی از قالیشویی‌ها در شهرک راه آهن استان تهران مشغول به فعالیت و شستشوی فرش‌های مشتریان می‌باشند که تمامی آنها زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان است. در ادامه به یک لیست از بهترین قالیشویی در شهرک راه آهن اشاره خواهد شد تا بتوانید یک قالیشویی مناسب در این منطقه از استان تهران را پیدا کنید.قالیشویی هایی که در ادامه اشاره خواهد شد، جزو بهترین و قدیمی ترین قالیشویی های شهرک راه آن است که مشتریان از عملکرد آن ها به طور کامل راضی هستند.

قالی شویی شهرک راه آهن
قالی شویی شهرک راه آهن

۱.قالیشویی شهرک راه آهن، قالیشویی جردن

قالیشویی‌های معتبر و با کیفیتی در محله شهرک راه آهن استان تهران مشغول به خدمت رسانی به ساکنین این منطقه می‌باشند که یکی از قالیشویی‌های معتبر که در شهرک راه آهن استان تهران هم دارای واحد اصلی است قالیشویی جردن می‌باشد که جزو معتبرترین قالیشویی‌ها در شهرک راه آهن استان تهران محسوب می‌شود. به گفته ساکنین شهرک راه آهن استان تهران این قالیشویی جزو بهترین قالیشویی شهرک راه آهن محسوب می‌شود.


شماره قالیشویی شهرک راه آهن


قالیشویی شهرک راه تهران

قالیشویی جردن که واحدهای اصلی در شهرک راه آهن استان تهران دارد توانسته نظر تمامی مشتریان و ساکنین شهرک راه آهن استان تهران را جلب کند و تمامی ساکنین این منطقه از عملکرد و شستشوی فرش‌های این قالیشویی به طور کامل راضی هستند زیرا این قالیشویی به طور رسمی زیر نظر اتحادیه قالیشویان استان تهران فعالیت می‌کند و جزو قالیشویی‌های معتبر در شهرک راه آهن استان تهران است.

لیست بهترین قالیشویی های شهرک راه آهن

یکی از ویژگی‌هایی که واحدهای قالی شویی در شهرک راه آهن باید داشته باشد این است که حتماً باید زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان استان تهران فعالیت کند و نباید هیچگونه شکایتی از طرف مشتریان و ساکنین این منطقه داشته باشد که قالیشویی جردن جزو بهترین “قالیشویی شهرک راه آهن” محسوب می‌شود که تمامی مشتریان و ساکنین این منطقه از استان تهران، هیچ گونه ثبت شکایتی نزد اتحادیه صنف قالیشیان تهران از این قالیشویی معتبر نداشتند.

قیمت قالیشویی در شهرک راه آهن

اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان و خوش قیمت در شهرک راه آهن استان تهران می‌گردید که از نظر قیمت بسیار مناسب باشد و بتوانید با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت قالی‌های منزل خود را بشویید پیشنهاد می‌شود با توجه به نظرات داده شده توسط ساکنین شهرک راه آهن استان تهران با شماره‌هایی که پیشنهاد داده‌اند تماس بگیرید تا با بهترین قالیشویی در شهرک راه آهن آشنا شوید. لیستی که در ابتدای این صفحه درباره قالیشویی شهرک راه آهن به شما داده شد جزو بهترین قالیشویی‌های استان تهران محسوب می‌شود که تمامی ساکنین این منطقه نظرات مثبت درباره این قالیشویی معتبر داده‌اند.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

شماره قالیشویی در شهرک راه آهن

اگر شما ساکن محله شهرک راه آهن در تهران هستید و یا اطراف(زیبا دشت، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، محله کوهک، چیتگر، محله پیکان شهر و …) می باشید، می‌توانید با شماره‌هایی که از نظر کاربران در این وب سایت ثبت شده است با واحدهای اصلی قالیشویی شهرک راه آهن تماس بگیرید تا فرش‌های منزل خود را برای شستشو به بهترین قالی شویی در شهرک راه آهن بسپارید. شماره‌های ثبت شده در این صفحه جز‌و پیشنهادهای اصلی ساکنین شهرک راه آهن استان تهران می‌باشد.

مطالب پیشنهادی:

شهرک راه آهن کجاست ؟

شهرک راه آهن یکی از محله‌های قدیمی و معروف استان تهران محسوب می‌شود که در منطقه ۲۲ شهرداری استان تهران واقع شده است. شهرک راه آهن از شمال به بزرگراه خرازی و از جنوب به بزرگراه همدانی متصل شده است. همچنین این شهرک قدیمی از دو طرف به بزرگراه آزادگان و دریاچه چیتگر متصل شده است که جزو شهرک‌های پر رفت و آمد تهران هم محسوب می‌شود.

قالی شویی شهرک راه آهن
قالی شویی شهرک راه آهن

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به لیست بهترین قالیشویی شهرک راه آهن اشاره شد و متوجه شدید که اگر شما ساکن این منطقه از استان تهران هستید به راحتی می‌توانید بهترین قالیشویی در شهرک راه آهن را پیدا کنید همچنین می‌توانید سوالات مربوطه را در بخش کامنت درج کنید‌.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها