You are currently viewing قالیشویی ستارخان
قالیشویی ستارخان

قالیشویی ستارخان

یکی از معروف‌ترین خیابان‌ها در غرب استان تهران خیابان ستارخان می‌باشد که اگر شما ساکن ستارخان تهران باشید شاید به دنبال قالیشویی ستارخان بگردید. در این صفحه قصد داریم یک قالیشویی معتبر در استان تهران را به شما معرفی کنیم که خدمات خود را در محله ستارخان تهران هم ارائه می‌کند و مشتریان و طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است پس برای آشنایی با این قالیشویی معتبر تا انتها با ما همراه باشید.

لیست بهترین قالیشویی های ستارخان

اگر شما قصد به شستشوی فرش‌های منزل خود را گرفته‌اید و اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر در ستارخان می‌گردید شاید برایتان سوال پیش بیاید که بهترین قالیشویی ستارخان کدام است و به کدام قالیشویی می‌توان اعتماد کرد. در پاسخ به این سوال مهم جالب است بدانید که در محله ستارخان که در غرب تهران وجود دارد یک قالیشویی معتبر و قدیمی وجود دارد که خدمات خود را برای ساکنین این محله ارائه می‌کند.

این قالیشویی جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در محله ستارخان محسوب می‌شود که با سال‌ها تجربه کاری خود توانسته نظر تمامی مشتریان و مصرف کنندگان خود را جلب کند و تمامی مشتریان این قالیشویی از عملکرد و نحوه برخورد راضی مند هستند. در ادامه به معروف‌ترین قالیشویی ستارخان اشاره خواهد شد پس با ما همراه باشید.

قالیشویی ستارخان
قالیشویی ستارخان

بهترین قالیشویی ستارخان

همانطور که بالاتر اشاره شد در محله ستارخان که در غرب استان تهران واقع شده است تعداد بسیار زیادی از قالیشویی‌ها مشغول به انجام کار خود و خدمت رسانی به مشتریان هستند که یکی از معروف‌ترین قالیشویی‌ها که در استان تهران فعالیت می‌کند و هدف خود خدمت رسانی به منطقه ستارخان تهران است قالیشویی جردن می‌باشد. قالیشویی جردن جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد که حتی خدمات خود را در غرب تهران هم ارائه می‌دهد و جزو پرطرفدارترین قالیشویی‌های استان تهران محسوب می‌شود.

این قالیشویی جزو اتحادیه قالیشویان در استان تهران هم می‌باشد و با داشتن مجوزهای لازم می‌تواند فرش‌های منزل شما را با بالاترین کیفیت موجود بشوید. پس اگر به دنبال یک قالیشویی ستارخان می‌گردید می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده در وب سایت با نمایندگی قالیشویی در ستارخان تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت قالیشویی

هر ساله اتحادیه قالیشویی تهران نرخ مصوب انواع خدمات قالیشویی را در قالب جدولی در وبسایت خود منتشر می کند. برای مشاهده لیست قیمت قالیشویی امسال دکمه زیر را لمس کنید.

مزیت های اصلی قالیشویی جردن

قالیشویی جردن دارای مزیت‌های بسیار زیادی می‌باشد که باعث شده جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها و پرطرفدارترین آنها در استان تهران محسوب شود که به صورت رسمی فعالیت خود را در استان تهران انجام می‌دهد. این قالیشویی به صورت رسمی و معتبر کار خود را انجام می‌دهد و عضو رسمی اتحادیه “قالیشویی ستارخان “هم محسوب می‌شود که با مجوز لازم فعالیت خود و شستن قالی مشتریان را انجام می‌دهد.

یکی از بزرگترین مزیت‌های این قالیشویی این است که دارای نمایندگی در غرب استان تهران و در محله ستارخان می‌باشد که شما می‌توانید قالی‌های خود را در این منطقه به این قالیشویی ستارخان معتبر بسپارید تا کیفیت را به طور کامل تجربه کنید. همچنین از دیگر دلایلی که قالیشویی جردن جزو قدیمی‌ترین قالیشویی‌ها در استان تهران می‌باشد این است که با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها خدمات قالیشویی را در سراسر تهران و مخصوصاً در غرب تهران انجام می‌دهد و از کارکشته‌ترین نیروهای خود برای شستشوی قالی شما استفاده می‌کند.

این قالیشویی با استفاده از مجرب‌ترین افراد توانسته نظر تمامی مشتریان در این منطقه را جلب کند و تمامی مشتریان از عملکرد این قالیشویی به طور کامل راضی هستند.

چرا قالیشویی جردن؟

دلیل اینکه مشتریان قالیشویی جردن را انتخاب می کنند چیست؟ فرق ما با بقیه دقیقا در چیست؟ دکمه زیر را لمس کنید.

قیمت قالیشویی ستارخان

یکی از مهم‌ترین و متداول‌ترین سوالاتی که ممکن است مشتریان از قالیشویی جردن بپرسند این است که قیمت شستشوی فرش و یا نرخ قالیشویی ستارخان چقدر است و با چه هزینه‌ای می‌توان فرش‌های منزل خود را در استان تهران و مخصوصاً در غرب این استان شست. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که به طور کلی چند عامل مهم در نرخ اتحادیه قالیشویان وجود دارد که باعث شده قیمت شستشوی فرش کمی متفاوت باشد.

به عنوان مثال اولین نکته‌ای که درباره قیمت گذاری شستشوی فرش بهتر است بدانید این است که قیمت شستشوی فرش دستباف با ماشینی متفاوت است و برای شستشوی فرش‌های گفته شده قیمت متفاوتی تعیین شده است. همچنین برای شستشوی فرش متراژ دقیق قالی شما هم در نظر گرفته می‌شود که به زبان ساده هر چقدر متراژ فرش مورد نظر شما بیشتر و بالاتر باشد قیمت نهایی شستشوی فرش هم به مراتب بیشتر می‌شود که به صورت متری محاسبه می‌شود. اگر می‌خواهید به طور دقیق از آخرین نرخ اتحادیه قالیشویی اطلاعات کسب کنید می‌توانید با مراجعه به جدول موجود در وب سایت قالیشویی جردن از آخرین قیمت قالیشویی ستارخان اطلاعات کافی و به روز کسب کنید.

قالیشویی ستارخان
قالیشویی ستارخان

شماره قالیشویی در ستارخان

اگر می‌خواهید فرش‌های منزل خود را برای شستن به قالیشویی‌های معتبر در تهران بسپارید و اگر شما ساکن منطقه غرب استان تهران و در محله ستارخان هستید شاید برایتان سوال پیش بیاید که شماره بهترین قالیشویی در این منطقه کدام است و به کدام قالیشویی می‌توان اعتماد کرد. قالیشویی جردن یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین قالیشویی‌ها در این منطقه می‌باشد که خدمات خود را در تمامی نواحی استان تهران ارائه می‌دهد و شما می‌توانید در سراسر استان تهران حتی در ستارخان هم به فکر شستشوی فرش‌های خود و سپردن آن به این قالیشویی معتبر باشید.

شماره تماس این قالیشویی در همین وب سایت به صورت کامل ثبت شده است که شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ثبت شده اطلاعات فرش خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جمع آوری و شستشو شود. نکته قابل توجه درباره این قالیشویی این است که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته با شماره‌های ثبت شده در تماس باشید تا فرش‌های شما با بالاترین کیفیت موجود و با استفاده از بهترین مواد شوینده شستشو شود.

مطالب پیشنهادی: نرخ اتحادیه قالیشویی

تحویل به موقع قالیشویی در ستارخان

بعد از تماس شما با شماره‌های ثبت شده و ثبت اطلاعات خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیک‌ترین کارکنان قالیشویی جردن به محل مورد نظر شما در غرب تهران برای جمع آوری فرش‌های منزل شما می‌آید. به طور کلی بعد از جمع آوری فرش‌های منزل شما سه روز کاری زمان می‌برد تا فرش درخواستی شما به صورت کامل شستشو و خشک و در نهایت تحویل شما شود. این قالیشویی با حفظ کیفیت خود توانسته است که سرعت تحویل قالی‌ها را به مشتریان افزایش دهد که باعث رضایت تمامی مشتریان هم شده است و هدف اصلی این مجموعه کسب رضایت تمامی مشتریان از سپردن قالی‌های خود به قالیشویی جردن می‌باشد.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به قالیشویی ستارخان اشاره شد و متوجه شدید که اگر شما ساکن استان تهران و به خصوص در منطقه غرب این استان هستید می‌توانید قالی‌های خود را به یک قالیشویی معتبر در استان تهران که جزو قدیمی‌ترین آنها است بسپارید. شما می‌توانید تمامی سوالات مربوطه را در بخش کامنت از متخصصین ما بپرسید تا به تمامی آنها پاسخ داده شود.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها