You are currently viewing فرایند قالیشویی
فرایند قالیشویی

فرایند قالیشویی

امروزه فرایند قالیشویی به  شستشوی تخصصی فرش ها و قالی ها گفته می شود که توسط شرکت های قالیشویی مجاز انجام می شود. قالیشویی جردن با بیش از شصت سال تجربه در امر قالیشویی آماده انجام سفارشات همشهریان گرامی می باشد.

شستشوی فرش همیشه  جزء ثابت زندگی بوده است و همه به آن نیاز دارند. قالیشویی در گذشته به شکل سنتی انجام می گرفت اما امروزه کمتر کسی زمان کافی و مکان مناسب برای شستن قالی را دارد.

قالیشویی جردن

قالیشویی!

امروزه با پیشرفت فناوری تبدیل به یک تخصص و صنعت شده است که اغلب به صورت مکانیزه انجام می گیرد. در عصر جدید همه صنایع با پیشرفت مدرنیته و شهرنشینی پیشرفت کرده، حتی صنعت قالی شویی! فرش های ماشینی، فرش های دستباف و یا انواع موکت ها هر یک روش خاص شستشوی خود را دارد.

میزان کثیف بودن  و جنس فرش و قالی هر یک روش شستشو ی خاصی دارد. این به عهده متخصصین است که تشخیص دهند از چه موادی برای زدودن کثیفی فرش استفاده کنند.

انواع روش های شستشوی فرش و قالی

  1. دستی قالیشویی 
  2. نیمه اتوماتیک
  3. اتوماتیک 

شرکتهای مختلف با توجه به تجهیزات خود یکی از این روش هارا برای انجام خدمات انتخاب می کنند. فرایند قالیشویی متشکل از فرآیند غبارگیری، شستشو با آب، بخارشویی یا خشکشویی، آبگیری و خشک کردن فرش در هر یک از این روش ها در قالی شویی انجام می باشد.

شستشوی تخصصی انواع فرش ها

بهتر است که کار نظافت قالی هایتان را به دست افراد متخصص بسپارید. تا هم مصرف آب کمتری داشته باشید. هم شستشو به صورت کاملا اصولی و درست انجام شود. قالی شویی ها شستشوی تخصصی انواع فرش ها و تابلو فرش ها،

خدماتی مانند لکه برداری ،رفوگری، شیرازه دوزی، ریشه زنی، دارکشی، رفع سوختگی و ترمیم فرش ها را نیز به عهده دارند. فرش های رنگ روشن یا انواع فرش ابریشم دارای حساسیت زیادی هستند که  متخصصین قالی شویی سلامت فرش ها را پس از شستشو  برای شما تضمین می کنند.

توصیه مهم ما به همشهریان گرامی این است که در مورد خدمات مورد نظر، قیمت نهایی و زمان تحویل فرش ها در ابتدای سفارش با شرکتها به توافق برسند و سپس خدمات را درخواست کنند.

این گونه مطمئن می شوید که رضایت شما جلب خواهد شد.


کامنت بگذارید

اینجا به کامنت ها پاسخ داده می شود!

نگران جواب سوالات خود نباشید، کافی ست سوالات خود را با ما در جریان بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید، معمولا کمتر از 12 ساعت پاسخ کامنت ها درج می شود. هر سوالی دارید را از ما بپرسید.


5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها